Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το να ταξιδεύεις στα νησιά χωρίς σκάφος, είναι σαν να πηγαίνεις εκδρομές με το ΚΤΕΛ.
Κυριακή, 19 Μαΐου

γιατι μενουμε εκει που μας πληγωνουν?????

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115131 από ponos psuxhs στις 29 Δεκεμβρίου 2012, 10:11μμ

ponos psuxhs

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
kalhspera kai χρονια πολλα....ειμαι 20.5 ελευθερη εδω και οκτω μηνες,χωρις καμια σοβαρη σχεση....ειχα μια σχεση πριν εναμιση χρονο,για πεντε μηνες,ειχα κανει πολλα σχεδια με αυτον τον ανθρωπο,περναγαμε τελεια ασχετα αν μου εκανε τον καλο κ απο πισω με ειχε κερατωσει με 2-3......ηταν ο πρωτος μου....ο τυπος ηταν ναρκισσος,χωρισαμε και τωρα κατα διαστηματα που τον πιανει το ευαισθητο του μου στελνει να βρεθθουμε που θλειε κτ να ρωτησει,η να δει τ κανω,η να πουμε τ νεα μας με ενα καφεδδακι(24 αυτος)...με πληγωσε πολυ η συμπεριφερα του...ειχαμε ν μιλησουμε τοσους μηνες κ τλκ προχθες μ εστειλε κ μ ειπε οσο ειμαι στον τοπο μ κ ειναι κ αυτος εδω(απο πατρα ειναι αλλα ειναι εποπ στην πολη μ)να βρεθουμε....εγω παρολο που προσπαθω να τ ξεπερασω παντα λυγιζω με ολους...μου δινονται ευκαιριες αλλα εγω τρεχω διαρκως πισω απο εκεινους που μου κανουν κακο....γτ συμβαινει αυτο?απο οσους ειχα κανενας δεν ηταν ωριμος,δεν ειχε καλο σκοπο....μονο σεξ(ασχετΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΟΛΟΙ)Κ ΤΕΛΟς...ΚΕΡΑΤΟ,ΜΑΖΙ Μ ΝΑ ΔΕΝΟΥΝ ΤΟ ΓΑΙΔΑΡΟ ΤΟΥς Γ ΑΣΦΑΛΕΙΑ,ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΕ ΑΛΛΕς...ΕΙΜΑΙ ΣΕΜΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΙΣΤΕΥΩ,ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ....ΓΤ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?ΟΛΟΙ να εχουν σχεση να ειναι ευτυχισμενη κ εγω μονιμως μονοι και με πολυγαμιαδες???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115163 από KwnstantinosS στις 30 Δεκεμβρίου 2012, 2:07μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Δεν κανεις σωστες επιλογες και βιαζεσαι.......σιγα σιγα ....γνωρισε τον πρωτα...μαθε αν ειχε παρελθον ....γενικως γνωρισε τον....δεν ειναι ολοι ετσι....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login