Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όχι άλλη διασκέδαση.
Κυριακή, 2 Ιουνίου

Βοηθειαααα του αρεσω ή οχι??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #102723 από aLeXanDra99 στις 08 Ιουνίου 2012, 2:38μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια!Λοιπον πριν 1-3 μηνες εγραψα ενα θεμα που ειχε σχεση με ενα αγορι που νομιζω οτι του αρεσω...Αποφασισα να σας ξαναγραψω για αυτο το αγορι επειδη εχουν γινει αλλα διαφορα αλλα θα τα παρω ολα απο την αρχη...

Πριν μερικους μηνες μια φιλη μου γουσταρε ενα αγορι αλλα τωρα δεν τον γουσταρει.Με την κολλητη μου την σπρωχναμε συνεχεια πανω του.Απο εκεινη την στιγμη αρχισε να με κοιταει αρκετα εντονα.Τα παρακατω ειναι πραγματα που εχει κανει και που δειχνουν οτι μαλλον με γουσταρει.

1.Ειχε χτυπησει το κουδουνι και περπατουσα στον διαδρομο για να παω στην ταξη.Τοτε καποιος με πατησε και γυρισα για να δω ποιος ειναι και ηταν αυτο το αγορι.Οταν γυρισα πισω αρχισαμε να κοιταζομαστε για πολλη ωρα χωρις να κουνιομαστε λες και ειμαστε ερωτευμενοι.Ωσπου την ιδια στιγμη με τραβηξε μια φιλη μου και αυτον ενας φιλοσ του.

2.Με αυτο το αγορι μια μερα σχολασαμε την ιδια ωρα.Με την φιλη μου φευγαμε και αυτος ηταν εκει διπλα.Τοτε φωναξε στον φιλο του οτι θα παει στ γηπεδο.Με την φιλη μου πηγαμε στο γηπεδο επειδη ηθελε να δει κατι.Τοτε ειδαμε αυτο το αγορι να παιζει μπαλα με κατι φιλους του και κρυφτηκαμε.Αυτος ομως μας ειδε και καθοταν σ'ενα σημειο οπου μπορουσε να μας δει και εβγαλε την μπλουζα του.

3.Μια μερα με την φιλη μου ειμασταν στη πλατεια και καθομασταν τοτε ηρθε αυτος μ'εναν φιλο του και αρχισε να μασ μιλαει.Τοτε μου ζητησε το κινητο μου αλλα εγω δεν του το εδωσα.

4.Πολλες φορες μου ειχε μιλησει και μου ειχε πει "γεια" και του απαντουσα.Αλλα μια μερα με χαιρετησε και δν του απαντησα,τοτε σταματησε να μου μιλαει...Πολλες φορες τον εχω κανει αντ στο φεϊσμπουκ αλλα δεν το δεχετε

5.Τωρα τελευταια τα εχει φτιαξει με μια κοπελα και καθε φορα που περναω απο μπροστα τους αυτος με κοιταει για να δει αν τον κοιταω και τοτε την φιλαει ή την αγκαλιαζει...Η φιλη μου μου ειπε οτι πριν μερικεσ μερες οταν καναμε γυρους στο σχολειο αυτος γυρισε και ειδε οτι δεν κοιτασα και οτι η φιλη μου κοιτουσε και εκεινη την στιγμη αγκαλιασε την κοπελα του...Πολλες φορες τον εχω πιασει να με κοιταει αρκετα εντονα...

6.Μια μερα σχολουσαμε με την κολλητη μου και οταν πηγαιναμε σπιτι με τα ποδια αυτος ηταν πισω με τους φιλους του και τοτε φωναξε το ονομα μου και μου ειπε οτι ειμαι πολλη ομορφη...Αλλα αυτο εγινε πριν μερικους μηνες οταν μου μιλουσε ακομα.

Παιδια συγγνωμη που σας κουρασα με αυτο το μεγαλο θεμα αλλα θελω σας παρακαλω να μου πειτε τις γνωμες σας.Εσεις τι νομιζετε οτι το αρεσω ή οχι?*ελω γνωμες απο αγορια και κοριτσια.Σας παρακαλω βοηθηστε με :/.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102725 από aLeXanDra99 στις 08 Ιουνίου 2012, 2:49μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
Παιδια σας παρακαλω απαντηστε :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102728 από gravedigger στις 08 Ιουνίου 2012, 3:00μμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
λοιπον....και γω μια ζωη αναζητουσα να μαθω αν με γουσταρει...
τζαμπα εκλαιγα...αυτα ειναι παιδικοι ερωτες..
πανε μιλα του...!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102729 από aLeXanDra99 στις 08 Ιουνίου 2012, 3:05μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
Δεν μπορω να παω να του μιλισω επειδη ειμαι παρα πολυ ντοπαλη σε τετοια θεματα...Αλλα ευχαριστω :) Καποιος αλλος μπορει να μου πει την γνωμη του??:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102734 από aLeXanDra99 στις 08 Ιουνίου 2012, 3:41μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
Παιδια σας παρακαλω πειτε την γνωμη σας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102755 από aLeXanDra99 στις 08 Ιουνίου 2012, 5:55μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
παιδια πειτε τις γνωμες σας,σας παρακαλωω...¨τι νομιζετε οτι του αρεσω ή οχι?????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102764 από tweety sou lew στις 08 Ιουνίου 2012, 9:29μμ

tweety sou lew

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
κ εμενα τετοια μου εκανε ενα αγορι ακριβως τα ιδια με εσενα κ στο τελος αποκαλυφθηκε οτι του αρεσω κ στο τελος μου το ειπε.....αλλα οπως ειπε κ ο gravedigger αυτα ειναι παιδικοι ερωτες αρα προσπαθησε να το ζησεις! πηγαινε στην αρχη να του μιλησεις σαν φιλη του κ στην συνεχεια θα δειξει τι θα γινει.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102765 από aLeXanDra99 στις 08 Ιουνίου 2012, 9:52μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πολυ...:)αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν μου μιλαει πια και δεν με χαιρεταει...:/και ντρεπομαι να παω να του μιλισω επειδη ειναι συνεχεια με τουσ φιλους του και με το "δηθεν" κοριτσι του.Ειναι καπως παραξενος επειδη απο την μία στιγμη στην αλλη σταματησε να μου μιλαει αλλα αρχισε να με κοιταει πολυ πιο εντονα και καθε φορα που με βλεπει αγκαλιαζει ή φιλαει αυτο το κοριτσι...:/Αλλα ευχαριστω και παλι για την απαντηση σου :)καποιος αλλος μπορει να μου δοσει την γνωμη του??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102766 από gravedigger στις 08 Ιουνίου 2012, 9:58μμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
θελω να σε βοηθησω γιατι αυτο που περνας ειναι βασανο...το εχω περασει και γω...το παιδι ειναι ανωριμο ρε κοπελα μου...μην ασχολεισαι...ξεχασε τον...θα κλαψεις θα στεναχωρηθεις και μετα απο καιρο θα καταλαβεις οτι δεν αξιζε καθολου και θα λες γιατι εκλαιγα γιαυτον; κι εγω τον ειχα σα θεο ρε συ...αλλα τελικα δεν αξιζε μια!
βρες ενα καλο παιδι πιο ωριμο....πρεπει να ψαξεις πολυ βεβαια αλλα μπορει να το βρεις οπως το βρηκα και γω..αυτο δεν ειναι αγαπη...το παιδι ειναι ανωριμο και σε παιζει για να ζηλεψεις..κουλαρε λιγο...ξεχασε τον και η ζωη σου θα φτιαξει απο την αρχη.δεν πρεπει να χαλιομαστε ουτε να υπολογιζουμε τετοια ατομα.
θελω να το ξεπερασεις γιατι και μενα μου εχει αφησει παρα πολλα τραυματα.αλλα τωρα βρηκα κατι παααααααααααααρα πολυ καλο και το ξεπερασα..ελπιζω να μη σε καταστρεψει πολυ.οσα λιγοτερα σημαδια σου αφησει τοσο το καλυτερο.να'σαι καλα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102787 από aLeXanDra99 στις 09 Ιουνίου 2012, 8:24πμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πολυ =) εχεις πολυ δικιο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login