Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Viva La Diva (Ισραηλινή Transexual DANA ΙΝΤ - 3.000 δίσκοι)
Κυριακή, 12 Μαΐου

Ζήλεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #116624 από Sagia7325 στις 27 Ιανουαρίου 2013, 10:51πμ

Sagia7325

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2011
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
Καλημέρα :)
Όπως έχω ξαναφέρει σε προηγούμενα θέματα έχω μια σχέση εδώ και πολύ καιρό (10 μήνες).Τα πηγαίνουμε καλά όμως ζηλεύει πάρα πολύ...Επειδή για αυτόν δεν είναι εύκολο να έρχεται στο αστικό κέντρο που μένω εγώ (μένει σε ένα χωριό λίγο πιο έξω αλλά πηγαίνουμε στο ίδιο σχολείο),κάθε φορά που βγαίνω με τις φίλες μου αρχίσει να μου φωνάζει χωρίς λόγο,να μου μιλάει ειρωνικά και διάφορα σχετικά ενω δεν του έχω δώσει ποτέ το δικαίωμα να νομίσει κάτι και ούτε ξενοκοιτώ,γκομενίζω κλπ...Μόλις του λέω να μη ζηλεύει γιατί δεν υπάρχει λόγος αρχίζει και μου λέει οτι χέστηκε για το τι κάνω και διάφορα τέτοια ενω πριν 4 ώρες με είχε πάρει τηλέφωνο έτσι στο άκυρο για να μου πει οτι με αγαπάει...Εντάξει και γω ζηλεύω αλλά το παραδέχομαι τουλάχιστον και του λέω και τον λόγο,δεν του φερομαι άσχημα..Γιατί το κάνει αυτό?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116655 από gossipgirl στις 27 Ιανουαρίου 2013, 6:30μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0
Εκεινος βγαινει με τους φιλους του?Μηπως ζηλευει που κανεις πραγματα με τις φιλες σου χωρις να ειναι εκεινος μαζι,ή μηπως ζηλευει που βρισκεσαι με τις φιλες σου εκτος σχολειου ενω με εκειονον μονο στο σχολειο?(αν καταλαβα καλα βρισκεστε μονο στο σχολειο ,σωστα?)Πιστευω παντως πως μια σχεση με τοση αρρωστημενη ζηλια,γιατι ετσι λεγεται αυτο που σου κανει,δεν μπορει να αντεξει καιρο και δεν το θεωρω απαραιτητο να εισαι με εναν ανθρωπο που δεν σεβεται την ελευθερια σου.Ζησε την ζωη σου οπως την θες εσυ,εχεις καιρο για δεσμευσεις.Μπορει να τον αγαπας κ να σαγαπαει αλλα μπορεις να ζησεις ετσι καταπιεσμενα?Φιλικα παντα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116662 από aglina στις 27 Ιανουαρίου 2013, 7:01μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Διξτου πως εισαι μονο δικια του κ εξιγησε του πως εστανεσαι οταν σου κανει αυτες τις σκηνες ζηλιας. Δοστου ενα παραδιγμα που θα ειναι στη θεση σου (με τα λογια) κ ρωτα των πως εστανεται.Παντα με ηρεμο τροπο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116672 από Sagia7325 στις 27 Ιανουαρίου 2013, 10:26μμ

Sagia7325

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2011
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
@gossipgirl βγαινει και εγω ζηλευω αλλα παντα του εξηγω κλπ...και παντα ζηλευε πολυ και το καλοκαιρι ειδικα δεν μπορουσα να βγω εξω..αλλα του εκοψα τον βηχα. Τωρα αλλες φορες νευριαζει περισσοτερο αλλες λιγοτερο...
@aglina τα εχω κανει απειρες φορες και γενικα μου λεει οτι με εμπιστευεται...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login