Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η πραγματικότητα είναι για τους δύστυχους που δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν τη φαντασία.
Σάββατο, 11 Μαΐου

Εκπληξη στην κοπελα μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128794 από Dieftharmenos στις 10 Ιουλίου 2014, 2:51πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Μαγκες πλησιαζουν τα γενεθλια της κοπελας μου.Θελω να της κανω κατι ξεχωριστο...αλλα δεν ξερω τι(κλασσικα).Απο δωρα μεχρι τωρα της εχω παρει ενα φορεμα και ενα κολιε.Σκεφτομαι κατι σε εσωρουχα,τουρτα κλπ...

Ενταξει το δωρο και τα ορεκτικα θα τα βρουμε...το θεμα ειναι το σκηνικο...θελω ιδεες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128795 από InvalidPerson στις 10 Ιουλίου 2014, 1:40μμ

InvalidPerson

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Τα δώρα είναι μια χαρά ...Τώρα αν μπορείς κάνε ένα σκηνικό με φίλους σου στο σπίτι της ή στο δικό σου... Ξέρεις ...Αυτά που κάνουν στις ταινίες (Σβηστά φώτα και... μπαμ σκάνε όλοι μύτη) ....Αν θες να είστε μόνοι καλύτερα σπίτι σου... Κεράκια, κόκκινο κρασί, όμορφη μουσική και καλό φαγητό !
Δες συνταγές Εδω
και εδω
Υ.Γ. Αν έχεις κανένα φίλο με μικρό μπαράκι κάνε τα εκεί
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128796 από Dieftharmenos στις 10 Ιουλίου 2014, 3:27μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Βρε και εγω αυτο με το σπιτι ελεγα να κανω...για φαγητο αν θες βραζω αυγα παραπανω δεν ξερω.Θα φερω καμια φιλη μου να με βοηθησει μαλλον η θα βαλω την μανα μου και εγω θα αραξω :P
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #128806 από natassaa στις 10 Ιουλίου 2014, 10:44μμ

natassaa

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2014
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν κανεις κατι με τα χέρια σου θα ειναι καλύτερο κι ας ειναι και χάλια.. Θα γέλασετε τουλάχιστον... Οσο για το μέρος αυτο με το σπιτι ειναι καλή ιδέα απλα το δώρο να το βάλεις κάπου στο δωμάτιο και να βάλεις αναμμένα κεριά προς τα εκει οπως στις ταινίες.. Ή σε παραλια αλλα το βρίσκω αρκετά δύσκολο να στηθεί εκτός κι αν εχεις αμάξι ή μηχανακι.. Χρονια της πολλα να την χαίρεσαι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128810 από Dieftharmenos στις 11 Ιουλίου 2014, 12:45πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Νατασσα εχεις δικιο...αλλα θα παρω και κατι ετοιμο να υπαρχει...να μην μεινουμε και νηστικοι...βρε το αμαξι το παιρνω αλλα η θαλασσα ειναι 2 ωρες+ ωρες μαρκρια :P ...οποτε σπιτι...ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128815 από Kraken013 στις 11 Ιουλίου 2014, 10:58πμ

Kraken013

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Απο τα καλύτερα δώρα που μπορείς να κάνεις σε μια κοπέλα είναι να την βγάλεις για φαί σε ένα σχετικά ακριβούτσικο εστιατόριο στο οπίο θα φάτε καλά και στην συνέχεια σπιτάκι με μια μπουκάλα κρασί που έχεις πάρει προτού πας στο εστιατόριο και την έχεις βάλει στο ψυγείο να είναι και κρύα...προτίνω αν έχεις διάφορα φετιχ ή εσύ ή η κοπέλα σου να έχεις φροντίσει να της τα ικανοποιήσεις και γενικά αν δεν έχει κανένας απο τους 2 καλό θα ήταν να αποκτήσεις εκείνη την μέρα,κάτι απο τα πιο απλά όπος είναι η σαντιγή! ;) Χαβ Φαν!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128864 από RfRoWo στις 12 Ιουλίου 2014, 12:48μμ

RfRoWo

Εικονίδιο
μέλος από: 12/7/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κάνε της κάτι πρωτότυπο!Αγόρασε της 1 κούπα που να γράφει Ι LOVE U ή σαγαπώ η κάτι τέτοιο.Μαζί με μια τούρτα που να γράφει πάνω τα αρχικά σας!Την τούρτα να την κάνεις μόνος σου.Θα ξετρελαθεί αν την κάνεις μόνος σου!Αν πάλι δεν ξέρεις ούτε αυγό να βράζεις ζήτα από κάποιον που ξέρει λίγη βοήθεια!Αν σε κάλυψα πάτα αποδεκτή!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login