Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάνω δύο εβδομάδες δίαιτα και το μόνο που έχασα είναι δύο εβδομάδες.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Πως να τη φιλησω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #106658 από Jimaraz97 στις 03 Αυγούστου 2012, 11:26μμ

Jimaraz97

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια.....
Σημερα ηταν το πρωτο μου ραντεβου απο κοντα με μια κοπελα και μιλησαμε αρκετη ωρα και μετα απο ενα σημειο ειχε ερθει πολυ πολυ κοντα μου και περιμενε φιλι στο στωμα το καταλαβα αλλα εγω δεν εχω ξαναφιλησει και δεν ηξερα πως να το κανω και δεν θελω να τησ το πω κιολασ επειδη θα ξενερωσει τι να κανω ρε γαμωτο και τωρα ξενερωσε που δεν την φιλησα αλλα αυτη περιμενει σιγουρα φιλη την επομενη φορα και εγω ομως δεν ξερω πως να το κανω.... Τι να κανω ?? Ουτε πως να φιλησω ξερω ουτε πως να την πιασω... Τι να κανω>???
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #106661 από egw1 στις 03 Αυγούστου 2012, 11:53μμ

egw1

μέλος από: 5/7/2012
μηνύματα: 122 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

δεν ειναι τιποτα. ετσι οπως θα ερθετε κοντα, θα τη φιλησεις στο στομα οπως φιλας στο μαγουλο. μετα, θα το ανοιξεις λιγο το στομα για να βαλεις γλωσσα. και μετα θα ερθει απο μονο του, θα σε βοηθαει και η κοπελα σου. τωρα στο πως να τη πιασεις, δοκιμασε καλυτερα στη μεση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106673 από warrior.girl στις 04 Αυγούστου 2012, 6:53πμ

warrior.girl

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Θα μπορουσες να της το πεις ισως να σε βοηθουσε εκεινη αναλογα τον χαρακτηρα της μπορει και να ξενερωνε.Οταν θα ξανα πλησιασετε τοσο κονταα φιλα της τα χειλια μετα ανοιξε λιγο το στομα σου μπορεις να κανεις οτι κανει και η κοπελα αργοτερα βαλε και λιγο γλωσσα. Ωραια αισθηση ειναι οταν το αγορι στο πρωτο φιλι δεν σε χουφτωνει αλλα σε αγγιζει σε σημεια οπως στο προσωπο με το ενα χερι και το αλλο χερι στην μεση, θα μπορουσες να της χαιδευεις την πλατη να κανεις δηλαδη πανω κατω το χερι σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128408 από nikos korydallo στις 25 Ιουνίου 2014, 12:45πμ

nikos korydallo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/6/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
κοιτα απο οτι καταλαβαινω κομπλαρεις και αγχωνεσαι. κακοσ αυτο δεν αρεσει στισ γυναικες πρεπει να εχεις αυτοπεπιθηση εκεινη την ωρα που εισαι μαζι της και να την φηλησεις τρυφερα και να την αγκαλιασεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129589 από Mary.Diana στις 19 Αυγούστου 2014, 3:31πμ

Mary.Diana

μέλος από: 19/8/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Jimaraz97@03 Αυγούστου 2012)
Γεια σας παιδια.....
Σημερα ηταν το πρωτο μου ραντεβου απο κοντα με μια κοπελα και μιλησαμε αρκετη ωρα και μετα απο ενα σημειο ειχε ερθει πολυ πολυ κοντα μου και περιμενε φιλι στο στωμα το καταλαβα αλλα εγω δεν εχω ξαναφιλησει και δεν ηξερα πως να το κανω και δεν θελω να τησ το πω κιολασ επειδη θα ξενερωσει τι να κανω ρε γαμωτο και τωρα ξενερωσε που δεν την φιλησα αλλα αυτη περιμενει σιγουρα φιλη την επομενη φορα και εγω ομως δεν ξερω πως να το κανω.... Τι να κανω ?? Ουτε πως να φιλησω ξερω ουτε πως να την πιασω... Τι να κανω>???

δεν ειναι δυσκολο αρχισε πρωτα με τα χιλια σας να ακουμησουν και μετα σιγα σιγα φιλησε το πανω χειλος της κοπελας και θα σε βοηθησει και η κοπελα,οσο για το πως να την πιανεις εγω τρελαινομαι με το ενα χερι στη μεση και με το αλλο στα μαλλια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129590 από Mary.Diana στις 19 Αυγούστου 2014, 3:33πμ

Mary.Diana

μέλος από: 19/8/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(warrior.girl@04 Αυγούστου 2012)

Θα μπορουσες να της το πεις ισως να σε βοηθουσε εκεινη αναλογα τον χαρακτηρα της μπορει και να ξενερωνε.Οταν θα ξανα πλησιασετε τοσο κονταα φιλα της τα χειλια μετα ανοιξε λιγο το στομα σου μπορεις να κανεις οτι κανει και η κοπελα αργοτερα βαλε και λιγο γλωσσα. Ωραια αισθηση ειναι οταν το αγορι στο πρωτο φιλι δεν σε χουφτωνει αλλα σε αγγιζει σε σημεια οπως στο προσωπο με το ενα χερι και το αλλο χερι στην μεση, θα μπορουσες να της χαιδευεις την πλατη να κανεις δηλαδη πανω κατω το χερι σου.

στα μαλλια ειναι ωραιο να σε ακουμπανε με το ενα χερι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129666 από panagiota_k στις 23 Αυγούστου 2014, 3:07μμ

panagiota_k

μέλος από: 23/8/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Μην αγχώνεσαι θα σου βγει απο μόνο του!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129680 από drue στις 23 Αυγούστου 2014, 9:56μμ

drue

Εικονίδιο
μέλος από: 23/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Δεν θελει αγχος!πρεπει να παραμεινεις ψυχραιμος...πιστεψε με αν η κοπελα ειναι απο τις κοπελες που ξενερωνουν θα ξενερωνε περισσοτερο που δεν την φιλησες παρα που δεν εχεις ξαναφιλησει...ολα θα ειναι πολυ κομπλε...καντο οπως τις ταινιες ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login