Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διάβασα τόσα για τους κινδύνους του ποτού και του τσιγάρου, που αποφάσισα να κόψω το διάβασμα.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Αγορι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126185 από lizaki10 στις 30 Μαρτίου 2014, 6:59μμ

lizaki10

μέλος από: 30/3/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας φτουρηδες. Τα εχω εδω και καμποσο καιρο με ενα αγορι και ειμαστε και οι δυο αρκετα εμφανισιμοι. Η κολλητη μου λεει πως τοσο καιρο που τα εχουμε επρεπε να τον ειχα του χεριου και να τον κανω οτι θελω. Λεει οτι ετσι κανει αυτη στις σχεσεις της και πλεον τα περισσοετρα κοριτσια. Μου ειπε οτι για να το πετυχω αυτο θα πρπει να μην τον αφηνω να με χουφτωνει χωρις να τον αφηνω, να μην το απιρνω τηλεφωνο για να βγουμε για καποιο διστημα και αλλα τρτοια. Εσεις τι λετε; Ειναι σωστο αυτο που λεει η κολλητη μου και αν ναι πως να το πετυχω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126186 από Rossonero στις 30 Μαρτίου 2014, 7:09μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Κανε κανε τετοια αμα σου δωσει κανα σουτ ομως μετα μην ψαχνεσε...τι ειναι το αγορι σου για να τον κανεις οτι θελεις?παιχνιδι ειναι?φυσικα και δεν σωστο αυτο που λεει το 'κοριτσακι' η φιλη σου...η τραγικοτητα στο μεγαλειο της
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126187 από Panos98 στις 30 Μαρτίου 2014, 7:12μμ

Panos98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/9/2013
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
Λοιπον μιας και ειμαι αγορι, οχι δεν ειναι σωστο και δεν πρεπει να το κανεις και επισης το οτι πρεπει να τον εχεις στο χερι σου ειναι εντελως λαθος. Προσωπικα, αυτο το να μην αφηνεις τον αλλον να σε χουφτωνει κτλπ ειναι πολυ σπαστικο, ενοχλητικο και εκνευριστικο και αν μου το εκανε καποια αυτο απλα θα την παρατουσα. Παντα ο αντρας πρεπει να εχει τον ελεγχο σε μια σχεση ασχετα αν στις μερες μας εχει διατυπωθει αλλιως αυτο και αν το αγορι σου ειναι εξυπνο, αν του το κανεις, οχι μονο θα σε παρατησει αλλα θα σε βρισει κιολας, τουλαχιστον αυτο θα εκανα εγω και ειδικα αν ειστε και μεγαλοι, δηλαδη δεν ειστε μαθητες σχολειου μη σου πω θα σου ριξει καμια να πας απεναντι, οποτε ασε την φιλη σου να λεει και κανε οτι πρεπει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126189 από ntinki_kouklaki στις 30 Μαρτίου 2014, 8:41μμ

ntinki_kouklaki

Εικονίδιο
μέλος από: 30/3/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
εγω παιδια ειμαι ν14 ετων και δεν εχω βρει αγορι τη να κανω για να βρω αγορι??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126232 από pligwmeniii στις 01 Απριλίου 2014, 10:36μμ

pligwmeniii

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ειμαι κοριτσι και θα συμφωνησω με τα αγορκκοιταζοσαστε απλα ια. τι ειναι για να τον εχει; του χεριου σου??? Παιχνιδακι??? Και αμα θελει να σε χουφτωσει... να τον αφησεις αν δεν θες πολυ εστω και λιγο γιατι αλλιως θα σε πασαρει και μετα θα κλαις οποτε η φιλη σου λεει μπουρδες...σε μια σχεση δεν θα βγαινεται και θα κοιταζοσαστε και μονο θα φιλιεστε θα κανετε και αλλα πραγγματα .....παρτε το χχαμπαρι τα αγορια ονειρευονται μια σχεση εντελως διαφορετικη απο τα κοριτσια γι αυτο αν θες να τον εχεις κοντα σου θα πρεπει να ξεχασεις ολα οσα λεει η φιλη σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login