Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Γυμναστική Ακαδημία: Ένα μοντέρνο σχολείο, όπου το ποδόσφαιρο είναι μάθημα.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Πως να της το πω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112380 από FaPaBoY στις 10 Νοεμβρίου 2012, 1:17πμ

FaPaBoY

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γεια σας,είμαι 15 και μου αρέσει μια κοπέλα από την τάξη μου τώρα 4 χρόνια (>.>) αλλά δεν της έχω πει τίποτα.Φέτος μου φαίνεται ότι της αρέσω γιατί έρχεται πολλές φορές να κάτσει δίπλα μου,θέλει να ανοίξει συζήτηση κ.α. Θέλω να ξέρω πως θα της το πω.Έλεγα πως θα το κάνω μέσω facebook αλλά δεν νομίζω.καλύτερα από κοντά..τι να της πω ρε παιδιά? :|
όπως καταλαβαίνετε για να ρωτάω σημαίνει ότι δεν έχω κάνει σχέση ποτέ μου..
ευχαριστώ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112395 από Troller στις 10 Νοεμβρίου 2012, 8:14μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
αρχισε να της μιλας με μηνυματα η μεσω του ΦΒ και μετα πες της να βγειτε...αν σου αρνηθει σημαινει οτι δεν θελει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112404 από FaPaBoY στις 10 Νοεμβρίου 2012, 10:04μμ

FaPaBoY

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Όχι και άσχημο.αλλά ρε φίλε δεν είχα ποτέ σχέση.πες ότι βγαίνουμε,τι μπορούμε να συζητήσουμε?Προφανώς δεν θα μιλάω όπως όταν είμαι με φίλους.ρωτάω μην πω καμιά μ***κία και την ξενερώσω(γιατί κατα 90% της αρέσω :Ρ)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112405 από PiTSiRiKi στις 10 Νοεμβρίου 2012, 10:22μμ

PiTSiRiKi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/7/2012
μηνύματα: 65 αποδεκτές 0
εε ΚΑΤΙ θα βρεις, έλεος ίδια τάξη είστε, πες για κοινά πράγματα....α και πίστεψέ με, τα κορίτσια δν ξενερώνουν τόοοοσο εύκολα. Και να πεις καμιά βλακειούλα; Τι δλδ; είναι αυτή "high class" και δεν μπορεί να ακούει βλακειούλες;;; Μην κάνεις τη ζωή σου δύσκολη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112409 από _eks_nti στις 11 Νοεμβρίου 2012, 12:57πμ

_eks_nti

μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Πες της να πατε καμια βολτα ή ακομα καλυτερα να δειτε μια ταινια στο σινεμα (οχι τιποτα μπατμαν και βλακειες :P).Μετα θα αρχισετε το μπλα μπλα..μην ανυσηχεις..σιγουρα κατι θα βρεθει να πειτε. Και οταν πια θα εχεις χαλαρωσει και ξεαγχωθει θα πας στο ψητο. Πες της στα ισια πως νιωθεις...μετα το πραγμα θα παει απο μονο του. Αμα της αρεσεις και συ οπως λες δεν εχεις να φοβασε τιποτα ;]
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login