Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Φυσικά και υπάρχει πολλή γνώση στα πανεπιστήμια. Οι πρωτοετείς φέρνουν λίγη, οι τελειόφοιτοι δεν παίρνουν πολλή κι έτσι η γνώση συσσωρεύεται.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Φιλια ή Σχεση;;;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #106139 από savvou στις 28 Ιουλίου 2012, 1:32πμ

savvou

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
παιδια καλησπεραα!! εχω ενα μεγαλο προβλημα τον τελευταιο καιρο..εχω ενα φιλο εδω κ 3 μηνες σχεδον που γνωριζομαστε.. και κανουμε τρελη παρεαα..σχεδον παντα κ παντου μαζιι.. το προβλημα ειναι πως εγω τον θελωω..ειναι πολυ γοητευτικοσ κ ξεχωριστοςς..αυτος απ' οτι εχω καταλαβει με βλεπει μονο φιλικα. :( (απο κατι σποντες που πεταγα κατα καιρους) βεβαια ειναι κ λιγο απελπισμενος κα ιαναζητει κοπελαα :P αλλα κατι παιζει τωρα με μια φιλη μου που ειναι κατα 4 χρονια μικροτερη του..και θελω να με βοηθησετε στο τι να κανωω...να τους αφησω να γινει κατι;; απο την αλλη τον βλεπω συχνα στα ονειρα μου.. και δεν σκευτομαι να του αποκαλυψω τα αισθηματα μου γιατι δεν θελω να τον χασω..... εσεις τι λετε;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106147 από evelina95 στις 28 Ιουλίου 2012, 3:26πμ

evelina95

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2012
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Βασικα προσπαθησε να μαθις απ'εξω απ'εξω αν σε θελει.. γιατι αν του πεις τι νιωθεις και δεν σε βλεπει κι αυτος ετσι το πιθανοτερο ειναι να απομακρυνθει κι εσυ δεν θελεις να τον χασεις.. προσπαθησε να τον κανεις να σε δει αλλιως.. σιγα σιγα.. ή κοιταξε αλλου για καποιο αλλον για να ξεχασεις τα ερωτικα αισθηματα γι αυτον..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106150 από Scandal στις 28 Ιουλίου 2012, 10:41πμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
Κοιτα οσο και να προσπαθησεις να τον ξεχασεις αφου ειστε ολοι μερα μαζι δεν γινετε .....για αυτο καποια μερα θα αναγκαστεις να εκφρασεις τα συναισθηματα σ.....για αυτο πηγαινε και πες την φιλη σ πως θελεις πολυ αυτον και τετοια.....μετα προσπαθησε με υπονοουμενα,,, και να του δειξεις πως τον θες.....αν δεν θελει καθολου ,που μαλλον θα θελει γιατι πρεπει να ταιριαζετε,αστον και θα συνεχισετε να ειστε φιλοι ....καλη τυχη :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106157 από savvou στις 28 Ιουλίου 2012, 1:01μμ

savvou

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
το θεμα ειναι οτι στην φιλη μου ειπα πως δεν τον θελωω....πφφφ..και αυτη τον γουσταρει τωρα.... -.- και το   οτι ταιριαζουμε ισχυει!! σε μεγαλο βαθμοο!! εχουμε αρκετα κοινα!! δεν μ εει δειξει ομως πως με θελει με καποια υποννοουμετα που του εχω πεταξει κατα καιρουςς...π.χ μου ελεγε για το πως θελει την κοπελα και του και λεω κι εγω ετσι ειμαι κ μου λεει εσυ εισαι φιλη ομωςς!
ευχαριστωω σκανδαλ & εβελινα95:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106159 από Vasilis13 στις 28 Ιουλίου 2012, 1:59μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
μια φιλια δυσκολα γινεται σχεση το νιωθω στο πετσι μου εδω και 2-3 μηνες...αυτη η τραμπα δυσκολα γινεται και μπορει στο τελος να τον χασεις για παντα οπως την εχασα και εγω ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106164 από Scandal στις 28 Ιουλίου 2012, 2:47μμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
Ναι αλλα πρεπει να του πει πως νιωθει .....πες την φιλη σ ολοι την κατασταση και πιστευω θα καταλαβει ,φιλη σ ειναι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106167 από Vasilis13 στις 28 Ιουλίου 2012, 3:09μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Scandal@28 Ιουλίου 2012)
Ναι αλλα πρεπει να του πει πως νιωθει .....πες την φιλη σ ολοι την κατασταση και πιστευω θα καταλαβει ,φιλη σ ειναι...


ηταν φιλη μου...τωρα μονο εγω νοιαζομαι για αυτη και την αγαπαω...αυτη παλι?τιποτα...βεβαια το καταλαβε...απλα μου ειπε οτι δεν γινεται να κανουμε αλλο παρεα...αν σου ελεγε εσενα η κολλητη σου οτι σε θελει σαν τρελη εσυ τι θα εκανες??τωρα που βλεπω τα πραγματα απο την δικια της πλευρα εχει δικιο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106179 από savvou στις 28 Ιουλίου 2012, 9:28μμ

savvou

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
το ξερω βρε παιδιαα..πφφφ...λεω να τον αφησω..θα προσπαθησω να μην του πω τιποτα..κ ας κανει κατι με την φιλη μου που τοσο πολυ την θελειι...ιδως δεν πρεπει ν χαλασω αυτη την φιλια γιαιτ αμα του πω θα τον χασωωωω..... :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106181 από Vasilis13 στις 28 Ιουλίου 2012, 10:23μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Έγραψε:(savvou@28 Ιουλίου 2012)
το ξερω βρε παιδιαα..πφφφ...λεω να τον αφησω..θα προσπαθησω να μην του πω τιποτα..κ ας κανει κατι με την φιλη μου που τοσο πολυ την θελειι...ιδως δεν πρεπει ν χαλασω αυτη την φιλια γιαιτ αμα του πω θα τον χασωωωω..... :(


απο πειρα αυτο θα σου ελεγα...απο την αλλη αν δεν προσπαθησεις ποτε δεν θα καταφερεις τιποτα...ασε σε αυτα τα πραγματα υπαρχει πολυ μπερδεμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106183 από savvou στις 28 Ιουλίου 2012, 11:05μμ

savvou

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
θα προσπαθησω να τον κανω να με δει με αλλο ματι οσο χρονο εχω..πριν τα φτιαξει με την φιλη μου..αλλιως ας ελπισω πως θα παψω να τον βλεπω ερωτικα μολις φυγει για σπουδες..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login