Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Mου αρέσουν οι μακρινοί περίπατοι. Eιδικά όταν τους κάνουν ενοχλητικά άτομα.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Help μπας και γινει τίποτα :/

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #111622 από FaPaBoY στις 23 Οκτωβρίου 2012, 6:17μμ

FaPaBoY

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Λοιπόν,είμαι 15(πρώτη λυκειου),μου αρέσει μία κοπέλα εδώ και 4 ΧΡΟΝΙΑ ,4 χρονια γαμώ το μου (από την πρώτη γυμνασίου)και δεν της εχω πει τίποτα.Μιλαμε από facebook,κάνουμε πλάκες κ.λπ. , όλοι μου λένε να της μιλήσω αλλά εγώ τίποτα.Παίζει να της αρέσω κιολας (κατά 80% :Ρ).
τι να κάνω και πως;
ευχαριστώ...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #111623 από 17χρονος στις 23 Οκτωβρίου 2012, 6:50μμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μιλα της τι πιο απλο ....πες της πως νιωθεις ,απο ποτε νιωθεις ετσι ....τα παντα ...δεν γινετε να κρατας μεσα σ τα συναισθηματα σ ......μη με ρωτησειις πως να της μιλησω..απλως μια μερα οποια μερα και να ναι με την πρωτη ευκαιρια πηγαινε και πες της .....μην προγραμματιζεις ποτε ,αληθεια......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112034 από FaPaBoY στις 02 Νοεμβρίου 2012, 4:25μμ

FaPaBoY

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Σήμερα σε καθε διάλλειμα ερχοταν και καθόταν δίπλα μου και μία φορα με ακούμπησε στην πλάτη.της αρέσω πιστεύω.τι να κάνω ? :<
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112039 από paranoikos στις 02 Νοεμβρίου 2012, 6:16μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Κοιτα σε θεματα με ομοφυλλοφιλες   δεν εχω ανακατευτει ποτε ουτε και ξερω... αλλα αφου νομιζεις οτι σε γουσταρει καια υτη πες της να ερθει σπιτι σ να διαβασετε ή να δειτε ταινια πχ... και πες της τι νιωθεις και φιλα την... ή φιλα την κατευθιαν... ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112060 από FaPaBoY στις 02 Νοεμβρίου 2012, 10:32μμ

FaPaBoY

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
που σου ηρθε αυτο με τις ομοφυλοφιλες παλι?...

on topic:δεν είμαι για τέτοια εγώ ρε.είμαστε και 6 άτομα οικογένεια δεν βρίσκομαι μόνος μου ποτε άρα αποκλείεται αυτό.btw εγώ να της το πω θέλω όχι να της κολλήσω κατευθείαν ρε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112155 από FaPaBoY στις 04 Νοεμβρίου 2012, 11:55μμ

FaPaBoY

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Λοιπόν, είμαι πλέον σίγουρος ότι της αρέσω, και μάλλον θα της μιλήσω.Επειδή όμως δεν είχα ποτέ σχέση πριν, πείτε μου πως θα την κάνω να περνάει καλά μαζί μου? δεν ξέρω τι μου γίνεται, π.χ. λεει ναι στο να κάνουμε σχέση. μετα πως συνεχίζει? :|
ευχαριστω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112166 από 17χρονος στις 05 Νοεμβρίου 2012, 10:05πμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
Σωστη ερωτηση......πρεπει να την κανεις να μην βαριεται αλλα να ξερεις πως θα πρεπει να κανει και αυτη πραγματα για σενα ......πρωτα πολλα μην της πεις "σε αγαπαω " μεσα σε 1 μερα οπως κανουν πολλοι.....πες το οταν το νιωσεις και ας ειναι μετα απο 2 μηνες ή και ποτε ...σ λεω θα εχει πιο μεγαλη αξια......επισης μην της λες συνεχεια τη κουκλα π εισαι και τετοια ..να τα λες μετα απο λιγο καιρο για να εχουν αξια αυτα π λες παλι:P....το κυριοτερο ομως ειναι να μην βαρεθειτε......τωρα αυτο ο καθενας βρισκει εναν τροπο αναλογα με το κοριτσι......βασικα ομως οσο πιο πολυ δενεστε δυσκολα ξεκολας μετα.....επισης μην σε θεωρησει δεδομενο,αυτο θα γινει εφικτο αν δεν πεσεις με τα μουτρα πανω της ....χαλαρα........ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννοω...........ολα ομως ειναι αναλογα με το κοριτσι ,εσυ θα βρεις λυσεις με τον καιρο.............καλη επιτυχια!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login