Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τετράκις σημαίνει τέσσερις φορές παραπάνω. Παράγωγο: Τετρακοσυλλέκτης. Σκέτο: Ρακοσυλλέκτης.
Κυριακή, 26 Μαΐου

πρωτη σχεση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #107714 από oleole125 στις 21 Αυγούστου 2012, 7:10μμ

oleole125

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας...ειμαι 14 χρονων και θελω να πω σε μια κοπελα οταν γυρισει απο τις διακοπες της οτι μου αρεσει και 8ελω να τα φτιαξουμε αλλα κομπλαρω και δεν ξερω πως να το πω..δεν ειχα καμια σχεσει παλια οποτε μου ειναι λιγο δυσκολο...βασικα δεν ξερω τι νιωθει και αυτη..8ελω ιδεες για το πως να της το πω και που???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107717 από dirty_mind στις 21 Αυγούστου 2012, 7:43μμ

dirty_mind

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2012
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Πρώτα από όλα δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι!!! Αρχικά θα της ζητήσεις να βγείτε! Μπορείτε να πάτε για καφέ ή καμιά βόλτα ή γενικά κάπου που να σας αρέσει. Όσο είστε έξω και μιλάτε προσπάθησε να καταλάβεις αν ενδιαφέρετε και αυτή για σένα, αυτό θα το καταλάβεις εύκολα από τις κινήσεις της, τον τρόπο που σε κοιτάει και γενικά θα φανεί από ΟΛΑ! Αν δεις πως ενδιαφέρετε και αυτή θα αρχίσεις το πολύ "μπλα μπλα" (αυτό μας ρίχνει όλες :Ρ) θα της πεις πως νιώθεις για αυτήν και μετά θα της πεις πως θέλεις να είσαστε μαζί! Αργότερα αν το θέλετε και οι δύο μπορείτε να φιληθείτε ή φασωθείτε και τα σχετικά! Πάντως μην αγχώνεσαι καθόλου...όλα καλά θα πάνε, αρκεί να είσαι ο εαυτός σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107718 από oleole125 στις 21 Αυγούστου 2012, 7:50μμ

oleole125

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
εχεις ενα δικιο..αλλα αμα πει κατι του τυπου '8ελω να μεινουμε απλα φιλοι'???
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #107720 από dirty_mind στις 21 Αυγούστου 2012, 7:53μμ

dirty_mind

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2012
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εε αυτό σημαίνει ή πως σε βλέπει σαν φίλο ή πως γενικά δεν το βλέπει έτσι για 'σας! Ηρέμησε βρε παιδί μου, ραντεβού θα βγείτε δεν θα σε πάνε για εκτέλεση! :Ρ Άμα σου πει πως θέλει να μείνετε απλά φίλοι, μπορείς να της πεις "οκ"! Δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο εκείνη την ώρα! Και ακόμα και να μην σε θέλει όλο αυτό θα είναι μια καλή εμπειρία για σένα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107939 από Giannis_prap στις 24 Αυγούστου 2012, 1:07πμ

Giannis_prap

banned
μέλος από: 24/8/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(oleole125@21 Αυγούστου 2012)
εχεις ενα δικιο..αλλα αμα πει κατι του τυπου '8ελω να μεινουμε απλα φιλοι'???

Αυτο σημαινει οτι ή σε βλεπει σα φιλο ή οτι δε θα τα εφτιαχνε ποτε μαζι σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login