Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δρυός πεσούσης, πέφτει κι ο δρυοκολάπτης.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Εμμονες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128049 από Dieftharmenos στις 11 Ιουνίου 2014, 1:09μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Ηρθε και η σειρα μου μετα απο πολυ καιρο να γραψω δικο μου θεμα και να εκφρασω αυτα που νιωθω για την κοπελα μου.

Πριν απο αρκετο καιρο ειχα γραψει οτι δεν θελω την κοπελα μου τοσο πολυ παρολο που ειναι εξαιρετικη σε ολους τους τομεις...θα ελεγα τελεια αλλα θε με πειτε υπερβολικο.

Τα πραγματα αλλαξαν απο την στιγμη που της ειπα να χωρισουμε και οτι δεν την θελω πια.Ολα εγιναν ηρεμα αλλα εγω για καποιο λογο εγινα κομματια.Την εβλεπα να χαζογελαει και τρελενομουν παροτι ηξερα οτι αυτη ειναι σε χειροτερη θεση απο μενα και απλα θελει να δειχνει δυνατη.Τα ξαναβρηκαμε ομως γιατι επαιξε πολυ ωραια το ολο σκηνικο και με εκανε να αναθεωρησω.

Το τελευταιο καιρο ομως την θελω ολο και πιο πολυ.Τρελενομαι στην κυριολεξια.Οσο και να μου δειχνει οτι με θελει εμενα δεν μου φτανει.Θελω παραπανω.

Ειναι ενα εκπληκτικο κοριτσι.Πανεμορφη,πανεξυπνη,ωριμη,εχει κατανοηση και δεν εχουμε μαλωσει ποτε.Ειναι ενα ατομο που ταιριαζει απολυτα σε εμενα.Μαζι της μπορω να μιλαω για τα παντα...φιλοσοφια,επιστημη,ερωτα και γενικως ολα αυτα που συνηθως τα ψαχνουμε μονοι μας και οι περισσοτερες κοπελες ειτε δεν εχουν αποψη ειτε ξερουν πολυ λιγα.

Πως να το πω ρε παιδια...με γεμιζει.Ξερω οτι εχω εναν ανθρωπο που μπορω να στηριχτω χωρις γκρινιες,θυμους και κλαμματα.Θα με παρει μια αγκαλια και δεν χρειαζεται να πει τιποτα...μονο να με κοιταει.Ποτε δεν λεμε ο ενας στον αλλον "σαγαπω".Ξερουμε και οι δυο οτι ειναι βαρια λεξη παρολο που ειμαστε μαζι 8-9+ μηνες.Δειχνουμε με πραξεις ποσο νοιαζομαστε ο ενας για τον αλλον.

Ειναι αυτο που παντα εψαχνα μετα απο τοσες αποτυχημενες σχεσεις.Η ειλικρινεια,η ομορφια,η αποψη,το γελιο και γενικως οτι απαρτιζει τον χαρακτηρα αυτου του κοριτσιου με απογειωνει.

Το θεμα ειναι οτι εχω αρχισει να εχω εμμονες.Νομιζω οτι δεν με θελει αρκετα παρολο ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.Δεν ξερω τι γινεται...πραγματικα.Δεν ζηλευω...μπορει να μιλαει με οποιον θελει.Της εχω απολυτη εμπιστοσυνη.Δεν εχω εμμονες μηπως κανει κατι με αλλον αλλα με το οτι μπορει να σταματησει να με θελει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128050 από Darkwin στις 11 Ιουνίου 2014, 1:20μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
Φιλέ μου επειδή έχω την ίδια ακριβώς σχέση όπως και την δικιά σου. Η μόνη διαφορά είναι οτί η δικιά μου κοπέλα θα μείνει εξωτερικό τώρα για κάμποσες μέρες (2-3 εβδομάδες). Και είμαι σίγουρος ότι δεν πρόκειται να κάνει κάτι με κάποιον ΑΛΛΑ έχω την εμμονή ότι θα σταματήσει να της αρέσω και όλα αυτά. Τι πρέπει να κάνεις. Να της μιλήσεις για αυτό που νοιώθεις. Είσαι σε μια σχέση 8-9 μηνών όπως λες, και ακομή και εσύ λες οτικάνει τα πάντα για σένα. Αλλά έχεις μια ίδεα ότι θα σταματήσει να σε θέλει. Έτσι ακριβώς νοιώθω και εγώ με την δικιά μου. Το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να την αρπάξεις (με την καλή έννοια), και να της πεις ότι νοιώθεις. Ακομή και αν νομίζεις ότι είναι χαζό άμα της το πεις, είναι ώριμη κοπέλα οπως λες και θα σε καταλάβει. Πας, της λες ότι έχεις πει ο ίδιος σε αυτό το post, και θα δεις την απάντηση. Άσε που άμα της πεις, θα κάνει και καλύτερη την σχέση σας από ότι είναι ήδη. Είναι μία σχέση 8-9 μηνών και φοβάσαι πως θα σταματήσει να σε θέλει. Αποκλείεται. Αν σε είχε βαρέθει με αποτέλεσμα να μην της αρέσεις πλέον, αυτό θα είχε γίνει προπολού. Oπότε, get your balls και μίλας της.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128053 από Dieftharmenos στις 11 Ιουνίου 2014, 2:40μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Της τα λεω συχνα ολα αυτα.Με καθησυχαζει αλλα προφανως και οι εμμονες αυτες δεν φευγουν.Μου λεει οτι και αυτη εχει αμφιβολιες για μενα και οτι προβλημα θα ηταν αν δεν ειχαμε ο ενας για τον αλλον.

Σωστα αυτα που λεει αλλα εγω εχω αμφιβολιες σε βαθμο παρανοιας.Εχουμε μια τοσο ωραια σχεση που ειναι κριμα να μην την ζω οπως θα επρεπε και να φοβαμαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #128054 από natassaa στις 11 Ιουνίου 2014, 3:31μμ

natassaa

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2014
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν μπορούμε να σ πούμε εμεις τι να κανεις αφου αυτο ειναι καθαρά ψυχολογικό και αφορά εσένα.. Ναι οπως ειπε ο πάνω να της μιλήσεις αλλα και παλι δν σ φεύγουν.. Ως ενα βαθμό αυτο που νιώθεις ειναι φυσιολογικό αλλα μεχρι ενα σημείο μετα ναι ειναι εμμονή και δν μπορεί να σε βοηθήσει κάποιος παρα μόνο εσυ..

Να σκεφτεσαι ολα αυτα που σ εχει πει, τις όμορφες στιγμές σας, ολα αυτα που σε κάνουν τοσο ευτυχισμένο κ γεμάτο απο αυτή την σχεση.. Κανε όνειρα για εσάς τους δυο πες της για τα όνειρα σου και οταν βλέπεις τον ενθουσιασμό στα ματια της θα αισθάνεσαι σιγουριά και οτι ειςαι ο μοναδικός για εκείνη.. Δεν πρόκειται να σταματήσει να σε θελει απο την στιγμή που ειστε τοσο καλα και ταιροαζεται.. Προσπάθησε να μην το σκεφτεσαι τοσο πολυ κι οταν σου έρχεται στ μυαλό αμέσως να σκεφτεσαι τις ωραίες σας στιγμές..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128055 από Dieftharmenos στις 11 Ιουνίου 2014, 7:46μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
να σται καλα παιδια.

Να με συγχωρεσεις hannibal αλλα την αποδεκτη την δινω στην Νατασσα γιατι εχει μονο μια και ειναι κριμα να μας φυγει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128060 από Darkwin στις 11 Ιουνίου 2014, 9:15μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dieftharmenos@11 Ιουνίου 2014)
να σται καλα παιδια.

Να με συγχωρεσεις hannibal αλλα την αποδεκτη την δινω στην Νατασσα γιατι εχει μονο μια και ειναι κριμα να μας φυγει


Mην σε ανησυχεί καθόλου αυτό φίλε μου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128074 από natassaa στις 12 Ιουνίου 2014, 12:38πμ

natassaa

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2014
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Τι καλος! Απλα δεν ξερω πως να αγοράσω μηνύματα.. Θα το ψάξω.. Σ ευχαριστω πολυ!:) Ααα κ επειδή θυμάμαι οτι έδινες πανελλαδικες καλα αποτελέσματα:))
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login