Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η βαρύτητα είναι πιο δυνατή το φθινόπωρο. Τότε τα μήλα πέφτουν ομαδικά.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Την αγαπαω οσο τιποτα στον κοσμο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #102633 από Vasilis13 στις 07 Ιουνίου 2012, 8:58μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΙΞΩ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΤΕΣΠ@

Εχουν περασει 3.5 βδομαδες απο οταν ειπα σε μια απο της καλυτερες μου φιλες οτι την θελω σαν τρελος...Να σας πω πως της το ειπα.

Ηταν σαββατο βραδυ πριν βγουμε στο μπαρακι που της ειπα να παμε βολτα να μιλησουμε λιγο...μαλλον κατι ειχε ψιλιαστει και δεν με κοιταζε.Την ρωταω γιατι δεν με κοιταει και μου ειπε οτι δεν μπορει.Τοτε την ρωτησα αν εχει καταλαβει τι θελω να της πω και μου ειπε ναι και εγω την ρωτησα <<και δν ειναι φυσιολογικο?>> και μου λεει <<οχι>> και την ρωταω γιατι...η απαντηση μου εφερε ενα κομπο στο λεμο και η τσιριδα που βγηκε στην φραση <<ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΟΙ>> εκανε τα εγκεφαλικα μου κυτταρα να αυτοκτονησουν...!!!Το βραδυ βγηκαμε μαζι και ηταν σαν να μην ειχε γινει τιποτα.

Το επομενο μεσημερι την παιρνω τηλεφωνο και δεν το σηκωνε και της στελνω μηνυμα <<δεν θα μου ξαναμιλησεις>> και μου απαντησε οτι δεν μπορει να κανει παρεα με καποιον που την θελει κλπ...Απο τοτε αρχισα το καπνισμα,επεσα σε καταθλιψη και καθε φορα που την εβλεπα εξω ηθελα να της μιλησω αλλα ολοι με κρατουσαν και ελεγαν δεν ειναι ωρα τωρα αργοτερα.

Μετα απο 2-3 μερες καταθλιψης ερχεται και μου μιλαει και ηπιαμε καφε μαζι...οταν εφυγε εκανα την χαζομαρουλα και της εστειλα μνμ οτι δεν την βλεπω σαν φιλη και καλυτερα να μην μιλαμε...εκει εγινε το ελα να δεις αρχισε να μου λεει <<οτι να ναι>> και <<αντε γεια>>...Εκει τα πηρα και εγω και της εστειλα μνμ <<Αυτα δεν μου αξιζουν...σταματα να απομακρυνεις τους ανθρωπους που νοιαζονται για σενα και ξυπνα απο τον δικο σου κοσμο...φαντασου ποσο χαζος ειμαι για να συνεχιζω να σου στελνω μνμ ενω ξερω οτι η απαντηση θα λεει <<αντε γεια>> η <<παρατα μας>>.

Μετα απο αυτο τα βρικαμε αλλα μου εκανε μια χαζομαρα με ενα φιλο μου και αμεσως μετα της αφιερωσα το τραγουδι Λογος Απειλη - Αντε γα***ου.Απο εκει δεν εχουμε ξαναμιλησει και το εχω μετανιωσει...θελω να της ξαναμιλαω την αγαπαω σαν τρελος και χωρις πλακα μπορω να κανω οτι μου ζητησει...εχω λιωσει να ακουω το Φυλακας αγγελος του Κοτσιρα(που καταντησα)

ΣΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΩ ΤΑ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΕ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ...

ΠΩς ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102671 από eveli στις 07 Ιουνίου 2012, 11:33μμ

eveli

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
βασικα πως μπορεις να εισαι με μια αλλη ενω ξερεις οτι αγαπας αλλη??κ επισης οταν λες πως σου εκανε μια χαζομαρα με ενα φιλο σου δηλαδη τι εγινε???μπορεις να της πεις οτι το μετανοιωσες για το τραγουδι π της εστειλες κ να σε συγχορισει..!!δν ξερω πως σ φαινονται αυτα π σ πα.. :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102682 από tuxh-vouno στις 08 Ιουνίου 2012, 1:32πμ

tuxh-vouno

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2012
μηνύματα: 70 αποδεκτές 0
Σε ανάλογη φάση βρέθηκε η φίλη μου...μου θυμίζεις πολύ την ιστορία της...η φίλη μου λοιπόν, ήθελε να την διακδικήσει,να φανεί άντρας ο άλλος...κ αυτός τα είχε φτιάξει με άλλη και συνέχισε να λέει στην φίλη μου ότι την θέλει και τέτοια...αυτή κατάντησε να τον θέλει αλλά να μην δέχεται ότι είναι με άλλη...οπότε, προτείνω να ξεφορτωθείς την "άλλη" και επικεντρωθείς στην φίλη σου...επίσης να κόψεις το κάπνισμα όσο είναι καιρός...Τι μπορείς να κάνεις? στα κορίτσια -τα περισσότερα ή καλύτερα σε όσες το παραδέχονται- αρέσουν τα ρομάντζα...οπότε πάρε καμιά ρομαντική χολιγουντιανή ταινία και κλέψε ιδέες...Μη σκέφτεσαι ότι δεν είσαι καλός γιαυτήν, ή της αξίζει καλύτερος και μαλακίες...σκέψου ότι της αξίζει κάποιος που την αγαπά όσο μας λες εσύ. Απλά συνέχισε να της λες πόσο τη νοιάζεσαι...πίστεψέ με, σε σκέφτεται όσο εσύ με αυτή την κατάσταση
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #102683 από aswtos στις 08 Ιουνίου 2012, 1:56πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1ον χωρισε με την κοπελα που εισαι τωρα. δεν σου φταιει σε τιποτα να την κοροιδευεις και να την εχεις να φανταζεται πραγματα για σας που δεν ισχυουν.
2ον εκανες αρκετους λαθος χειρισμους με τη φιλη σου και ο λογος ειναι πως εισαι πολυ ερωτευμενος και δεν ξερεις πως να το χειριστεις ολο αυτο γιατι σου ειναι πρωτογνωρο.
η φιλη σου πιστευω κι εγω πως σε σκεφτεται οπως κι εσυ. λοιπον η γνωμη μου ειναι να της μιλησεις ανοιχτα χωρις πεισματα κι αντρικια. πιαστην και πες της ολα οσα νιωθεις. παραδεξου πως εκανες λαθη και ηταν βλακεια σου και αυτο με το τραγουδι και το οτι τα εφτιαξες με αλλη αλλα πως ολο αυτο το εκανες γιατι ειναι πολυ εντονο αυτο που νιωθεις και πρωτογνωρο, πως θολωσες που την ειδες με τον φιλο σου και απο τη ζηλεια σου τα εκανες ολα. πες της πως νιωθεις τις τελευταιες μερες, αυτα που λες και σε εμας εδω. εξηγησε της πως ειναι πολυ σημαντικη για σενα, πως τοσο καιρο τα συναισθηματα σου ειναι τοσο εντονα που σε επνιγαν να τα κρατας μεσα σου. πιστευω θα τα εκτιμησει αν της τα πεις ολα αυτα. καλη τυχη φιλε μου!

τελος ανεξαρτητα απο το πως θα καταληξει η κατασταση, πιστευω πως θα παει καλα, να φροντιζεις και να σκεφτεσαι τον εαυτο σου. ολοι τα εχουμε περασει λιγο πολυ αυτα αλλα να ξερεις πως εισαι πολυ μικρος ακομη και θα ερθουν σιγουρα και αλλα καλυτερα και πιο σημαντικα στη ζωη σου. οπως και να παει αυτες οι εμπειριες ειναι χρησιμες και σε βοηθουν για να μην κανεις τα ιδια λαθη αργοτερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102740 από Vasilis13 στις 08 Ιουνίου 2012, 4:34μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Έγραψε:(eveli@07 Ιουνίου 2012)
βασικα πως μπορεις να εισαι με μια αλλη ενω ξερεις οτι αγαπας αλλη??κ επισης οταν λες πως σου εκανε μια χαζομαρα με ενα φιλο σου δηλαδη τι εγινε???μπορεις να της πεις οτι το μετανοιωσες για το τραγουδι π της εστειλες κ να σε συγχορισει..!!δν ξερω πως σ φαινονται αυτα π σ πα.. :/


δεν νομιζω νε συγχωρησει ετσι ευκολα...ασε εγινε μια χαζομαρα που δεν μπορω να πω :S
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102741 από Vasilis13 στις 08 Ιουνίου 2012, 4:37μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Έγραψε:(aswtos@08 Ιουνίου 2012)
1ον χωρισε με την κοπελα που εισαι τωρα. δεν σου φταιει σε τιποτα να την κοροιδευεις και να την εχεις να φανταζεται πραγματα για σας που δεν ισχυουν.
2ον εκανες αρκετους λαθος χειρισμους με τη φιλη σου και ο λογος ειναι πως εισαι πολυ ερωτευμενος και δεν ξερεις πως να το χειριστεις ολο αυτο γιατι σου ειναι πρωτογνωρο.
η φιλη σου πιστευω κι εγω πως σε σκεφτεται οπως κι εσυ. λοιπον η γνωμη μου ειναι να της μιλησεις ανοιχτα χωρις πεισματα κι αντρικια. πιαστην και πες της ολα οσα νιωθεις. παραδεξου πως εκανες λαθη και ηταν βλακεια σου και αυτο με το τραγουδι και το οτι τα εφτιαξες με αλλη αλλα πως ολο αυτο το εκανες γιατι ειναι πολυ εντονο αυτο που νιωθεις και πρωτογνωρο, πως θολωσες που την ειδες με τον φιλο σου και απο τη ζηλεια σου τα εκανες ολα. πες της πως νιωθεις τις τελευταιες μερες, αυτα που λες και σε εμας εδω. εξηγησε της πως ειναι πολυ σημαντικη για σενα, πως τοσο καιρο τα συναισθηματα σου ειναι τοσο εντονα που σε επνιγαν να τα κρατας μεσα σου. πιστευω θα τα εκτιμησει αν της τα πεις ολα αυτα. καλη τυχη φιλε μου!

τελος ανεξαρτητα απο το πως θα καταληξει η κατασταση, πιστευω πως θα παει καλα, να φροντιζεις και να σκεφτεσαι τον εαυτο σου. ολοι τα εχουμε περασει λιγο πολυ αυτα αλλα να ξερεις πως εισαι πολυ μικρος ακομη και θα ερθουν σιγουρα και αλλα καλυτερα και πιο σημαντικα στη ζωη σου. οπως και να παει αυτες οι εμπειριες ειναι χρησιμες και σε βοηθουν για να μην κανεις τα ιδια λαθη αργοτερα.


καλα τα λες αλλα δεν τα εφτιαξε με τον φιλο μου...αν το εκανε ο "Φιλος" μου αυτο θα τον ειχα κρεμασει απο κανα δεντρο...μαλλον εχεις δικιο πρεπει να την πιασω και να της μιλισω ανοικτα :S
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102742 από Vasilis13 στις 08 Ιουνίου 2012, 4:38μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tuxh-vouno@08 Ιουνίου 2012)
Σε ανάλογη φάση βρέθηκε η φίλη μου...μου θυμίζεις πολύ την ιστορία της...η φίλη μου λοιπόν, ήθελε να την διακδικήσει,να φανεί άντρας ο άλλος...κ αυτός τα είχε φτιάξει με άλλη και συνέχισε να λέει στην φίλη μου ότι την θέλει και τέτοια...αυτή κατάντησε να τον θέλει αλλά να μην δέχεται ότι είναι με άλλη...οπότε, προτείνω να ξεφορτωθείς την "άλλη" και επικεντρωθείς στην φίλη σου...επίσης να κόψεις το κάπνισμα όσο είναι καιρός...Τι μπορείς να κάνεις? στα κορίτσια -τα περισσότερα ή καλύτερα σε όσες το παραδέχονται- αρέσουν τα ρομάντζα...οπότε πάρε καμιά ρομαντική χολιγουντιανή ταινία και κλέψε ιδέες...Μη σκέφτεσαι ότι δεν είσαι καλός γιαυτήν, ή της αξίζει καλύτερος και μαλακίες...σκέψου ότι της αξίζει κάποιος που την αγαπά όσο μας λες εσύ. Απλά συνέχισε να της λες πόσο τη νοιάζεσαι...πίστεψέ με, σε σκέφτεται όσο εσύ με αυτή την κατάσταση


αχα...θα το κανω και αυτο...λεω οταν την ξαναδω σημερα-αυριο να την πιασω και να της μιλισω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login