Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έξω οι βάσεις από τα μαθήματα!
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Με βλεπει σαν φιλο τι να κανω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122156 από Epistimon στις 31 Ιουλίου 2013, 1:43πμ

Epistimon

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2013
μηνύματα: 102 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια και οπως καταλαβατε και απο τον τιτλο το θεμα μου ειναι οτι μια κοπελα που ειχαμε κανει κατι πιο παλια μου ξεκαθαρισε τωρα οτι με βλεπει σαν φιλο μονο. Αυτο μου το ειχε ξαναπει και αλλη μια φορα αλλα εκεινη την φορα το ξεπερασαμε και τα φτιαξαμε αλλα τωρα το εννοει και μου το ειπε ξεκαθαρα "Νοιαζομαι για σενα αλλα μονο σαν φιλο και δεν θα γινει κατι παραπανω". Μπορειτε να μου πειτε τι να κανω εγω? να ξαναπροσπαθησω (αλλα βλεπω σκουρα τα πραγματα), να μεινω φιλος μαζι της (πραγμα που θα με δυσκολεψει πολυ να το κανω) η να ΞΕΚΟΨΩ τελειος με αυτη? και εαν ειναι να ξεκοψω πως να την βγαλω απο το μυαλο μου γιατι με βασανιζει πολυ η σκεψη της! Απαντηστε εαν σας ειναι ευκολο!
αα και ξεχασα να πω λεπτομερια οτι ειμαι 16μιση!
Ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122161 από Epistimon στις 31 Ιουλίου 2013, 11:42μμ

Epistimon

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2013
μηνύματα: 102 αποδεκτές 0
Απαντηστε εαν μπορειτε ειναι σημαντικο για μενα!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #122204 από SissyR στις 03 Αυγούστου 2013, 5:56μμ

SissyR

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μετά από όλα αυτά πιστεύω το εννοεί...προσπαθησες ήδη αρκετά μην το πιέσεις άλλο ...ειναι άσχημο γ εκείνη και για σένα!αν θές παρέμεινε φίλος μαζι της...αν δν θές να την χάσεις τελείως..
Τώρα όσο για το πως θα ξεκολλησεις ειναι μέχρι να βρεις κάποια άλλη που να σου αρεσει.και σιγουρα θα βρεις δν υπαρχει αμφιβολία γι αυτο...ο χρόνος βοηθά!επίσης στην αρχή ισως ειναι καλό να μην την βλεπεις συνεχεια μπροστά σου κ να μην εχεις πολλές επαφές .εμενα όσες φορές έχω προσπαθήσει ν ξεπεράσω κάποιον κ τα έχω καταφέρει ειναι με αυτόν τν τροπο!όχι επαφές πολλές όχι συχνές συναντησεις και σαφώς να βρω κάποιον άλλον που ν μου αρεσει...δν ειναι δυσκολο να βρεις...αλλα μην το πιέσεις κ μην αγχώνεσαι!θα έρθει από μονο του θα το δεις κ θα με θυμηθείς.βγες έξω με τους φιλους σου οερνα καλα κ σιγά σιγά θα περάσει κ δν θ το καταλαβεις:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login