Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δόξα στους ηττημένους. Υπάρχουν ήττες άξιες δόξας.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Δεν ξερω τι να κανω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #106127 από Spetzofai στις 27 Ιουλίου 2012, 7:13μμ

Spetzofai

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2012
μηνύματα: 57 αποδεκτές 0
Καλησπερα
ειμαι 14 και σημερα κανονισα με αυτη ποθ μ'αρεσει να παμε για μπανιο μαζι. Αυτη εχει δειξει καλα στοιχεια αλλα δεν ξερω αν με θελει.
το θεμα ομως ειναι τι θα της πω οταν παμε για μπανιο..
ας πουμε οτι την βρισκω εκει, τι να της πω? γεια ηρθα?! οχι..
και παλι το βρισκουμε αυτο..στην θαλασσα τι θα κανουμε? παμε μεσα στην θαλασσα μετα τι? θα βγαλουμε λεπια? οχι, θα βγουμε και εξω αλλα εκει τι θα πουμε?
απαντηστε μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106128 από Scandal στις 27 Ιουλίου 2012, 7:25μμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
Απλως θα φτιαξεις την κατασταση....δηλαδη θα μιλατε για διαφορα θεματα ,για σχεσεις ,για τα παντα,τι γνωμη εχει για σενα και μετα πες και εσυ για αυτην τα καλυτερα....θα εισαι καλος μαζι της και θα την κανεις να γελα ....να πετας κανα υπονοουμενο κιολασ......και στο τελος μιληστε αν περασε καλα και πες την αν ηθελε να πατε καμια βολτα αλλη φορα και τετοια..αν και οταν ειστε μαζι δεν ξερω αν θα τα σκεφτεις αυτα που ειπα ,θα αντιδρας οπως σ ερχετε εκεινη την στιγμη..ελπιζω να βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106217 από Spetzofai στις 29 Ιουλίου 2012, 5:43μμ

Spetzofai

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2012
μηνύματα: 57 αποδεκτές 0
Δεν ξερω..Θα εχω αγχος αλλα αυτο μπορω να το καλυψω..Π.χ. πηγαινω εκει τι θα της πω? εχω και κανα 1μιση μηνα να την δω απο κοντα..Και μετα εστω οτι της λεω να μπουμε μεσα τι θα κανουμε? εστω οτι το προσπερναμε κ αυτο μετα εξω τι θα κανουμε? κ αν βαρεθει? :/
Και αν παμε σε μαγαζι (καφετερια με ξαπλωστρες) παιρνουμε κατι..μετα με τα λεφτα τι θα γινει? το θεμα δεν ειναι τα λεφτα αλλα η κινηση που κ μονο που την σκεφτομαι που ερχεται να λυποθυμησω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106218 από Vasilis13 στις 29 Ιουλίου 2012, 6:04μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Spetzofai@29 Ιουλίου 2012)
Δεν ξερω..Θα εχω αγχος αλλα αυτο μπορω να το καλυψω..Π.χ. πηγαινω εκει τι θα της πω? εχω και κανα 1μιση μηνα να την δω απο κοντα..Και μετα εστω οτι της λεω να μπουμε μεσα τι θα κανουμε? εστω οτι το προσπερναμε κ αυτο μετα εξω τι θα κανουμε? κ αν βαρεθει? :/
Και αν παμε σε μαγαζι (καφετερια με ξαπλωστρες) παιρνουμε κατι..μετα με τα λεφτα τι θα γινει? το θεμα δεν ειναι τα λεφτα αλλα η κινηση που κ μονο που την σκεφτομαι που ερχεται να λυποθυμησω..


calm down bro...λοιπον ακου να δεις...ασε τα πραγματα να κυλησουν απο μονα τους οπως οταν εισαι με τους φιλους σου...δεν χρειαζεται να της προτινεις εσυ να μπειτε στην παραλια οταν την καψει ο ηλιος θα στο πει και η ιδια...να το παιξεις χαραλος και θα πληρωσεις και αυτο που θα παρει λεγοντας κατι του τυπου "εγω επεμενα να ερθεις"κλπ...δεν ειναι δυσκολο...μην περιμενεις ολα να τα κανεις εσυ και αυτη εχει στομα και μυαλο επισης(ελπιζω xD).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106219 από Spetzofai στις 29 Ιουλίου 2012, 6:20μμ

Spetzofai

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2012
μηνύματα: 57 αποδεκτές 0
Θα προσπαθησω να ειμαι χαλαρος αλλα δεν ξερω αν θα ειναι ευκολο..Και στην αρχη ειναι καλυτερο να παω εγω πρωτος? Αν παει αυτη τι να της πω μολις παω?
Και μεχρι να μου πει να μπουμε μεσα τι θα λεμε? Οσα θεματα και να βρουμε (αν βρουμε) καποτε θα τελειωσουν..Και μες τη θαλασσα τι θα κανουμε? :/
Και μετα που θα παμε εξω τι θα κανουμε γιατι δεν μπορουμε να καθομαστε συνεχεια αλλα φοβαμαι μην δεν εχουμε τι να πουμε και βαρεθει..
Και τι να παραγγειλω? Εγω κανονικα καφε θα επαιρνα και με τους φιλους μου αλλα αν παρω καφε κ μου πει οτι κ καλα θελω να το παιξω μαγκας? αν παλι παρω κατι αλλο μαλακια..
Ωραια με τα λεφτα το βρηκαμε θα πω οτι εγω της ειπα να ερθει οποτε εγω θα πληρωσω, με τα αλλα ομως τι θα κανουμε?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #106221 από Vasilis13 στις 29 Ιουλίου 2012, 6:28μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(Spetzofai@29 Ιουλίου 2012)
Θα προσπαθησω να ειμαι χαλαρος αλλα δεν ξερω αν θα ειναι ευκολο..Και στην αρχη ειναι καλυτερο να παω εγω πρωτος? Αν παει αυτη τι να της πω μολις παω?
Και μεχρι να μου πει να μπουμε μεσα τι θα λεμε? Οσα θεματα και να βρουμε (αν βρουμε) καποτε θα τελειωσουν..Και μες τη θαλασσα τι θα κανουμε? :/
Και μετα που θα παμε εξω τι θα κανουμε γιατι δεν μπορουμε να καθομαστε συνεχεια αλλα φοβαμαι μην δεν εχουμε τι να πουμε και βαρεθει..
Και τι να παραγγειλω? Εγω κανονικα καφε θα επαιρνα και με τους φιλους μου αλλα αν παρω καφε κ μου πει οτι κ καλα θελω να το παιξω μαγκας? αν παλι παρω κατι αλλο μαλακια..
Ωραια με τα λεφτα το βρηκαμε θα πω οτι εγω της ειπα να ερθει οποτε εγω θα πληρωσω, με τα αλλα ομως τι θα κανουμε?


πολλα βαζεις στο κεφαλι σου γι αυτο σκεφτεσαι ετσι...τα θεματα θα ερθουν απο μονα τους...γιατι οταν βγαινεις με τους φιλους σου εχεις προγραμματισμενο το τι θα συζητησεις?...και σιγα μην σου πει οτι το παιζεις μαγκας επειδη πινεις καφε...μεσα στην θαλασσα ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΝΙΟ...ειδικα εκει περα αν ειστε χαλαροι αν την πειραξεις λιγο δεν χαλασε και ο κοσμος...ξερεις κανα να νερο στην μαπα κανα τσιμπιμα κανα τετοιο...απλα απολαυσε την στιγμη ρε man...ολα ωραια και καλα θα ειναι αρκει να χαλαρωσεις και να μην βαζεις πολλα στο κεφαλι σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106224 από Spetzofai στις 29 Ιουλίου 2012, 6:39μμ

Spetzofai

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2012
μηνύματα: 57 αποδεκτές 0
Ενταξει..
Θα προσπαθησω να αφησω τα πραγματα να εξελιχθουν απο μονα τους, και ετσι ελπιζω να γινει..
Ευχαριστω..

Αν γινεται να απαντησει και καμια γυναικα/κοριτσι για το τι θα ηθελε να ακουσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login