Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αυτοπεποίθηση είναι το αίσθημα που έχεις πριν συνειδητοποιήσεις την κατάσταση στην οποία βρίσκεσαι.
Πέμπτη, 30 Μαΐου

απογοητευμενη με την κολλητη μου..

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127480 από baby97 στις 25 Μαΐου 2014, 1:11πμ

baby97

banned
μέλος από: 4/4/2014
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
Να προσθέσω πως καταλαθος μπήκε η αποδεκτή στο lenaki19... Aglina και pithikos97 ίσως είστε κ οι μόνοι εδω μέσα που μιλάτε λογικά. Σας ευχαριστω πραγματικά :) :)

Σημείωση moderator: Καθαρίστηκε η αποδεκτή απάντηση. Μπορείς να επιλέξεις ξανά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127482 από pi8hkos97 στις 25 Μαΐου 2014, 9:17πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Οκ δεν μας είπες όμως πώς είναι ο άλλος εξωτερικά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127484 από baby97 στις 25 Μαΐου 2014, 10:47πμ

baby97

banned
μέλος από: 4/4/2014
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
Ειναι μέτριος στο ύψος αλλα δεν μπορω να περιγράψω την ασχήμια του :Ρ πως να στο πω..εχει ωραίο σώμα αλλα η φ
ατσα τα χαλάει ολα!δεν εχει κατι το ιδιαίτερο απλα ειναι ασχημος :Ρ δεν ειπα οτι εγω ειμαι θέα αλλα την λέξη "μπάζο" την χρησιμοποίησα εφόσον κ αυτη κάποτε το ειπε...Εννοείται πως αν έχουν σχέση θα το αποδεχτώ δεν εχω θέμα απλα μου την σπάει γιατι δεν λεει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127488 από Jken στις 25 Μαΐου 2014, 12:10μμ

Jken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2010
μηνύματα: 226 αποδεκτές 0
Ζηλεύεις και δεν θες να το παραδεχτείς. Ίσως σου την δίνει που βλέπεις ανθρώπους δίπλα σου (βλ. φίλη σου) να περνάνε όμορφα και να ασχολούνται με κάτι άλλο εκτός από ΕΣΕΝΑ.

Η λύση είναι μία, βρες κάποιον και εσύ να ασχοληθείς και άσε την φίλη σου ήσυχη και μην της πρήζεις τον έρωτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127489 από baby97 στις 25 Μαΐου 2014, 12:55μμ

baby97

banned
μέλος από: 4/4/2014
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
Ρε πας καλα?διάβασε τα προηγούμενα σχόλια!να ζηλεύω γιατι?εχω δύο χρονια σχέση κ ειμαι καλυτερα από ποτέ!και τέλος πάντων έγραψα αυτό το φορουμ για με βοηθήσετε οχι για να κραξετε!νοιάζομαι την κολλητή μου και στεναχωριέμαι που απλα δεν ανοίγεται!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127497 από Dieftharmenos στις 25 Μαΐου 2014, 2:42μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(baby97@25 Μαΐου 2014)
Να προσθέσω πως καταλαθος μπήκε η αποδεκτή στο lenaki19... Aglina και pithikos97 ίσως είστε κ οι μόνοι εδω μέσα που μιλάτε λογικά. Σας ευχαριστω πραγματικά :) :)


Ναι εμεις δεν μιλαμε λογικα.ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙΣ την επιλογη της παιδικης σου φιλης και παρολα αυτα εμεις δεν ειμαστε λογικοι.Φυσικα και θα σε κατακρινω και δεν θα σε συμβουλεψω.Ειναι εξωφρενικο αυτο που κανεις...ειναι το χειροτερο πραγμα που μπορει να τυχει σε φιλο.

ΟΛΟΙ ειχαμε και θα εχουμε παρομοιες καταστασεις αλλα δεν φερομαστε ετσι.Μιλας για την φιλη σου σαν να ντρεπεσαι γι αυτην και αυτο ειναι οτι χειροτερο.Τους φιλους τους δεχομαστε ετσι οπως ειναι και τους συμβουλευουμε,δεν τους ΚΑΤΑΚΡΙΝΟΥΜΕ.

Επισης,η ασχημια ειναι υποκοιμενικη...το βλεπεις καθε μερα.Σε εμενα και σε αλλους 100 ενα κοριτσι μπορει να μας αρεσει οσο τιποτα και αντιθετως σε αλλους 200 να μην αρεσει και να αηδιαζουν.Τι παει να πει "ειναι μπαζο"..για σενα ειναι μπαζο για την φιλη σου μπορει οχι.

Να στο θεσω αλλιως...λιγο πριν κανω σχεση με την κοπελα που εχω τωρα τα ειχα με ενα κοριτσι που εμφανισιακα ηταν απιστευτη.Ολοι μου λεγαν τι τυχερος που εισαι και τετοια.Ελα ομως που με εκανε σκατα,ελα ομως που ηταν σκατοχαρακτηρας,ελα ομως που δεν μπορουσε να πει 2-3 σωστες κουβεντες και το μονο που την ενοιαζε ηταν πως θα την κανω να αναψει.Μετα χωρισαμε και για καιρο εμεινα μονος και ΣΙΧΑΘΙΚΑ για την επιλογη που ειχα κανει.Οσο ομορφη και να ηταν.

Τωρα τα εχω με μια κοπελα εδω και μηνες και η ωριμοτητα της,η εξυπναδα της,η ομορφια της(κανεις δεν μου λεει ποσο τυχερος εισαι,αλλα οτι ειναι ενα ομορφο κανονικο κοριτσι),η κατανοηση της,η ψυχολογικη βοηθεια της,οι αποψεις της και το ταλεντο που εχει απο "αθωα" να μεταμορφονεται στην πιο σεξυ κοπελα με τρελενει.Εκανα καιρο να συνηδειτοποιησω τι δωρο εχω μπροστα μου.

Τι θελω να πω???Με γεμιζει καποια που ειναι πανεμορφη κοπελα αλλα οχι τοσο ομορφη οσο η προηγουμενη.Γιατι?Γιατι εχει μια γαμημενη προσωπικοτητα.

Γουσταρω πολυ να γυρισει η φιλη σου και να σχολιασει το αγορι σου σαν να ειναι σκουπιδι.Παρα πολυ...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127503 από baby97 στις 25 Μαΐου 2014, 4:40μμ

baby97

banned
μέλος από: 4/4/2014
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
Διάβασες το προηγούμε σχόλιο πριν απαντήσεις σε αυτό?ΣΥΜΦΩΝΟΎΣΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΆΖΟ!και ναι πολλοί ειναι αυτοί που κατακρίνουν και την δική μου σχέση αλλα δεν φοβάμαι να απαντήσω!ρε παιδιά καταλάβετε όλοι οτι χεστικα οτι κ αν ειναι (συγγνώμη για την έκφραση) το μόνο που με νοιαζει ειναι να μην απομακρυνθούμε!θα σου αρεσε εσενα η κοπελα σου να κρύβει από τις φίλες της οτι έχετε σχέση; Εγω στην θεση του θα είχα νευριασει γιατι ειναι σαν να ντρέπεται για αυτόν!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login