Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Κλασσικά εικονογραφημένα, Μπαγκς Μπάννυ, Ποπάυ, Ροζ Πάνθηρας.
Σάββατο, 27 Απριλίου

τροπος εκδικησης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #116907 από arxangelos στις 01 Φεβρουαρίου 2013, 4:39μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
η κοπελα μου εκανε κατι πολυ χοντρο που με πειραξε παρα πολυ, ουσιαστικα εκανε σχεδια πισω απο την πλατη μου, δεν μπορω να το εξηγησω ακριβως...

πειτε μ κατι να της κανω για να την εκδικηθω και να δει οτι δεν ειμαι τερμα μαλακας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116911 από Cirodiil στις 01 Φεβρουαρίου 2013, 6:38μμ

Cirodiil

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2013
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Να βρεις καμιά φίλη σου και να κάνετε λες και είστε ζευγάρι ή όταν θα σου λέει να βγείτε να της λες ότι κανόνισα να βγω με κάποια άλλη παλιά μου φίλη και αν θες να το κανείς και πραξη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116914 από arxangelos στις 01 Φεβρουαρίου 2013, 7:53μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
ηταν πολυ σπασιμο αυτο π εκανε...κατι εχω στο μυαλο μ με παλια φιλη κ ετσι,
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116919 από Gray στις 01 Φεβρουαρίου 2013, 9:23μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
η εκδικηση δεν θα σε ωφελησει σε τιποτα , μιλα της και πες της πως ενιωσες , δηλαδη τι , αν ηταν να εκδικουμαστε για οτι μας κανανε... αστο ξεχασε το , διχασμενοι θα ημασταν...ολοι.

Εκδικηση ποτε δεν αποφερει κερδος , παρα μονο σε βοηθαει να γεμισεις το κενο που σου δημιουργησε η κοπελα σου , με αυτο που σου εκανε...μονο που αυτο το κενο που σου γεμιζει μετα απο λιγο οχι μονο σταματαει να στο γεμιζει αλλα στο οξυνει (ετσι πιο φιλοσοφικα)...

αυτο που θελω να πω ειναι ... οκ σου εκανε μαλακια , οκ της εκανες και εσυ μετα για εκδικηση , τωρα τι ? ειστε ... πατσοι? πηρες το αιμα σου πισω τι? ... Δεν εισαι οπως λες "μαλακας"? ... αυτα φιλε μου δεν τα δειχνεις με την εκδικηση...

γιατο λοιπον ασε τις "μαλακιες" και πανε μιλα της ... Αυτο το σχολειο πλεον ουτε καν που βοηθαει τους νεους στα ηθικα πραγματα ... αχχχ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116958 από billys96 στις 02 Φεβρουαρίου 2013, 9:21μμ

billys96

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/1/2013
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Καταρχήν Gray οφελεί και παραοφελεί η εκδίκηση, διότι έτσι το παιδί θα δείξει το ανάστημά του και δεν θα αφήνει ένα θυληκό να τον περιπαίζει.
Φίλε μου σου προτείνω να κάνεις 2 πράγματα:
Αφού ήταν χοντρό να τη χωρίσεις για αρχή, και μετά για να το κάνεις πιο βασανιστικό ανέβαζε φώτο που φιλιέσαι με άλλες στο φβ για να γίνει ανυπόφορο. Αλλά πρόσεξε, μην ανεβάζεις φώτο που να φασώνεσαι με πολλά κορίτσια, βρες μία καινούρια και βάλε καμιά 10αρια φώτο. Και μετά άστην να τρώγεται
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117002 από Gray στις 03 Φεβρουαρίου 2013, 5:45μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
"Καταρχήν Gray οφελεί και παραοφελεί η εκδίκηση, διότι έτσι το παιδί θα δείξει το ανάστημά του και δεν θα αφήνει ένα θυληκό να τον περιπαίζει. ¨"


και αυτος ειναι ενας σκεπτομενος , ανθρωπος των ημερων μας ^

Μπραβο..........
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117054 από arxangelos στις 04 Φεβρουαρίου 2013, 12:12πμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
η εεκδικηση θα την κανει να νιωσει οπως εγω και στο φιναλε δεν ειμαστε και φλωρουμπες να τα τρωμε στην μαπα ολα απο τις ρουφιανες...αιντε μας κανουν οτι γουσταρουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117082 από aglina στις 04 Φεβρουαρίου 2013, 3:49μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Μην ασχολησε αλλο με αυτην την κοπελα. Με το να σκευτεσε τροπους εκδικισης χανεις τοσες ευκεριες με κοπελες ή τροπους να περασεις καλα. ΓΡΑΨΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login