Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Πέρνα καλά τώρα που είσαι ακόμα γέρος.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Απωθημένο.. ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #116799 από Ilvi στις 29 Ιανουαρίου 2013, 4:39μμ

Ilvi

μέλος από: 29/1/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας είμαι νέο μέλος και θα ήθελα πολύ να μου πείτε την γνώμη σας..
Είμαι 18 χρόνων και εχω μια σχέση εδώ και 1,5 χρόνο
όμως στην ηλικία τών 16 ερωτεύτηκα για πρώτη φορά στην ζωή μου..μοναδικα συναισθήματα που δεν τα είχα νιώσει ποτε για κάποιον..
Το παιδί εκείνο ήταν εξίσου στην ηλικία μου και πιο συγκεκριμένα στο ίδιο τμήμα εκείνος λοιπόν ξεκίνησε το φλερτ ώσπου εγώ ερωτεύτηκα το έμαθε και γενικώς του άρεσε σαν ιδέα αλλά κάποια λάθη δικά μας δηλαδή μέσο τρίτων που και καλά ήταν πρόθυμοι να μας βοηθήσουν να έρθουμε ποιο κοντά..μας μπέρδεψαν και ετσι πληγώθηκαμε και οι δύο..
Ώσπου μετά από πολύ καιρό προχώρησα αφού δεν μιλουσαμε πια,
Με την σχέση που εχω τώρα η οποία είναι ολοκληρωμένη με όλη την σημασία της λέξης.
Οσο αγάπησα τον προηγούμενο άλλο τόσο πληγώθηκα..
Ετσι όταν έβγαινα με την σχέση μου βρήκα αυτό που μου έλειψε με έκανε να ξανανιωσω,τον αγάπησα,τον αγαπαω
ώσπου φέτος τελευταία χρονιά ο προηγούμενος με πλησιάζει πάλι,του αρεσω θέλει να κάνει κάτι μαζί μου!
Ρωτάει τους φίλους οι οποίοι του είπαν τι έμαθα κ τι μου έλεγαν φίλοι του και έμεινε κάγκελο είπε ακριβώς τα αντίθετα!!
Εμένα μου μίλησαν οι φίλοι μου..
από τότε δεν μπορώ να μην τον σκέφτομαι..γιατί τώρα?
γιατί?
και γιατί μας το έκαναν αυτό γιατί δεν μας ήθελαν μαζί..?
Δεν μπορώ να τον βγάλω από το μυαλό μου ενώ λατρεύω το αγόρι μου.πάλι όμως το μυαλό μου είναι σε εκείνον και τώρα που τα γράφω ντρέπομαι κιόλας γιατί δεν είμαι τέτοια κοπέλα δηλαδή να κάνω πολλές σχέσεις αυτοί οι δύο ήταν είναι μέχρι στιγμής τα σκέφτηκα όλα αν χωρίσω με το αγόρι μου θα τρελαθώ όμως τι θα κάνω και ο άλλος το κάνει πιο δύσκολο έχει δεθεί με την παρέα μου..έρχεται μαζί μας στις βόλτες..
και αύριο μου έστειλε μύνημα θέλει να μου μιλησει τι θα κάνω τι θα του πω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116816 από billys96 στις 29 Ιανουαρίου 2013, 10:46μμ

billys96

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/1/2013
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Εγώ σου προτείνω να βάλεις κάτω τα πράγματα και να σκεφτείς ποιός σου αρέσει καλύτερα. Μπορείς για καμιά βδομάδα να το παίξεις διπλό παιχνίδι για να καταλάβεις με ποιόν αισθάνεσαι πιο καλά. Μετά αποφασίζεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116822 από arxangelos στις 30 Ιανουαρίου 2013, 8:07πμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
.άντε ρε ολόκληροι μαντραχαλοι είστε κδεν κκάθεστε να μιλήσετε οι δύο σας για το τι νιώθετε...κάτσε με αυτον που είσαι τώρα καλύτερα πάντως ο άλλος δε με γεμίζει το μάτι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login