Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Το 80% των παντρεμένων κερατώνουν στην Ελλάδα. Το υπόλοιπο 20% κερατώνουν στο εξωτερικό.
Κυριακή, 12 Μαΐου

θέλω να την πλησιάσω πάλι :/

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #116460 από άσχετος στις 22 Ιανουαρίου 2013, 6:20μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Με την κοπέλα γνωριζόμαστε 5 χρόνια...Τα τελευταία 2 χρόνια την ερωτεύτηκα...Έφαγα 2 Χ με το γνωστό "αν τα φτιάξουμε κάποτε θα χωρίσουμε και δεν θα μιλάμε άλλο" και την δεύτερη φορά "σε βλέπω φιλικά" ε την δεύτερη φορά νευρίασα και δεν της μίλησα άλλο (Οκτώβριο),αλλά,όταν ήμαστε στο σχολείο(ίδια τάξη) και αγκαλιάζομαι με κάποιες φίλες μου,ζηλεύει την έχω δει πολλές φορές...Μια φορά,όταν επιστρέφαμε από το σχολείο,ήθελε να μου μιλήσει,το κατάλαβα γιατί με περίμενε,αλλά άλλαξα δρόμο ο μαλάκας...
Το πρόβλημα μου είναι πως θέλω να την ξαναπλησιάσω,να κερδίσω πάλι την εμπιστοσύνη της,αλλά δεν μπορώ,μου κόβονται τα πόδια όταν της μιλάω,φοβάμαι μήπως δεν δεχτεί(έχει δείξει πως θέλει να είμαστε όπως πριν)...Έχω αρνηθεί πολλές για χάρη της...Τι να κάνω;
Βοηθήστε με σας παρακαλώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116468 από γεωσκώληξ στις 22 Ιανουαρίου 2013, 7:34μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Δεν ξέρω,είναι μερικές φορές που όταν σε θέλει κάποιος/α και μετά απομακρύνεται,κολλάς εσύ στο τέλος.Αυτό μπορεί να συνέβει με την κοπέλα,μπορεί και όχι,παίξ'το υπεράνω αρχικά,κάν'της την χάρη,μίλα της,δείξε της ότι δεν καίγεσαι πια για αυτήν,αν μετά σου δώσει κι άλλα σημάδια,κάνε ακόμα μια προσπάθεια.Πες της ότι δεν τρέχει κάτι και ξέρεις να φέρεσαι σαν φίλος της στην αρχή,αλλά μην είσαι θερμός,παγοκολώνα,μόνο όταν σου μιλάει να της μιλάς,αλλά όταν της μιλάς να της δείχνεις ότι είσαι οκ μαζί της.Δύσκολο αλλά δεν ξέρω,μου φαίνεται ο μόνος τρόπος να την καταφέρεις.Αλλιώς πάνε γι άλλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116470 από άσχετος στις 22 Ιανουαρίου 2013, 9:13μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ φίλε μου!Αλλά δεν έχω καταλάβει απόλυτα το νόημα της απάντησης...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116471 από γεωσκώληξ στις 22 Ιανουαρίου 2013, 9:48μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Κοίτα,πλησίασε την,άκουσε τι έχει να σου πει και αν δεν στα ξεκαθαρίσει τελείως,κάνε τον φίλο της,χωρίς πολλά πολλά όμως,να μην είσαι όπως πριν μαζί της,κάνε ότι δεν σε νοιάζει και οτι δεν σε πειράζει να είστε φίλοι.
Νομίζω ότι μπορεί να την ψήσεις έτσι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116505 από άσχετος στις 23 Ιανουαρίου 2013, 9:41μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Κανένας άλλος;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116598 από conmarap στις 26 Ιανουαρίου 2013, 4:52πμ

conmarap

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/9/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Αν σε αρνηθεί μία, θα σε αρνηθεί εκατόν δέκα μία. Και αφού σου είπε ότι θα χαλάσει η φιλία σας, σε έχει ήδη βάλει στο friendzone.
Η άποψή μου είναι ότι δεν πρέπει να αρνηθείς καμία άλλη και να συνεχίσεις τη ζωή σου. Αν βρείς κάποια άλλη, κάνεις σχέση μαζί της και αρχίσεις και την παραμελλείς την άλλη, θα την βάλεις σε σκέψεις.
Good luck bro.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116599 από άσχετος στις 26 Ιανουαρίου 2013, 8:39πμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Είναι πολύ δύσκολο,πάντα προσπαθώ να συνεχίσω την ζωή μου,αλλά πάντα καταλήγω πάλι σε αυτήν,ξέροντας πως θα με αρνηθεί πάλι...Την αγαπάω αληθινά,γαμώτο:/...Αλλά και τις δύο φορές της ζήτησα να είμαστε μαζί από μήνυμα,αλλά αυτή μου απάντησε από κοντά,αν της μιλήσω από κοντά δεν θα είναι διαφορετικά;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116621 από conmarap στις 27 Ιανουαρίου 2013, 2:32πμ

conmarap

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/9/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Όχι, very unlikely. Απλά προχώρα. Αν την παραμελήσεις και κάνεις σχέση με άλλη, τότε μπορεί να σε δεί αλλιώς. Αλλά δεν σου συνιστώ να κάνεις exploit καμία κοπέλα για χάρη κάποιας άλλης.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116623 από Sagia7325 στις 27 Ιανουαρίου 2013, 10:26πμ

Sagia7325

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2011
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
Πολλές φορές μπορεί να αρέσεις σε μια κοπέλα,να σε 'πηγαίνει' πολύ,αλλά χωρίς να θέλει να είστε μαζί για λόγους που συνήθως ούτε αυτή έχει διευκρινήσει στο μυαλό της.Τώρα αυτό που κάνει είναι εγωισμός κατα κάποιο τρόπο το ότι ζηλεύει δηλαδή σκέφτεται πράγματα τύπου 'μα καλά τόσο γρήγορα με ξεπέρασε' και διάφορα σχετικά...και όλα αυτά που κάνει που λες οτι ήθελε να σου μιλήσει και τα σχετικά τα κάνει απλά για να είναι σίγουρη οτι τρέχεις απο πίσω της ακόμα,κάτι που δείχνει οτι μέσα της θέλει να επιβεβαιώνεται συνεχώς που σημαίνει οτι είναι ανασφαλής.Εγω φίλε μου σου προτείνω να βρείς κάποια άλλη κοπέλα να ασχολείσαι γιατί αυτή είναι χαμένος κόπος,απο τη στιγμή που και να κάνει κάτι μαζί σου θα είναι για να καλύψει την ανασφάλειά της.Γιατί αν ήθελε πραγματικά θα είχε κάνει απο την αρχή.Ελπλιζω να βοήθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116643 από άσχετος στις 27 Ιανουαρίου 2013, 3:38μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Δυστυχώς έχεις δίκιο...
Δηλαδή δεν έχω καμιά ελπίδα ρε παιδιά,δεν υπάρχει καμιά πιθανότητα;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login