Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν άκουσα το Νταλάρα να τραγουδάει latin, τότε είπα ότι τα έζησα όλα.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Ερωτευμενος-Έχω ελπίδες?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #113033 από jake21 στις 24 Νοεμβρίου 2012, 12:25μμ

jake21

μέλος από: 24/11/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά! Είμαι καινούριος στο φόρουμ και έχω το εξής θέμα!
Καταρχάς είμαι 16ετών (2α λυκείου πάω) και δεν είχα ποτέ σχέση. Εμφανισιακά΄, μου λένε ότι είμαι πολύ καλός οπότε εκεί δεν νομίζω να έχω πρόβλημα. Αλλά ας μπω στο ψητό....
Είμαι ερωτευμένος με ένα κορίτσι, με το οποίο είμαστε στο ίδιο τμήμα στο σχολείο, αλλά και στο φροντηστήριο! Μάλιστα, όταν είμαστε στο φροντήστηριο καθόμαστε όλη την ώρα μαζί (και στην τάξη και στα διαλείμματα) και γενικά παιρνάμε πολύ καλά! Επίσης τελευταία άρχισε να μου μιλάει με πιο διάθεση και την τελευταία φορά που μιλήσαμε, μου είπε ότι θέλει κάποιον να την στηρίζει και να νοιάζετε για αυτήν. Λέτε να ήταν σπόντα? Πως τα βλέπετε τα πράγματα? Έχω καμιά ελπίδα?
Υ.Γ1 Για να μην ξεχάσω, κάποιες φορές έτσι στο άκυρο έλεγε ότι με συμπαθούσε. Να το θεωρήσω καλό?
Έυχαριστώ για τις απαντήσεις σας εκ τον προτέρων!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113036 από Kathrine_R στις 24 Νοεμβρίου 2012, 12:42μμ

Kathrine_R

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2012
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
σίγουρα έχεις ελπίδες νομίζω πως της αρέσεις .Καλό θα ήταν να της ζητήσεις να βγείτε οι δύο σας λογικά θα δεχτεί εκεί θα έχετε χρόνο να μιλίσετε αλλά και να καταλάβει οτι την αρέσεις και εσύ ,όμως μην βιαστείς βγείτε δυο -τρείς φορές και μετά μίλισε της για τα συναισθήματα σου να είσαι ο εαυτός σου και καλή τύχη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113038 από jake21 στις 24 Νοεμβρίου 2012, 12:44μμ

jake21

μέλος από: 24/11/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ για την άμεση απαντήση σου κατερίνα! Περιμένω και άλλες απόψεις! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113041 από lulaby στις 24 Νοεμβρίου 2012, 1:49μμ

lulaby

Εικονίδιο
μέλος από: 22/7/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Προφανως και αυτη αισθανεται κατι.Μην φοωασαι μην φας Χ γιατι τοτε ειναι ειναι που θα παγωσει η κατασταση.βγειτε μερικες φορες σε κλιμα φιλικο.παρε τ τηλεφωνο της,να ανταλαξετε κανα sms,να δει οτι αυτος π θελει να ενδιαφερεται και να νοιαζεται,εισαι εσυ.Βαση και την δικη της συμπεριφορα,μπορει απλως να ντρεπεται να κανει αυτη τ βημα.Good luck ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113046 από jake21 στις 24 Νοεμβρίου 2012, 2:37μμ

jake21

μέλος από: 24/11/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ και σένα lulaby! Ας πει και κανάς άλλος την αποψή του ή να πει πιο συγκεκριμένες οδηγίες...γιατί δεν ξέρω από ραντεβού και τέτοια :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113115 από tasos99 στις 25 Νοεμβρίου 2012, 9:23μμ

tasos99

μέλος από: 25/11/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Αποψή μου δεν έχεις ελπίδες...αν σε ήθελε θα στο έλεγε εφόσον μιλάτε τόσο συχνά...μην προσπαθήσεις καν, θα πικραθείς
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113126 από Dynamite στις 25 Νοεμβρίου 2012, 11:06μμ

Dynamite

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
κατα τη γνωμη μου πιστευω οτι σε θελει απλα για φιλο που θα τη στηριζει στα προβληματα της και θα σου λεει τα πρωσοπικα της με τα αλλα αγορια..τιποτα περισσοτερο..μου χει τυχει και ξερω πως ειναι οταν μας αρεσει μια οτι κι αν κανει το παιρνουμε οπως μας βολευει(δυστηχως).εσυ αποφασιζεις..η της το λες και οτι γινει η την κρατας για φιλη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113127 από vak410 στις 25 Νοεμβρίου 2012, 11:08μμ

vak410

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Πες την να βγειτε οχι τωρα.. ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! Ξεκινα γενικα τη συζητηση και θα σε παει μονο του :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113161 από Sagia7325 στις 26 Νοεμβρίου 2012, 10:30μμ

Sagia7325

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2011
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
Ειχα περασει και γω μια παρομοια κατασταση...ομως παρολο που ειμαι κοπελα και δεν θα επρεπε να το κανω,τη μερα που μου ειπε οτι με συμπαθει πολυ και διαφορα σχετικα,μετα απο μερικες ωρες του εστειλα μηνυμα που του λεγα οτι μου αρεσει και ουτε καν απαντησε...μετα απο μερικες μερες φασωθηκε με αλλη αλλα ταυτοχρονα με επαιρνε συνεχεια τηλεφωνα και με ρωτουσε τι να κανει για να την ξεπερασει(?)...ε λιγο κλασιμο εφαγε και σε λιγες μερες κλεινουμε 8 μηνες μαζι...αυτο που θελω να σου πω ειναι να μη διξεις κατι γιατι μπορει να το κανει και για την πλακα της και να της ζητησεις να κανετε κατι και να σου πει οχι για τον πιο ακυρο λογο..κανε κατι πιο εμμεσο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login