Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν πίνουμε ποτέ καφέ νωρίς το πρωί γιατί θα μας κρατήσει ξύπνιους ως το μεσημέρι.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

σχεση εξ αποστασεως

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #111942 από stellalag στις 30 Οκτωβρίου 2012, 11:49μμ

stellalag

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
αρχικα θελω να μου πειτε ,, ειναι εφικτο ; νομιζετε οτι μπορει να γινει ;
εφυγα απο τ αθηνα εδω και ενα μηνα λογο δουλειας ,,, ειμαστε μαζι εναμισι χρονο ,,, ψαχνω δουλεια για να γυρισω αλλα οπως καταλαβενετε τπτ !
αυτος δουλευει 16 με 17 ωρες την ημερα ,,, δεν θελει να χωρισουμε μεχρι να γινει κατι ,,, δεν ξερω ποσο μπορει να κρατησει μια σχεση σ οποια ο καθενας να ζει τη ζωη ου μακρια απο τον αλλον ,,,
χρειαζομαι κ αλλες γνωμες !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111970 από paranoikos στις 31 Οκτωβρίου 2012, 6:16μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Γεια σου στελλα!! ειμαι 14 χρονων και τα εχω με την κοπελα μου 4 μηνες... εγω μενω αθηνα και αυτη τρικαλα! αν τον αγαπας πρεπει να μαθεις να ζεις με αυτο... και να μιλατε συνεχεια... εμεις μιλαμε στην κυριολεξια ολη μερα.... και λεμε και τα γλυκολογα μας και ολα... να προσεξεις μην σας φαει η ρουτινα και να του λες συνεχεια ποσο τον αγαπας... σκεψου αν μπορει να κρατησει... σκεψου ποσο τον αγαπας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112004 από SissyR στις 01 Νοεμβρίου 2012, 4:34μμ

SissyR

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Κατα την γνωμη μου δεν νομιζω οτι μπορει να κρατησει μια σχεση εξ αποστασεως ειναι παρα πολυ δυσκολο..ακομα και οταν αγαπας καποιον και ειστε πολυ καιρο μαζι!στην περιπτωση του Χαρη ειναι καπως πιο ευκολο γιατι σιγουρα δεν την εχει δει την κοπελα απο κοντα...σαφως και δεν του λειπει αμα την γνωρισε μεσω ιντερνετ και επικοινωνουν μονο με μηνυματα!και ιδιαιτερα στην περιπτωση σου Στελλα που ο αλλος δουλευει τοσες ωρες και σιγουρα το να βλεποσαστε συχνα ειναι αρκετα δυσκολο..παρολ' αυτα αν δεν ειναι μονιμο και μπορεις να επιστρεψεις μην το αφησεις προσπαθησε κριμα ειναι αμα τον αγαπας...εξαρταται ποσο θα αντεξει και ο ενας και ο αλλος και ποσο καιρο θα κρατησει αυτο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112007 από paranoikos στις 01 Νοεμβρίου 2012, 5:37μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Σισσυ φυσικα και την εχω δει!! πας καλα? την εχω δει αρκετες φορες... αλλα οχι και καθε μερα... αγαπιομαστε πολυ και εχουμε προχωρησει αρκετα για την υλικια μας μαζι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112122 από SissyR στις 04 Νοεμβρίου 2012, 10:50πμ

SissyR

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Οκ τοτε σορρυ λαθος μου αλλα 14 χρονων αθηνα και η αλλη τρικαλα μου φανηκε καπως..σορρυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login