Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ύψιστος σνομπισμός: «εγώ ναρκωτικά δεν παίρνω».
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Τι να κανω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125922 από HLS_G4 στις 15 Μαρτίου 2014, 1:48μμ

HLS_G4

Εικονίδιο
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
γεια σας. εδω και οχτω μηνες περιπου εχω σχεση με μια κοπελα. θελω πολυ να παω να τη δω αλλα δεν εχω μια. οποτε ανφερομαστε ομως στο οτι εχουμε καιρο να βρεθουμε (λογω αποστασης κυριως) καταληγουμε να μαλωνουμε. θελω πολυ να την δω και αυτη το ιδιο αλλα δεν μπορω λογω χρηματων και η κοπελα μου νομιζει οτι εγω δεν θελω να τη δω. δεν της εχω πει τιποτα γιατι φοβαμαι οτι θα τη χασω. μπορει καποιος να μου πει τι θα μπορουσα να κανω????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125923 από Dieftharmenos στις 15 Μαρτίου 2014, 1:51μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
δεν μας λες ποσο μεγαλη αποσταση ειναι και ποσα χρηματα χρειαζεσαι...το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι οικονομια...και επισης γιατι δεν ερχεται αυτη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125924 από HLS_G4 στις 15 Μαρτίου 2014, 2:05μμ

HLS_G4

Εικονίδιο
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
η αποσταση ειναι περιπου 2 ωρες με το κτελ. δεν μπορει να ερθει γιατι οι γονεις της δεν ξερουν για μας και αν στραβωσει κατι την εβαψε. καθε παρασκευη και σαββατο ομως παει θεσσαλονικη για μαθημα που ειναι πιο κοντα. αλλα το θεμα ειναι οτι δεν εχω μια και γενικα αυτον τον καιρο ειματε πολυ δυσκολα στο σπιτι. δεν ζηταω απο τους γονεις μοου γιατι ουτε αυτοι εχουνε και δεν θελω να τους στεναχωρησω. χρειαζομαι γυρω στα 20€ το λιγοτερο για τα μεταφορικα ειναι γυρω στα 11 ευρω και τα υπολοιπα να τα εχω μαζι μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #125925 από Dieftharmenos στις 15 Μαρτίου 2014, 3:18μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταλαβα...δυστυχως ομως δεν μπορω να σου βρω κατι...μακαρι να μπορουσα δηλαδη...απλα στο θεμα των χρηματων δεν μπορεις να κανεις και τιποτα.Ολοι δυσκολα ειμαστε αυτη την περιοδο αλλοι λιγοτερο και αλλοι περισσοτερο.Απλα οποτε σου ερχονται εστω και λιγα λεφτα καλυτερα να τα κρατας και προσπαθησε να εξηγησεις στην κοπελα σου...αν σε αγαπαει θα καταλαβει...ισως κανει και την υπερβαση και ερθει αυτη να σε βρει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login