Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η επιτυχία πάντα συμβαίνει όταν είσαι μόνος σου και η αποτυχία όταν σε βλέπουν όλοι.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Τι να κάνω ? (*,,_,,*)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #113314 από FaPaBoY στις 28 Νοεμβρίου 2012, 10:15μμ

FaPaBoY

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Λοιπόν,είμαι 15(δεν είχα ποτέ σχέση).Μου αρέσει ένα κορίτσι από την τάξη μου τα τελευταία 4 χρονιά...δεν της έχω πει τίποτα αλλά την αγαπάω και θέλω να της μιλήσω,ώστε να αρχίσουμε να βγαίνουμε και γενικά να κάνουμε περισσότερη παρέα...Απλά δεν βρίσκω την ευκαιρία και το θάρρος ως καλός μ@λ@κ@ς που είμαι αυτά τα 4 χρόνια.Επίσης, πιστεύω ότι της αρέσω γιατί ερχεται συνεχώς και κάθεται δίπλα μου,είτε για παρέα είτε για να την βοηθήσω σε καμιά άσκηση (υπάρχουν και καλύτεροι μαθητές από εμένα,παρ' όλα αυτά,με προτιμά ^^) και πολλές φορές μου ανοίγει συζήτηση μέσω facebook.Ακόμα, η ίδια γνωρίζει ότι μου αρέσει, γιατί της το είπε ο κολλητός μου χωρίς εγώ να το ξέρω.Αυτή δεν αντέδρασε αρνητικά όταν το άκουσε και απλά έφυγε(μου είπε ο φίλος μου).Λοιπόν,ρωτάω: Τι να κάνω ρε παιδιά? Πιστεύω ότι μετά που άκουσε ότι μου αρέσει προσπαθεί να μας φέρει πιο κοντά και εγώ μένω ουδέτερος,που καταντάει "σπαστικό" για αυτήν και με καθιστά χαζό.Αν τύχει και τα φτιάξει με άλλον, ή θα βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο όλη μέρα, ή θα βαράω το κεφαλι μου στον τοίχο όλη μερα ο.Ο...Κάποια γνώμη? :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113315 από Troller στις 28 Νοεμβρίου 2012, 10:19μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
Λοιπον φιλε μην το εχεις δεδομενο οτι σε γουσταρει...στα κοριτσια αρεσει να νιωθουν ποθητες γι αυτο καμια φορα και να μην σε θελουν δεν θα κοψουν παρτιδες για να συνεχισεις να εχεις αισθηματα γι αυτες χωρις να εχουν αυτες για σενα...και αν τυχει και κανεις κατι με αλλη θα ζηλεψουν απο εγωισμο.Αυτος ειναι ο κοσμος τους τωρα σε εσενα δεν ξερω...μπορει ναι μπορει και οχι...εσυ πες της να πατε για καμια βολτα,αρχισε να της μιλας πιο πολυ και να την κανεις να γελαει...στην βολτα πες της πως νιωθεις και εκει τελειωνει το βασανο και θα χαλαρωσεις ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113341 από paranoikos στις 29 Νοεμβρίου 2012, 4:56μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
λοιπον για να μην βαρας το κεφαλι σου οπως λες... προσεγγησε την και ερθετε πιο κοντα και οταν ερθετε οσο κοντα παει φιλα την και απο εκει θα ακταλαβεις... αλλα να ειστε οι 2 σας... για να μην φρικαρε οταν της ειπα οτι της αρεσεις ειναι θετικο ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113398 από FaPaBoY στις 30 Νοεμβρίου 2012, 9:41μμ

FaPaBoY

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Hello again,λοιπόν,της το είπα αλλά έφαγα τάπα.
Μου είπε ότι με ξέρει τόσα χρόνια και οτι πραγματικα με αγαπά σαν άνθρωπο αλλά δεν θέλει να κάνει τίποτα τώρα.Δεν ξέρω αν το έκανε επειδή της αρέσει άλλος ή αν το εννοούσε.Τέλος πάντων, τέλειωσε αυτή η ιστορία για μένα.Έφαγα 4 χρόνια τζαμπέ που λέμε,ευχαριστώ που ασχοληθήκατε με εμένα πάντως...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113399 από KwnstantinosS στις 30 Νοεμβρίου 2012, 9:49μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Για να την ξεγραφεις τοσο γρηγορα φαινεται πως ηταν μοναχα ενα κολλημα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113438 από FaPaBoY στις 01 Δεκεμβρίου 2012, 8:49πμ

FaPaBoY

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Δεν ξανα ασχολουμαι εννοω ότι δεν της ξαναμιλάω για αυτό το θέμα.Πάντα θα την αγαπώ.4 χρόνια το κρατούσα μέσα μου και έκανα πράγματα που δεν μου άρμοζαν για να με προσέξει.τουλάχιστον μου έφυγε το βάρος τώρα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login