Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ψυγγιές: Οι φωνές του περιπτερά να κλείσεις το ψυγείο.
Κυριακή, 12 Μαΐου

αυτοπεποιθηση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128171 από linapap στις 16 Ιουνίου 2014, 12:02πμ

linapap

μέλος από: 17/4/2014
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Γεια σας αγαπητα μελη!!θα μπω κατευθειαν στο θεμα!ειμαι κοριτσι ηλικιας 14 χρονων και αντιμετοπιζω θεμα με την αυτοπεποιθηση μ!ειμαι 1.60 και 58κιλα και μερικα αγορια με αποκαλουν χοντρη ειτε γ πλακα ητε οχι!αυτο μ την δινει με αποτέλεσμα να σκιβω το κεφαλι και να μην λεω τπτ..ναι εχω βυζι,κωλο αλλα γτ γαμω???γτ???πειτε μ εσεις αγορια ειμαι χοντρη αμα θεωρουμε χοντρη πειτε το μου καταμουτρα!!!βλεπω τοφαλες φειμους που τα πετανε ολα εξω και εχουν μαναρους γκομενους!βοηθηστε με.σας παρακαλω...τι να πω αμα καποιος με λεει χοντρη μια καλη ταπα τελος παντωνα!(ξεχασα να αναφερω εχω κανεκ δυο σχεσεις μεχρι τωρα) Ευχαριστώ προκαταβολικα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #128172 από MixHarder στις 16 Ιουνίου 2014, 2:44πμ

MixHarder

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίτα να δεις προσωπικά εγώ δεν θα σε έλεγα χοντρή!!!Δυστυχώς η ευτυχώς είσαι κανονική.τώρα εμείς τα αγόρια είμαστε και λίγο βλάκες και την λίγο πιο γεματούλα την λέμε χοντρή η τόφαλο(να πω ότι το λίγο πιο γεμάτο εμένα μου αρέσει..εξάλλου δεν είμαι σκύλος να μου δίνουνε τα κόκαλα :P)εσύ κοίτα να τους αγνοείς και να μήνης στα ίδια κιλά με τον καιρώ πιστεύω θα ρήξης και 5 πόντους μέχρι τα 17 και θα είσαι μια κούκλα και θα τρέχουνε όλοι από πίσω σου ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128173 από linapap στις 16 Ιουνίου 2014, 11:23πμ

linapap

μέλος από: 17/4/2014
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Σε Ευχαριστώ παρα μα παρα πολυ!!!κανένας αλλος παιδια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128415 από giannis.1989 στις 25 Ιουνίου 2014, 2:26πμ

giannis.1989

μέλος από: 24/6/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Χοντρη απο υψος και κιλα δεν γινεται να εισαι..Κανε οτι θες για να νιωθεις καλα εσυ..Μη σκυβεις το κεφαλι ποτε..Και μια χαρη αν και εισαι σχετικα μικρη και ειναι λογικο να κοιτας διασημους..Μη κοιτας διασημους..Η μονη ζωη που εχεις ειναι η δικη σου..Ο καθενας εχει τη πορεια του..Να εισαι καλη στη ψυχη και μετα στο σωμα.. Και ειναι δεδομενο οτι θα ψηλωσεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login