Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στις τρεις πίτες το τζατζίκι δώρο.
Κυριακή, 28 Απριλίου

τι μπορει να θελει ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112422 από Dynamite στις 11 Νοεμβρίου 2012, 3:37μμ

Dynamite

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
παιδια τελευταια μιλαω συχνα με μια κοπελα στο facebook που μου αρεσει και παντα τυχαινει και μου μιλαει αυτη πρωτη..επισης μιλαμε και στο σχολειο(συνηθως ερχετε αυτη σε μενα).δεν της εχω πει ακομα τιποτα για το τι νιωθω αλλα της δειχνω οτι μαρεσει να ειμαι μαζι της και να περναμε χρονο μαζι.το θεμα ειναι οτι δεν ειναι γενικα εκδηλωτικη με τα συναισθηματα της και με χει μπερδεψει..λετε να με θελει για φιλο η ενδιαφερεται?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #112426 από aswtos στις 11 Νοεμβρίου 2012, 4:02μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

αν τα πραγματα ειναι οπως τα περιγραφεις τοτε ειναι πολυ πιθανον να ενδιαφερεται. νομιζω πως εκδηλωθηκε ηδη αρκετα. δλδ τι αλλο θες να κανει; να ερθει να σου την πεσει στα ισια; κανε και εσυ καμια κινηση για να δεις πως ανταποκρινεται και μετα προχωρας αναλογα. οταν μιλατε στο fb κανε της κανενα κομπλιμεντο, πες της πχ πως ειναι ομορφη, να της μιλας προσχαρα, πειραζε την και με τροπο αν καταλαβαινεις πως δεν παρεξηγειται. οταν σε πλησιαζει κα μιλατε απο κοντα κοιταζε την στα ματια, να εισαι ευχαριστος και πανω στην κουβεντα αγκιζε την κιολας καποιες φορες. δεν σου λεω να την χουφτωσεις αλλα π.χ να της πιασεις το χερι, τον ωμο, σε τετοιο επιπεδο. αν την δεις να ανταποκρινεται και να κανει και αυτη το ιδιο στη συνεχεια εισαι σε πολυ καλο δρομο. μπορεις να προχωρησεις και το πιθανοτερο ειναι να τα καταφερεις. καλη τυχη. κανε κινηση και εδω ειμαστε για τη συνεχεια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112432 από Dynamite στις 11 Νοεμβρίου 2012, 4:39μμ

Dynamite

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ για τις χρησιμες συμβουλες σου..θα τα δοκιμασω αυτα που μου ειπες..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login