Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η μεγαλύτερη τρύπα ασφάλειας ever: Ένα ανοιχτό στόμα.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Μπερδεμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109653 από Periptero στις 16 Σεπτεμβρίου 2012, 6:38μμ

Periptero

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/4/2012
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Παιδια βοηθεια...εδω και καμποσο καιρο μαρεσει μια κοπελα...Αλλα την επομενη μερα απαυτη που γνωριστηκαμε,γυαλισε και σε εναν καλο μου φιλο ο οποιος μαλλον τη γουσταρει ακομα αποτι μαθαινω...Παντως εμαθα οτι η κοπελια γουσταρει εμενα,αλλα δεν θελω να κανω κατι ακομα προκειμενου να ξεκαθαρισω τα πραγματα με το παιδι...(εκεινος δεν ξερει οτι την γουσταρω κ εγω) ..Τι του λεω?τι κανω?πως να κινηθω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109662 από ghjjkkmmgirl στις 16 Σεπτεμβρίου 2012, 7:57μμ

ghjjkkmmgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2012
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
παντως αφου δν τρεχει τπτ μεταξυ τους και η κοπελα σε γουσταρει κι αυτη δν χρειαζεται κατα τν γνωμη μου να ξεκαθαρισεις κτ μαζι του. βεβαι μπορεις να του το εκμηστηρευτεις κ μετα να πλησιασεις τν κοπελα. ειναι δικια σου η αποφαση απλα πιστευω πως οτι και να κανεις δν ειναι λαθος. παντως τν κοπελα μν την αφησεις πλησιασε την!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109675 από Τέλης στις 16 Σεπτεμβρίου 2012, 9:49μμ

Τέλης

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/8/2012
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Να του πεις του φίλους σου το και το μην του έρθει κεραμίδα στο κεφάλι με πει dafuq.Πώς έμαθες ότι η κοπέλα ότι γουστάρει εσένα στο είπε φίλη της η ίδια ή το συμπέρανες μόνος σου?Πάντως αν στο είπε η ίδια πες το στο φίλο σου μην γίνει τσακωμός κρίμα είναι και θα ταν καλύτερο να είστε και οι 3 μαζί
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109678 από Geiaaaa στις 16 Σεπτεμβρίου 2012, 10:38μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Υπαρχει ενας νομος μεταξυ αγοριων παντα πρεπει να ειναι ολα ξεκαθαρα ....ρωτα τον φιλο σ ανυξερος για το οτι θελει την κοπελα ακομα ...αν θα ειχε προβλημα να κανεις κατι εσυ γιατι την θες και σε θελει.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109714 από Periptero στις 17 Σεπτεμβρίου 2012, 5:19μμ

Periptero

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/4/2012
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Τελη μου το πε η κολλητη της οτι ενδιαφερεται για μενα...(δηλαδη δεν ειναι υποθεσεις).Σας ευχαριστω παιδια,αλλοστε γιαυτο εκανα το ποστ,γτ πρωτα ηθελα να ξεκαθαρισω τα πραματα μαζι του...Αυτον τον βλεπω ομως πολυ καψουρη ρε γαμωτο,και μου πε φιλος μου οτι του αρεσει ακομα...Πραγματικα καπου κολλαω,δεν ξερω τι και πως να κανω πρωτα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109740 από Τέλης στις 17 Σεπτεμβρίου 2012, 9:43μμ

Τέλης

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/8/2012
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
πιάσε τον και μίλα του μην έχεις άλλους να είναι οι αγγελειοφόροι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109781 από Geiaaaa στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 2:05μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Αφου δεν σ εχει πει οτι την θελει εσυ κανε τον ανηξερο και πες του "συνεχιζει να σ αρεσει η ταδε,γιατι θελει εμενα και μ αρεσει πολυ και λεω να κανω κατι"......να το πεις κατευθειαν ,μην προλαβει και σ πει ναι μου αρεσει......
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login