Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Με τις μικρές αγγελίες μπορείς να πουλήσεις και μεγάλα πράγματα
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Πρόβλημα με έναν άγνωστο τύπο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #105588 από κεφτές στις 19 Ιουλίου 2012, 4:47μμ

κεφτές

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Είναι κάτι μερες τωρα που μου στελνει ενας τουρκος μηνυματα ή με παιρνει τηλεφωνο με απόκρυψη ή κ χωρίς απόκρυψη (ο αριθμος είναι ελληνικός). Όταν με παιρνει τηλεφωνο δεν μιλαει καθολου κ γενικα δεν ακουγεται τιποτα. Νομιζει οτι με λενε Χασάν κ γενικά λέει διάφορα άκυρα (αυτα μονο στα μηνυματα, στα τουρκικα). Εγω του εστειλα 2 μηνυματα, ενα για να τον ρωτησω ποιος ειναι κ ενα δεύτερο για να του πω οτι δεν ειμαι αυτος που ψάχνει (του το εστειλα στα τουρκικά αφου εκανα μεταφραση απο γνωστό μεταφραστή στο ιντερνετ). Ε το δευτερο μηνυμα του το εστειλα χτες κ αυτος μετα μου εχει στειλει ενα σωρο μηνυματα (ρωτωντας ποιος τοτε ειμαι, στα τουρκικα) κ με επαιρνε κ τηλεφωνο μολις καταλαβαινε οτι ειχα ανοιξει το κινητο (μάλλον επειδη θα εβλεπε τις αναφορες παραδοσης των μηνυματων που ειχε στειλει) αλλα βεβαια εγω δεν απαντησα ξανα. τωρα εχω κλειστο το κινητο κ δεν το εχω ανοιξει καθολου σημερα κ ουτε προκειται για λιγο καιρο... εχετε να προτεινετε κάτι? εγω λεω να αφησω το κινητο κλειστο για καμια βδομαδα κ ίσως βαρεθει κ με αφησει....
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login