Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι νόμοι είναι σαν τα λουκάνικα. Καλύτερα να μη δεις πως φτιάχνονται.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

ειναι τρελη... η παραλιγο κοπελα μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #114371 από paranoikos στις 15 Δεκεμβρίου 2012, 12:40πμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Χερεται! τα εχω με μια κοπελα εδω και 6 μηνες εξαποστασεως ομως βρισκομαστε στην καλυτερη μια φορα τον μηνα αλλα του δινουμε και καταλαβαινει... στο θεμα μας τωρα...εχω μια ''φιλ΄'' στο σχολειο μου στην οποια πριν 2 χρονια της τα ειχα ζυτησει 2 φορες και η απαντηση και στις 2 ηταν Χ ! τωρα... δεν ξερω τι εχει παθει αλλα με περνει αγκαλιες με φιλαει στο μαγουλο μου πιανει το χερι... με ακουμπαει στο στηθος... και τα λοιπα... και γενικοτερα κανει πραγματα που δεν κανει σε αλλους... αυτο που φοβαμαι ειναι οτι αμα κανω κινηση θα τα ακουσω κιολας... γιατι ετσι εγινε και στο παρελθον... τι λετε να κανω με την περιπτωση της??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114372 από Noir Désir στις 15 Δεκεμβρίου 2012, 12:45πμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0
Αφού έτσι είχε γίνει και παλιά, απλά γράψ'την. Μάλλον της αρέσει να σ'έχει σίγουρο. Στην τελική, αν όντως θέλει κάτι παραπάνω, ας κάνει αυτή κίνηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114394 από Kathrine_R στις 15 Δεκεμβρίου 2012, 2:34μμ

Kathrine_R

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2012
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
υποτίθεται πως έχεις σχέση αν το θυμάσε...Έχεις 2 επιλογές ή χωρίζεις και το προσπαθείς με αυτή την φίλη σου (η οποία πιθανον απλά θέλει να σε έχει σίγουρο οπως είπε και η Noir Desir).Ή μένεις πιστός στην σχέση σου και αδιαφορείς για την φίλη σου .Η δεύτερη επιλογή για εμένα είναι και η καλύτερη .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114434 από paranoikos στις 15 Δεκεμβρίου 2012, 7:47μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
και για μενα η 2η επιλογη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114514 από eleka στις 16 Δεκεμβρίου 2012, 9:30μμ

eleka

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/10/2012
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
σκέψου πρώτα την κοπέλα σου...Και αν αξίζει για ενα κορίτσι που τίποτα δεν είναι σίγουρο και που (προφανώς!) δεν είναι σταθερό σε μια γνώμη να χάσεις την κοπέλα σου...Κι όσο για το κάθε πότε βρίσκεστε δεν έχει σημασία για το αν θα κάνεις κατι με την άλλη ή οχι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login