Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ο τρόμος είναι ωραία αίσθηση, γι' αυτό προσπαθώ να τρομάξω τον αναγνώστη. Αν δω όμως ότι δεν μπορώ, θα προσπαθήσω να τον φρικάρω. Κι αν δεν μπορώ ούτε να τον φρικάρω θα τον κάνω να σιχαθεί. (Stephen King)
Κυριακή, 19 Μαΐου

Αρέσει στις γυναίκες?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #103794 από Lugano στις 25 Ιουνίου 2012, 2:43μμ

Lugano

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/5/2012
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
λοιπόν έχω μία απορία. αρέσει στις γυναίκες να είναι κανείς ντροπαλός? γιατι εγω γενικά δεν ειμαι ντροπαλος αλλα οταν βρισκομαι στον ιδιο χωρο με γυναικα που μου αρεσει σαν να παραλύω. σαν να βρισκομαι σε πληρη αμηχανια και οι λέξεις δεν βγαίνουν από μέσα μου. για παραδειγμα τις προαλλες είμουν στο σπίτι ενος φίλου μου με κάποια αγόρια και εκει στα ξαφνικά ήρθαν δυο συμμαθητριες αυτού του φίλου μου και η μία μ'αρέσει πάρα πολύ. λοιπόν το πολύ να είπα 2-3 λέξεις σ'αυτήν. βλέπαμε θρίλλερ και καθόταν στον καναπέ και εγώ ήμουν όρθιος πίσω απ'τον καναπέ. και μου 'λεγε αντε κατσε μονη μου θα 'μαι και τα λοιπά και εγώ βρισκόμουν σε πλήρη αμηχανί και ούτε καν κάθισα. μπροστά στις γ υναίκες που μ'αρέσουν τουλάχιστον είμαι απίστευτα ντροπαλός. δεν ξέρω σαν να μου κόβονται τα ποδια και να υπνωτιζομαι σ'αυτές. καταρχάς, αρέσει αυτό στις γυναίκες και κατά δεύτερον πως να το αντιμετωπίσω.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103810 από vanoula etc στις 25 Ιουνίου 2012, 4:23μμ

vanoula etc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
εγω πιστευω πως αρεσει πολυ!!!ειναι υπεροχο(για μενα)!!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #103837 από tuxh-vouno στις 26 Ιουνίου 2012, 1:23πμ

tuxh-vouno

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2012
μηνύματα: 70 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ως ένα βαθμό ναι...εσύ αυτό που περιγράφεις είναι λίγο τραβηγμένο...η άλλη θα νομίζει ότι δεν την συμπαθείς καν! Είπαμε να είναι ντροπαλό το αγόρι αλλά όχι σαν ευνούχος, φέρσου λίγο σαν αγόρι και μην τα περιμένεις όλα από το κορίτσι...γι'αυτό έχουν αντιστραφεί οι ρόλοι σήμερα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login