Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο τρόμος είναι ωραία αίσθηση, γι' αυτό προσπαθώ να τρομάξω τον αναγνώστη. Αν δω όμως ότι δεν μπορώ, θα προσπαθήσω να τον φρικάρω. Κι αν δεν μπορώ ούτε να τον φρικάρω θα τον κάνω να σιχαθεί. (Stephen King)
Σάββατο, 27 Απριλίου

πως να την γνωρισω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110322 από themis17 στις 26 Σεπτεμβρίου 2012, 2:39μμ

themis17

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2012
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Ειναι ενα κοριτσι απο το σχολειο που μου αρεσει παρα πολυ αλλα δεν εχουμε γνωριστει καν.Αυτη στα διαλειμματα που την βλεπω συνεχεια με κοιταει και πολλες φορες περνανε διπλα απο μενα και την παρεα μου και καρφωνεται.Να προσθεσω πως ειμαι 17 και ειναι 14,δεν ξερω αν ειμαι πολυ μεγαλος για αυτην,αλλα θελω να της μιλησω μια μερα στο διαλειμμα και τελοσπαντων να γνωριστουμε.Πως να την πλησιασω ομως,τι να της πω?Κομπλαρω συνεχεια γιατ οπως ειπα δεν την ξερω και τωρα αν απω και αρχισω να της μιλαω ετσι ξεκαρφωτα θα φανει καπως παραξενο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110459 από vak410 στις 28 Σεπτεμβρίου 2012, 10:34πμ

vak410

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Κοιταξε να δεις..
Δεν εισαι καθολου μεγαλος γι αυτη.. Ισα ισα που αυτο αρεσει στα κοριτσια.. Σκεψου θα τα εχει με ενα μεγαλυτερο..
Τωρα οσον αφορα το τι να κανεις.. Προφανως και θα της πιασεις την κουβεντα ετσι στο ασχετο.. Αφου δεν εχετε καποια κοινη παρεα ή οτιδηποτε αλλο. Αυτα τα ξαφνικα αρεσουν στις κοπελες.
Εσυ μετα απο αυτη την κινηση σου θα καταλαβεις πολλα πραγματα απο τις ανδτιρασεις της. Πιστεψε με, θα το καταλαβεις.
Μην κολωνεις. Αφου λες οτι καρφωνεται τοτε τα πραγματα ειναι πιο ευκολα απ'οτι φανταζεσαι.
Θα την πλησιασεις.. Θα συστηθειτε και μετα θα μιλησετε.. Ξερεις εσυ.. Θα βγει η κουβεντα απο μονη της. Να εισαι ευγενικος και οχι αγαρμπος. Θα πας με το σκεπτικο ''Ααα για να δουμε, τι λεει αυτη η κοπελα''. Οπως σου ειπα θα καταλαβεις πολλα γιατι θα την ξαφνιασεις. ΜΗΝ ΚΟΛΩΣΕΙΣ!Τι ειχες τι εχασες... Δοκιμασε.. δεν χανεις απολυτως τιποτα.. Ουτε φιλη σου ειναι, ουτε τιποτα. Καλη τυχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login