Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θες να σ' αφήσουν ήσυχο; Ξεκίνα να καθαρίζεις το σπίτι.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

τι να κανω???

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #102869 από MikeORokas στις 10 Ιουνίου 2012, 4:13μμ

MikeORokas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/6/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ειμαι ερωτευμενος εδς και 1 χρονο με μια κοπελα που ειναι 2 χρονια μικρεοτερην μου αλλα αυτο δεν παιζει ρολο.
δεν μου δινει καμια απολυτως σημασια...
εβαλα οτι τα εχω με αλλη και δεν ζηλεψε...
ρωτησα και μια γιλη της και μου ειε οτι δεν εχω την παραμικρη ελπιδα...
την αγαπαω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
τι να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #102871 από 8anaros στις 10 Ιουνίου 2012, 4:16μμ

8anaros

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε εισαι δισκολη κατασταση το καλητερο που εχεις να κανεις ειναι να παρεις βαθιες ανασες, φορα και να πας μια μερα να της μιλησεις και να της πεις οτι νιοθεις για εκεινη!Μην κολωνεις απλα καντο δεν εχεις να χασεις τιποτα !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102877 από MikeORokas στις 10 Ιουνίου 2012, 4:50μμ

MikeORokas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/6/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
το εχω κανει ηδη και τιποτα απλα χαμογελαει και τιποτα αλλο...
α!τα εχει και με εναν αλλον
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102886 από 8anaros στις 10 Ιουνίου 2012, 6:54μμ

8anaros

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Τοτε το θεμα δεν το βλεπω καλα μην κανεις πραγματα που δεν θες να σου κανουν...αμα εχει αλλον εισαι αυτοματα ΟFF!Αλλα αμα χωρισει οκ.Απο οτι μου λες καταλαβενω οτι 1 απο τα 3 παρακατω γινοντε η ειναι στον κοσμο της ή σε γραφει που ειναι το πιο πιθανον αμα εχει αλλον ή στο παιζει δυσκολη...δεν θα σε παρω στο λαιμο μου προτινοντας σου να προχωρισεις η επιλογη ειναι καθαρα δικια σου απλα πριν αποφασησεις να σκευτεις και τις συνεπειες αυτου που θα αποφασησεις να κανεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102922 από Aitherovamwn στις 11 Ιουνίου 2012, 12:35πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
οταν μια κοπελα εχει αλλον και παει να χωθει αλλος στη μεση,τοτε ειναι μεγαλη αδερφαρα ο τυπος!οταν ξερεις οτι μια εχει γκομενο -και ας δειχνει παρτολα- ΔΕΝ κανεις ΤΙΠΟΤΑ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102924 από Suicide στις 11 Ιουνίου 2012, 1:47πμ

Suicide

Εικονίδιο
μέλος από: 6/12/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Aitherovamwn@11 Ιουνίου 2012)
οταν μια κοπελα εχει αλλον και παει να χωθει αλλος στη μεση,τοτε ειναι μεγαλη αδερφαρα ο τυπος!οταν ξερεις οτι μια εχει γκομενο -και ας δειχνει παρτολα- ΔΕΝ κανεις ΤΙΠΟΤΑ!

σορρυ φιλε αλλα αυτο που λες δεν στεκει κατεμε.δλδ ενας ΑΓΑΠΑΕΙ μια κοπελα χρονια, και παντα αυτην ητανε με αλλον, αλλα ο τυπας την αγαπαπουσε ακομα, εγω στην θεση του τυπα δεν θα μπορουσα να ξαλαφρωσω αν δεν τις το ελεγα εστω και οταν ηξερα οτι ειναι σε σχεση.βεβαια δικια μου αποψη αυτην.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login