Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλοι θέλουν να πάνε στον Παράδεισο, αλλά κανείς δε θέλει να πεθάνει!
Κυριακή, 28 Απριλίου

Δαχτυλο ή οχι ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #111711 από johnny boy στις 26 Οκτωβρίου 2012, 4:21μμ

johnny boy

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Να τρωμε δαχτυλο εμεισ οι αντρες απο γυναικες ή οχι ? Ακουω τις αποψεις σας !
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #111714 από Troller στις 26 Οκτωβρίου 2012, 8:12μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

αν το γουσταρεις...στο σεξ δεν υπαρχουν ανωμαλιες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111716 από pantelis20 στις 26 Οκτωβρίου 2012, 8:38μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Ε ότι θα έβλεπα και τέτοιο θέμα χωρίς να γιουχάρουν όλοι κατευθείαν δεν το περίμενα. Αλλάζουν όμως οι καιροί γρήγορα και πλέον βλέπω πως το συζητάμε.

Πρόσφατα άρχισα να το ακούω από φίλους ότι μερικοί το δέχονται από την γκόμενα τους. Δεν μπορώ να καταλάβω τι ευχαρίστηση παίρνει η κοπέλα από το να βάζει δάχτυλο στο αγόρι της. Ειλικρινά ΟΚ μερικοί το απολαμβάνουν (σημείο G του άντρα και τέτοια) αλλά μερικές γκόμενες επιμένουν να το κάνουν ακόμα και αν ο άλλος δε θέλει χωρίς να μπορώ να καταλάβω το γιατί...

Το αν θα την αφήσεις ή όχι εξαρτάται μόνο από εσένα και το πόσο άνετα νιώθεις στην ιδέα. Δεν υπάρχει πρέπει ή δεν πρέπει απλά στα γνωστά βίτσια του καθενός προστέθηκε και αυτό.

Άντε και σε κανά δυο χρόνια να μας πηδάνε οι γκόμενες με κανένα strap-on...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111724 από Periptero στις 27 Οκτωβρίου 2012, 12:35πμ

Periptero

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/4/2012
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Εγω προσωπικα το βλεπω σαν ανωμαλια....και δεν μαρεσει καθολου η ιδεα και μονο,παρολο που μπορει να με πηγαινε στον 7ο ουρανο,να σκεφτομαι τη κοπελα μου να μου κανει τετοιο...Αλλοι το βρισκουν φυσιολογικο,αρα δεν υπαρχει ναι η οχι στην ερωτηση σου...Ειναι αναλογα το πιστευω του καθενος,αλα και των ορεξεων της κοπελας ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111759 από Τέλης στις 28 Οκτωβρίου 2012, 1:07πμ

Τέλης

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/8/2012
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Τυχερός αν υπάρχει κοπέλα που να θέλει να σου κάνει κάτι τέτοιο και ταυτόχρονα πίπα απλά τέλειο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111815 από Troller στις 28 Οκτωβρίου 2012, 10:13μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Periptero@27 Οκτωβρίου 2012)
Εγω προσωπικα το βλεπω σαν ανωμαλια....και δεν μαρεσει καθολου η ιδεα και μονο,παρολο που μπορει να με πηγαινε στον 7ο ουρανο,να σκεφτομαι τη κοπελα μου να μου κανει τετοιο...Αλλοι το βρισκουν φυσιολογικο,αρα δεν υπαρχει ναι η οχι στην ερωτηση σου...Ειναι αναλογα το πιστευω του καθενος,αλα και των ορεξεων της κοπελας ;)


κοιτα "ανωμαλια" ειναι μια λεξη που συνεπαγεται με το "μη φυσιολογικο" ουτε εγω το εκανα και ουτε θελω να το κανω αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ειναι ανωμαλια...ειναι μια πολυ κλισε λεξη και φυσικα στο σεξ δεν υπαρχουν ανωμαλιες...οτι γουσταρει ο καθενας κανει...ολα φυσιολογικα ειναι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111817 από johnny boy στις 28 Οκτωβρίου 2012, 11:09μμ

johnny boy

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
θα ηθελα να μοιραστω την εμπειρια μου μαζι σας...μιας και εγω το ανεφερα επειδη προκειται για συχρονο φαινομενο και ηθελα ολες τις αποψεις!Πρεπει να ομολογησω πωως ηταν καλο ως ενα σημειο.. οθτε πονεσα ουτε τιποτα!Το μονο σιγουρο ειναι οτι αξιζε να το δοκιμασω,και να το ξεκαθαρισουμε...δεν προκειται για ανωμαλι ουτε πουστια!Ειναι κατι διαφορετικο..που πιστεψτε με σε λιγα χρονια θα διαδοθει κι αλλο !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login