Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Κλασσικά εικονογραφημένα, Μπαγκς Μπάννυ, Ποπάυ, Ροζ Πάνθηρας.
Σάββατο, 27 Απριλίου

πως να το παιζω χαλαρη?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112413 από Sagia7325 στις 11 Νοεμβρίου 2012, 12:52μμ

Sagia7325

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2011
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
Γεια σας :)
οπως εχω ξανα αναφερει σε προηγουμενα θεματα μου ειμαι σε μια σχεση 7 μηνων...εχουμε ολοκληρωσει (μια φορα),τσακωνομαστε σχετικα συχνα λογω του χαρακτηρα του (ειναι πολυ οξυθυμος) αλλα αυτο δεν μας επηρεαζει γιατι μετα απο λιγο ειμαστε παλι μια χαρα...Το προβλημα μου ειναι οτι νιωθω οτι του γινομαι φορτικη.Και μου το ειπε και ο ιδιος (δλδ μιλαμε παρα πολλη ωρα στο τηλεφωνο βρισκομαστε καθε μερα ειμαστε ολη την ωρα μαζι κλπ)αυτος δεν μου ειπε οτι δεν θελει να γινεται αυτο αλλα μου ειπε εμμεσα οτι θελει να ειμαι πιο χαλαρη γιατι απο οτι εχω καταλαβει αυτη η φορτικοτητα τον κουραζει και τον κανει πολλες φορες νευρικο.Παρ'ολα αυτα ομως οταν μου δειχνει ποσο με αγαπαει με λογια και εμπρακτα,δεν εχω παραπονο απο αυτο.Πως μπορω να το κανω αυτο?Πως μπορω δηλαδη να ειμαι πιο χαλαρη?
Ολες οι απαντησεις ειναι δεκτες...Σας ευχαριστω και συγνωμη για το μεγαλο κειμενο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112501 από aswtos στις 12 Νοεμβρίου 2012, 10:08μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
την απαντηση στο ερωτημα σου νομιζω πως την εδωσες και μονη σου. μην τον παιρνεις τοσο συχνα τηλεφωνο και οταν μλατε μην τραβας παρα πολυ την κουβεντα. ναι μεν να εισαι ευχαριστη αλλα μην ψαχνεις συνεχως καινουργια θεματα για να εχετε κατι να λετε. επισης δεν χρειαζεται να βγαινετε καθε μερα μαζι. ας μεινετε καποια μερα σπιτια σας ή να βγειτε εξω με τους φιλους σας μονο. σε αυτο το διαστημα εννοειται πως δεν θα ειστε συνεχως με ενα τηλεφωνο στο χερι για να στελνετε μυνηματα και μετα ολο το βραδυ ζημιες για το λογω που αργησε ή για τον αν σε κοιταξε καποιος οσο ησουν εξω. αυτα μπορεις να κανεις λιγο πολυ. απλα οφειλω να σου πω πως δεν ξερω ποια ακριβως θα ειναι η αντιδραση του το πρωτο διαστημα μετα απο αυτη την αλλαγη αφου οπως και να το κανουμε ως τωρα εχει συνηθισει σε αλλους ρυθμους και μπορει να παραξενευτει. κανε τα παραπανω, δειξε πως εισαι πιο χαλαρη για να του δωσεις να καταλαβεις πως μπορεις να το κανεις ειδικα αν ειναι και αυτη η βασικη αιτια των τσακωμων σας και βλεπεις τις αντιδρασεις του. αν συνεχιζει να ειναι αυτος φορτικος, πιεστικος και με νευρα τοτε μαλλον το προβλημα ειναι καπου δικο του και η αιτια δεν εισαι εσυ.
καθε καλο σου ευχομαι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112521 από 17χρονος στις 13 Νοεμβρίου 2012, 2:42μμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
Εΐναι λογικο αν τον παιρνεις συνεχεια τηλεφωνο και γενικως γινεσαι λιγο φορτικη να μην αντεχει αλλο και ειναι πολυ καλο π στο ειπε......τωρα πιστευω ειναι ευκολο να αντιμετωπισεις το προβλημα.....απλως σταματα να τον παιρνεις τοσο συχνα τηλεφωνο ,αστον να τρεξει λιγο απο πισω σ κιολας....ασε π θα εχει και πιο πολυ ορεξη μετα για να σε δει.....οτι καταλαβαινεις οτι τον πειραζει ή σε πειραζει να τα συζητατε παντως...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112536 από Sagia7325 στις 13 Νοεμβρίου 2012, 7:02μμ

Sagia7325

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2011
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
@aswtos, @17χρονος το δοκιμασα σημερα και πετυχε οντως :D απλα κολλουσα να το κανω γιατι νομιζα οτι θα δημιουργησει αποσταση αλλα τελικα ειναι ακριβως το αντιθετο!!! σας ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112846 από Ehhh* στις 21 Νοεμβρίου 2012, 3:15πμ

Ehhh*

Εικονίδιο
μέλος από: 20/11/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Εννοείται όχι πολλά τηλέφωνα κ ούτε ερωτήσεις τύπου ανάκρισης.Όλα τ αγόρια/άντρες όταν είναι σε μια σχέση θέλουν να έχουν την ψευδέσθηση ότι είναι ελεύθεροι.Αν τον πνίγεις στα τηλέφωνα και θέλεις να ελέγχεις το τι κάνει συνέχεια το πιο πιθανό είναι να φύγει τρέχοντας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login