Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Τετράκις σημαίνει τέσσερις φορές παραπάνω. Παράγωγο: Τετρακοσυλλέκτης. Σκέτο: Ρακοσυλλέκτης.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Παιδιά θέλω την βοήθειά σας!!!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #104997 από jackos στις 12 Ιουλίου 2012, 11:09πμ

jackos

μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια εχει μια εβδομαδα περιπου που τα εχω με ενα κοριτσι αλλα εκεινη με εχει βαλει σε σκεψη.......με ειχε πει πως "αν χωρισουμε μην το παρεις κατακαρδα γιατι αλλαζω γνωμες".........και αυτο το ξερω οτι ειναι αναποφασιστη αλλα και ζηλιαρα και με ειπε πως αν την δωσω την αφορμη να ζηλεψει δεν θα αντεξω την ζηλεια της.......επισης με ειπε οτι ωρες ωρες βαριεται αλλα οχι μονο με μενα και οτι αν τα ειχε τοσο διαστημα (μια εβδομαδα) θα χωριζα ,επισης με λεει θα προσπαθησω να μην γινει αυτο..... αυτο το ξερω απο πρωτο χερι οτι δεν μπορει σε μια σχεση γιατι δεν ειναι σταθερη θελει να τα φτιαχνει και να τα χαλαει......αυτο το διαστημα μιλαμε πολυ στα μηνυματα βρισκομαστε κιολας και εχουμε κανει και φαση αλλα νομιζω οτι βαριεται.....τι να κανω????τα εχω δοκιμασει ολα.....αλλα και παλι που το σκεφτομαι μιλαμε ολη μερα λογικο ειναι να βαρεθει αλλα αμα δεν την στειλω παραπονειται και κανει κιααλλα οπως εχθες που ηθελα να μην την μιλησω το μεσημερι εβαλε μια φιλη της να πει να της στειλω μνμα. Σκεφτομαι να δοκιμασω λιγο το φτυσιμο και την τακτικη του κρυου και ζεστου........για να δω αν οντως κολλησει μαζι μου.δεν ξερω τι να κανω ειμαι σε διλλημα ....μπορειτε να με βοηθησετε?????
ευχαριστω προκαταβολικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105008 από κεφτές στις 12 Ιουλίου 2012, 12:02μμ

κεφτές

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
έχω την εντυπωση απο αυτα που μας λες οτι η κοπελα αυτη δν εχει συναισθηματα και απλα περναει την ωρα της μαζι σου, μεχρι τουλαχιστον να βρεθει ο επομενος....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105011 από Jken στις 12 Ιουλίου 2012, 1:15μμ

Jken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2010
μηνύματα: 226 αποδεκτές 0
Προσπαθείς πολύ, αυτό είναι το κακό. Χαλάρωσε λίγο μην της δίνεις τόσο σημασία, αδιαφόρισε τόσο ώστε να μπει η ίδια στην διαδικασία να αναρωτηθεί για σένα και το που βαδίζει αυτή η σχέση που έχετε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105014 από jackos στις 12 Ιουλίου 2012, 2:00μμ

jackos

μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Μπορει να εχεις δικιο φιλε Κεφτες.........φιλε Jken το ξερω ασχολουμε πολυ προσπαθω να το παιξω αδιαφορος αλλα ο κολλητος μου με λεει "οχι μην κανεις βλακειες και κτλ." ειναι λογικο να βαρεθει......για αυτο δεν θελω και πολυ να την στελνω αλλα βαζει αλλους και με λενε στειλτην και σταματα τις βλακειες........ετσι θα φανει αν θελει να ειναι μαζι μου......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105024 από Vasilis13 στις 12 Ιουλίου 2012, 2:48μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
κοιτα θα σου πω κατι...απο οτι καταλαβα εχει λιγο σκατοπροσωπικοτητα η κοπελια...αν δεν το παιξεις αδιαφορος θα σε βαλει στο βρακι της (και οχι στην κυριολεξια) και θα καταντισεις ΜΔ...αν θελει ας θελει αν δεν θελει στα @@ σου...υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια φιλε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105031 από jackos στις 12 Ιουλίου 2012, 3:03μμ

jackos

μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
εχεις δικιο αμα συνεχισω να κανω ετσι αυτο θα γινει και αν χωρισουμε τι να πω ενταξει οπως ειπες υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια......
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #105084 από Scandal στις 13 Ιουλίου 2012, 12:26πμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγω φιλε λεω συνεχησε και κανε φαση οσο καιρο κρατησει ,μετα μην τα φτιαξετε γιατι δεν αξηζει ,ειναι πολυ ανωριμη η κοπελα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105106 από jackos στις 13 Ιουλίου 2012, 11:51πμ

jackos

μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Σωστα τα λες....το κοριτσι ειναι ανωριμο......... ενα ξερω οτι απο μαλακιες χωριζει.......δεν ειμαστε μαζι αλλο πια γιατι το κοριτσι εχει κομπλεξ.......τεσπα δεν χαλασε και ο κοσμος δεν θα κατεβασω ρολα για αυτην αρκετη αξια την εδωσα.......παντος μια χαρα περασα μαζι της.....αλλα ξερω οτι θα ξαναγυρησει γιατι το εχει κανει πολλες χιλιαδες φορες τοτε ειναι ομως που θα την δουλευω εγω........
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105109 από Scandal στις 13 Ιουλίου 2012, 12:26μμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
Ετσι φιλε αυτο της αξιζει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login