Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν μπόρεσα να επισκευάσω τα φρένα σας, γι' αυτό έκανα την κόρνα σας δυνατότερη.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

ερωτευμενος με...δυο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #113864 από arxangelos στις 08 Δεκεμβρίου 2012, 2:07πμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
με την κοπελα μου τα εχω αρκετο καιρο κοντα στους 9 μηνες, την αγαπαω ειμαι ερωτευμενος μαζι της, δεν θελω να την πειραζει κανεις! Μεχρι πριν κανενα μηνα ολα καλα μεχρι που την ειδα...την ειδα μπροστα μου κ τα εχασα, ερωτας τρελος!!! κ η πλακα ειναι πως κ σε αυτη φαινεται να αρεσω αφου μπορω πλεον να καταλαβαινω αντιδρασεις...δεν θελω να πληγωσω την κοπελα μου αλλα σκεφτομαι συνεχεια την ΑΛΛΗ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113865 από chuck norris στις 08 Δεκεμβρίου 2012, 2:20πμ

chuck norris

μέλος από: 21/6/2011
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Να πάρεις την δεύτερη γιατί αν αγαπούσες την πρώτη ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ/ΑΛΗΘΙΝΑ δεν θα περνούσε καμιά άλλη στο μυαλό σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113876 από arxangelos στις 08 Δεκεμβρίου 2012, 11:44πμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
την αγαπάω αλλά δε την βλέπω πολύ κ κουράζομαι να την "περιμένω" δεν ξέρω τι να κάνω κοντεύω να σκάσω γτ δε θέλω να την πληγωσω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113880 από KwnstantinosS στις 08 Δεκεμβρίου 2012, 12:15μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Φιλε το εχω παθει ......πω πω σε καταλαβαινω......αν πιστευεις πως δεν εχει μελλον αυτη η σχεση που εχεις τωρα και βλεπεις οτι μαλωνετε συχνα ,κανε κατι με τη αλλη.......αν θες την αλλη για σχεση ,πρεπει πρωτα να βεβαιωθεις οτι μπορει να κανει σχεση,γιατι αλλιως τζαμπα θα χωρισεις το κοριτσι σ........σιγουρα δεν την ερωτευτηκες γιατι ο ερωτας πιστευω ερχετε μετα,αυτο ου εχεις ειναι ενθουσιασμος ......αν δεις οτι συνεχιζετε για λιγο καιρο αυτος ο ενθουσιασμος ,τοτε εισαι ερωτευμενος........εμεις τωρα δεν νομιζω να σ πουμε την καλυτερη λυση γιατι δεν ξερουμε ολοι την κατασταση ,ολες τις λεπτομερειες,τα συναισθηματα που νιωθεις .........αρα την λυση θα την βρεις εσυ...

Να κανεις αυτο που νιωθεις ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113882 από vrwmopodarou στις 08 Δεκεμβρίου 2012, 12:22μμ

vrwmopodarou

Εικονίδιο
μέλος από: 6/11/2012
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
μιλα με την κοπελα που τα εχεις πρωτα και εξηγησε της οτι δεν μπορεις να την περιμενεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113884 από arxangelos στις 08 Δεκεμβρίου 2012, 12:43μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
είναι τρίτη λυκείου κ διαβάζει πάρα πολύ οπότε καταλαβαίνεται, δεν είναι ενθουσιασμός γτ ένα μήνα έχει που γίνεται αυτό με την άλλη, θέλω να της μιλήσω της άλλης αλλά φοβάμαι μην το μάθει η κοπέλα μου και πληγωθεί, δε θέλω να κάνω κάτι που δε θα μου άρεσε να μου κάνουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113910 από KwnstantinosS στις 08 Δεκεμβρίου 2012, 6:39μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Για αυτο ξεκαθαρησε μεσα σ τι θες........αν και η κοπελα π εχεις τωρα ειναι σε πολυ δυσκολη κατασταση,τριτη λυκειου,σαν εμενα......εγω παντως φιλε σε βλεπω ψημενο για να την χωρησεις :P......κανε οτι πιστευεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113916 από vanoula etc στις 08 Δεκεμβρίου 2012, 7:58μμ

vanoula etc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
Έγραψε:(KwnstantinosS@08 Δεκεμβρίου 2012)
Φιλε το εχω παθει ......πω πω σε καταλαβαινω......αν πιστευεις πως δεν εχει μελλον αυτη η σχεση που εχεις τωρα και βλεπεις οτι μαλωνετε συχνα ,κανε κατι με τη αλλη.......αν θες την αλλη για σχεση ,πρεπει πρωτα να βεβαιωθεις οτι μπορει να κανει σχεση,γιατι αλλιως τζαμπα θα χωρισεις το κοριτσι σ........σιγουρα δεν την ερωτευτηκες γιατι ο ερωτας πιστευω ερχετε μετα,αυτο ου εχεις ειναι ενθουσιασμος ......αν δεις οτι συνεχιζετε για λιγο καιρο αυτος ο ενθουσιασμος ,τοτε εισαι ερωτευμενος........εμεις τωρα δεν νομιζω να σ πουμε την καλυτερη λυση γιατι δεν ξερουμε ολοι την κατασταση ,ολες τις λεπτομερειες,τα συναισθηματα που νιωθεις .........αρα την λυση θα την βρεις εσυ...

Να κανεις αυτο που νιωθεις ...

δηλαδη τι προσπαθεις να του πεις;να βεβαιωθει αν θα του κατσει η αλλη ,μην μεινει και μπακουρι;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113922 από KwnstantinosS στις 08 Δεκεμβρίου 2012, 8:22μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Ναι ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113934 από arxangelos στις 08 Δεκεμβρίου 2012, 9:44μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
εχει ωραιο σκεπτικο..αμα μεινεις μπακουρι μετα τι κανειςςςς????
παντως δε ξερω σμρ δεν μπορουσα να φαω απο το αγχος
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login