Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το χειροκρότημα είναι μια σικ έκφραση του λιντσαρίσρατος.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Με θέλει,την θέλω,έχει σχέση...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119368 από άσχετος στις 04 Απριλίου 2013, 6:07μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Θέλω την βοήθεια σας...
Λοιπόν...
Είμαι ερωτευμένος με μια που έχει σχέση με έναν άλλον...Και αυτή είναι ερωτευμένη μαζί μου και μου το έχει πει και η ίδια...Μαλώσαμε πριν λίγο καιρό και τα ξαναβρήκαμε τις τελευταίες μέρες,αυτές είναι οι μέρες που μάθαμε και οι 2 όλη την αλήθεια,πριν ήμασταν κολλητοί φίλοι...
Φήμες λένε πως αυτή έκανε π*πα στον δικό της...Αλλά σήμερα μου είπε πως δεν έχει κάνει τίποτα και μου φάνηκε να το εννοεί,αλλά από την άλλη το λένε πάρα πολλά άτομα...Δεν με νοιάζει αυτό,ξέρω πως είναι μπερδεμένη και δεν ήξερε τι έκανε,ήταν και μεθυσμένη...
Μου λέει πολλές φορές,πως δεν είναι ευτυχισμένη με αυτόν και πως εγώ την κάνω ευτυχισμένη πιο πολύ από αυτόν...
Θέλω να της μιλήσω,θέλω να είμαι μαζί της...Αλλά δεν ξέρω φοβάμαι μήπως με αρνηθεί και δεν θέλω να την χάσω(θα την χάσω αν με αρνηθεί)...Αυτή μου λέει πως δεν αντέχει να είναι μακρυά μου,δεν θέλει να με χάσει,αλλά θα μπορούσε να τον χωρίσει τον άλλον και να είναι μαζί μου...
Παιδιά είμαι μπερδεμένος...HELP!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119372 από άσχετος στις 04 Απριλίου 2013, 8:53μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Κανένας?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119386 από 'mikrh prigkipi στις 05 Απριλίου 2013, 3:36μμ

'mikrh prigkipi

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
Αφου εσυ την κανεις πιο ευτυχισμενη απο αυτον...ρωτησε την, αν θελει να ειστε μαζι, γιατι δεν υπαρχει λογος να ειναι μαζι του αν δεν ειναι ευτυχισμενη και θελει εσενα:/ απλα πες της πως αν το θελει, εσυ εισαι προθημος να την κανεις ευτυχισμενη και να εισαι μαζι της...:)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #119389 από aswtos στις 05 Απριλίου 2013, 4:49μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

τι να σου πω βρε φιλε μου... εχεις μπλεξει, και εισαι και καψουρης και γι αυτο το λογο εχεις μπλεξει ακομη περισσοτερο. αποφασιστικοτητα θελει το θεμα. εσυ θελεις να ειστε μαζι οπως μας λες και απο οτι σου λεει το ιδιο θελει και αυτη. οποτε τα πραγματα ειναι απλα. παραταει τον αλλο τον κακομοιρη και προχωραει μαζι σου. ουτε παιδια εχουν να τους κρατανε μαζι, ουτε παιδια ουτε τιποτα! οσο μενει ετσι το πραγμα παιζει και με εκεινον και μαζι σου. θα ηθελες εσυ να εισαι στη θεση του αγοριου της; δεν νομιζω. οποτε για να τελειωνει το θεμα πες της πως πρεπει να ξεκαθαρισει με τον αλλο. απο την αλλη οπως και να εχει εγω θα σου ελεγα να κρατας και καμια πισινή μαζι της. σιγουρα την ξερεις καλυτερα απο οτι εγω αλλα απο την αλλη κοπελες που απο τετοιες ηλικιες αρχιζουν να διαδιδονται φημες για πιπες και τετοια πραγματα δεν ειναι να τις παιρνεις και πολυ στα σοβαρα. τις φημες που ακουγονται αν σε ενοχλουν κανε πως δεν τις ακους γιατι ειναι πολυ πιθανο να ισχυουν περισσοτερο απο τα λεγομενα της. λογικα σκεψου το, υπηρχε ποτε περιπτωση να παραδεχτει μια κοπελα σε καποιον που γουσταρει πως προχωραει ερωτικα με καποιον αλλο; δεν νομιζω... μπορει βεβαια πραγματι να ειναι τρελα καψουρα μαζι σου και τα αισθηματα της αυτα να ειναι δυνατα και αφωσιομενα αλλα ποτε δεν ξερεις. οπως της εσβησε το αισθημα για τον αλλο μπορει να της σβησει και για σενα καποια στιγμη στο μελλον. προς το παρον για να την πιεσεις και να της δωσεις να καταλαβει πως δεν σου αρεσει αυτηη κατασταση πες της πως παροτι την νοιαζεσαι και θες να ειστε μαζι προτιμας να ειναι πιο τυπικες οι σχεση σας οσο ειναι ακομη μαζι με τον αλλο. να καταλαβει πως αν δεν χωρισει δεν θα σε εχει. πιστευω θα αποδωσει. καλη σου τυχη! ο,τι χρειαστεις εδω ειμαστε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login