Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η δυνατότητα να ρίχουμε το φταίξιμο στους άλλους, λέγεται ομαδική δουλειά.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Προβλημα με την πρωην κολλητη μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #105537 από dn.s.lew στις 19 Ιουλίου 2012, 12:25πμ

dn.s.lew

Εικονίδιο
μέλος από: 21/9/2010
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
θελω να ξεκωψω απο την "κολλητη" μου γιατι πραγματικα δεν την αντεχω αλλο οταν ημαστε μαζι με αλλους συναιχια με μειωνει με βριζει αλλα εγω κανω τον μαλακα και την γραφω στα αρχιδια μου...αλλα το προβλημα ειναι οτι εχει παρει πολλους φιλους μου τα ειχε με τον κολλητο μου πριν κατι μηνες και εξετιας της δεν μιλαμε πια εχει ξεκωψει ενας αλλος πολυ καλος μου φιλος απο μενα εξετιας της εχει βαλει λογια σε πολλους για μενα και δεν μου μιλανε..και γενικα εχει κανει πολλους να ξεκωψουν απο μενα...και θελω να της κανω ψυχολογικο πολεμο ξερω πολλα πραγματα για αυτην που αν τα πω σε αλλους θα θελει να ανοιξει η γη να την καταπιει,εχει θαψει τις κολλητες τις και τις εχει κραξει πολυ ασχημα πισω απο τις πλατες τους...αλλα θελω την γνωμη σας αν αξιζει να ασχοληθω μαζι της η να την γραψω και να μην ξαναμιλισω μαζι της?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105542 από Scandal στις 19 Ιουλίου 2012, 12:33πμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
Εγω φιλε προτεινω να την γραψεις εντελως και να μην ξανα ασχοληθεις..τετοια κοριτσια που λενε διαφορα πισω απο τη πλατη φιλων ,σε κανουν να μαλωνεις με φιλουσ και τετοια ...δεν αξιζουν.....απλως μιλησε της και αξηγησε της πως θες να ξεκοψετε ....πες με εχεις κανει να μαλωνω με τουσ παντες και αυτο ειναι ολο θελω να σταματησουμε τη σχεση που ειχαμε ...ή αλλιως μην λες τιποτα ,απλως μην βγαινεις μαζι της και μην μιλατε και με τον καιρο παει θα ξεκοψετε.....καλη τυχη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105545 από dn.s.lew στις 19 Ιουλίου 2012, 12:41πμ

dn.s.lew

Εικονίδιο
μέλος από: 21/9/2010
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
απλα θελω να της κανω κατι γιατι απλα την εχει δει καπως την εχει δει πολυ υπερανω και θελω να την βαλω στην θεση της...αλλα δεν ξερω μπορει να μην ασχοληθω..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #105546 από Scandal στις 19 Ιουλίου 2012, 12:44πμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ασε μην μπλεκεις ,,τετοια κοριτσια μπορει να ειναι αδιστακτα ....παρατα την και αν ξανακανει τιποτα ,κανε κατι..ξερω εγω πεσ κατι απο αυτα που λεει για τις φιλες τις ,για να καταλαβουν ποια πραγατικα ειναι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105587 από κεφτές στις 19 Ιουλίου 2012, 4:22μμ

κεφτές

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Εγώ λέω να της κανεις τα ίδια κ μετά να ξεκόψεις! Τι δηλαδη αυτη η γαϊδούρα σου εχει κανει τοσα κ εσυ απλα θα ξεκοψεις; Πες αυτα τα αρνητικα που ξερεις για αυτη κ μετα μην ξανασχοληθεις μαζι της....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login