Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H άγνοια είναι σαν το σάπιο δόντι. Την καταλαβαίνεις όταν ο άλλος ανοίξει το στόμα του.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

μηπως...??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #113784 από aLeXanDra99 στις 06 Δεκεμβρίου 2012, 6:10μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
γεια παιδια.εε πριν ενα μηνα περιπου ενα αγορι που ειναι στο σχολειο μου ζητησε απο το φβ το ονομα της κολλητης μου και αν εχει φβ..του ειπα οχι και ειμαουν σιγουρη πως του αρεσε η κολλητη.στο σχολειο της ελεγε συνεχεια γεια.μετα απο μερικες μερες αρχισε να μου μιλαει στο φβ με καρδουλεσ και φιλακια και κατι τετοια και δν χαιρεταει πια την φιλη μου..πολλες φορες μου εχει ζητησει αν 9ελω να παω καμια βολτα μαζι του του αλλα κα9ε φορα που μου ζηταει να παμε καπου παντα εχω κατι να κανω.τελος παντων απο τοτε μιαμε κα9ημερινα στο φβ..σχολειαζει τις φωτογραφιες μου..μου εχει ζητησει και το κινητο μου(αλλα δν με εχει παρει ποτε τηλ.)μερικες φορες μου λεει γεια στο σχολειο..αλλα αλλες φορες με βλεπει αλλα δν λεει τπτ..οι φιλες μου μου λενε οτι μπορει να ντρεπεται(αλλα δν 3ερω αν στ'αλη9εια ντρεπεται επειδη δν 3ερω ειναι ενα απο τα αγορια που δν πολυπιστευεις να ντρεπονται επειδη παντα κανουν βλακειες και κοροιδεουν και μερικες φορες για πλακα)...αα 3αχασα να σας πω οτι μου ζητησε και που μενω και μου ζητησε στο φβ να το βαλουμε παντρεμενο..δν 3ερω αν του αρεσω επειδη συνεχεια σχολιαζει φωτογραφιες κοριτσιων και μερικες φορεσ τουσ βαζει και καρδουλες οτι τους μιλαει..εσεις νομιζετε οτι του αρεσω ή οτι τα κανει αυτα για πλακα??(μην μου πειτε να του μιλησω απο κοντα πλιζ επειδη ειμαι παρα μα παρα πολυ ντροπαλη)...εντομεταξυ αρχιζει και μου αρεσει..συγγνωμη για το τεραστιο ποστ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113785 από KwnstantinosS στις 06 Δεκεμβρίου 2012, 6:15μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
φενετε να σε θελει αλλα μολις ειδα οτι σ ειπε να το βαλετε παντρεπενο στο φβ σκεφτηκα πως μπορει να το κανει για να ζηλεψει καποια....ισως κανω λαθος ...μπορουμε να κανουμε ολοι πολλες υποθεσεις .....για αυτο ειναι πολυ απλο πηγαινε μαζι του μια μερα βολτα......αν σ αρεσει προχωρα αν δεν σ αρεσει σταματα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113786 από aLeXanDra99 στις 06 Δεκεμβρίου 2012, 6:22μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
***και μια φορα μου ειχε πει οτι η αδεφη του ειναι κομμωτρια ή φωτογραφος(δν 9υμαμαι)και μου ειπε οτι η αδεφη του ειχε πει να της δει3ει ομορφες φιλες του επειδη η9ελε να τους κανει τα μαλλια και κατι τετοια..και με ρωτησε αν 9ελω..και του ειπα οτι δν 3ερω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113787 από aLeXanDra99 στις 06 Δεκεμβρίου 2012, 6:33μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
αα και κατι αλλο μια φορα στελναμε τραγουδια..και γαω του εστειλα το αν μ'απαγας του δημου αναστασιαδη και το ρεφρεν λεει αν μ'αγαπας μεινε κοντα μου..και το εκεινος μου γραφει '9α μεινω'
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113788 από γεωσκώληξ στις 06 Δεκεμβρίου 2012, 6:38μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Πολύ στην μπούκα το έχεις το παλικάρι...βοήθα τον λίγο.
Νομίζω του αρέσεις και εκείνος ψάχνει τρόπους να σε πλησιάσει,αλλά του ρίχνεις όλο άκυρα,χαλάρωσε μέσα στην ζωή είναι όλα.
Λοιπόν μην τον παιδέψεις πολύ γιατί θα πάθεις ότι έπαθε η φίλη σου (θα σταματήσει να ασχολείται μετά από λίγο καιρό) αν δεν ντρέπεσαι πες του ας πούμε αύριο "αυτήν την βόλτα που μου είπες πότε θα την πάμε;" ή κάτι τέτοιο,βέβαια να ξέρεις πότε μπορείς και εσύ.

Καλή επιτυχία,κάτι πάει να γίνει....ΧΑΛΑΡΩΣΕ όμως,θα περνάς και εσύ καλύτερα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113822 από aLeXanDra99 στις 07 Δεκεμβρίου 2012, 4:38μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
ευχαριστω..:) καποιος αλλος???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114456 από marinabonataki στις 15 Δεκεμβρίου 2012, 11:21μμ

marinabonataki

Εικονίδιο
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
αυτο που ειπες που στην αρχη σου μιλουσε για την κολλυτη σου ειμαι σιγουρη πως το εκανε για να ζηλεψεις.Το εχει κανει και σε μενα ενας φιλος μου στην κολλυτη μου (οχι για μενα) και στο τελος τα φτιαξανε.Τωρα για το αλλο που λες πως σχολιαζει φωτωγραφιες κοριτσιων και τους βαζει και καρδουλες νομιζω πως και αυτο το κανει για να ζηλεψεις και λογικα σε γουσταρει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114495 από Kathrine_R στις 16 Δεκεμβρίου 2012, 4:07μμ

Kathrine_R

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2012
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
σίγουρα του αρέσεις αλλά και εσύ όλο άλυρα του στέλνεις πάτε αυτην την ριμαδοβόλτα γτ αλλιώς θα μείνετε στάσιμοικαι θα βαρεθεί και αυτός
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login