Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
"Αν δεν ξέρεις για ποιο λόγο χρειάζεσαι τα Windows, τότε δεν τα χρειάζεσαι". Bill Gates
Κυριακή, 19 Μαΐου

πωσ να πλησιασω μια κοπελα που μου αρεσει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127958 από XristosTrelakos στις 07 Ιουνίου 2014, 6:37μμ

XristosTrelakos

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ειμαι 14 παω β' γυμνασιου γενικα ειμαι κλειστοσ χαρακτηρασ.Η κοπελα ειναι μαζι μου στην ιδια ταξη. Λοιπον , χριαζομαι την βοηθεια σασ. πωσ μπορω να την πλησιασω χωρισ να γινω ρεζιλι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127961 από pi8hkos97 στις 07 Ιουνίου 2014, 8:20μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Πολύ απλά θα της πεις να της μιλήσεις ιδιαιτέρως και θα της πεις τη αισθάνεσαι, με σοβαρότητα. Αν φας χυλόπιτα δεν είσαι ο μόνος, τόσοι και τόσοι έχουν φάει. Πάντος αν είσαι ωραίος δεν νομίζω να δυσκολευτείς πολύ για να τα καταφέρεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128395 από eirini_ στις 24 Ιουνίου 2014, 3:36μμ

eirini_

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
γιατι να γινεις ρεζιλι? δεν υπαρχει αυτο.. εαν λες οτι εισαι κλειστος χαρακτηρας και κολλας να της το πεις χυμα μπορεις αρχικα να την πλησιασεις φιλικα.. βρες καποια προφαση, ρωτα την κατι οτιδηποτε π.χ. για το σχολειο.. και μετα μερα με την μερα να την χαιρετας, πιανε της συζητηση για οτι θεμα σου ερχεται στο μυαλο μεχρι να νιωσεις κι εσυ ανετα..γιατι οι κοπελες το καταλαβαινουμε ποτε ο αλλος ντρεπεται και ποτε οχι.. αν εχετε κοινους γνωστους η φιλους ψαξου και μαθε τι στυλ ειναι τι της αρεσει που συχναζει κλπ. κι επειτα απλα πες της να βγειτε κ στην καταλληλη ευκαιρια πες της τι νιωθεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login