Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Ζόρισέ το. Αν σπάσει τότε δεν άξιζε.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Χωρισμος τον θελω πισω!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122605 από SissyR στις 27 Αυγούστου 2013, 12:32μμ

SissyR

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Και ενώ όλα ηταν μια χαρά μου λεει κάποια στιγμη θελω να σου πω κατι.Συναντιομαστε κ μου λεει οτι δν μπορεί άλλο ότι εχει κουραστεί και ότι εχουμε σχεση απλά γ να λέμε ότι εχουμε σχεση και ότι δν νιωθει κατι παραπάνω από ότι ένιωθε στην αρχή παρολο που εχει περάσει ένας μήνας και.κ ότι αυτο τν στεναχωρεί.με έπιασε απροετοιμαστη δν ηξερα τι να πω.απλα δν ήθελα να τον χάσω.. Δουλεύει κ κουράζεται..μου λεει σε ένα μήνα συναντηθήκαμε 10φορες κ τις 10 φορές έκοψα από τν ύπνο μου να σε δω.Αυτο που με πειράζει περισσότερο ειναι ότι δν μου εδωσε μια ευκαιρία..δν ηταν πρόθυμος ν βρούμε μια λύση σε αυτο.Το καταλαβαίνω ότι ειναι κουρασμένος αλλα δν μπορεί σε καθε εμπόδιο ν τ αποφεύγει με τ απλά να φεύγει..ουτε ν ψάχνει την τέλεια σχεση που θα μένει ακριβως διπλα του..δν ξέρω τ να κανω ουτε τι να σκεφτώ δν θελω να τον χάσω ...αυτος θελει ν κρατήσουμε φιλική σχεση αλλα εγώ τον θελω πισω ..κ ειμαι πρόθυμη ν κανω τ πάντα γ ν μπορέσω ν τον έχω πισω..αν είχαμε τσακωθεί ή αν μου είχε κανει μαλάκια θα ελεγα ν ΠΑ στ διάολο δν ασχολούμαι..ομως δν έγινε ετσι..απο την μια θελω να του στείλω μηνυμα τοσο πολυ ν δω τι κανω αν του λείπω οτιδήποτε ή να του δείξω ποσο τν θελω πισω ή να του δείξω οτι εγώ θ περιμένω αν αλλάξει γνώμη οτι θα ειμαι εδω..απο την άλλη ειναι σαν να τον παρακαλάω κ δν θελω ουτε λυππηση ουτε πίεση κ μετα να ξαναχωρισουμε....θελω ν του δώσω χρονο να ξεκουραστεί να το σκεφτεί μήπως γυρίσει πισω εδ αλλά από τν άλλη αν χάσει ακομα κ αυτά τ λιγα εστω οτι ένιωθε γ μένα βρει άλλη?τν θελω πισω κ δν ξέρω τ να κανω γ αυτο..!μπορεί να μην τα είχαμε πολυ καιρο τν ηξερα όμως 3 χρόνια κ πάντα μου άρεσε κ εμφανισιακά αλλα κ σαν χαρακτήρας..οπως του άρεσα κ γω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login