Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ύψιστος σνομπισμός: «εγώ ναρκωτικά δεν παίρνω».
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Θελω να μπω σε μια παρέα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130238 από pandavampirewol στις 13 Σεπτεμβρίου 2014, 9:03μμ

pandavampirewol

Εικονίδιο
μέλος από: 26/8/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γειά σας..
είμαι 13 (κορίτσι) πηγαίνω 1 αλλα κανονικά 2 γυμνασίου.
Είναι η πρώτες μου μέρες στο γυμνάσιο και εδω και πολύ καιρό ήθελα να μπω σε μια παρεα αλλα δν τα κατάφερνα. Στην πεμπτη και εκτη τάξη πήγαινα στίβο και ετσι γνωρίζω αρκετα καλα τα παιδιά με τους οποίους θέλω να κανω παρέα. Εχουμε καλή επαφή δν εχουν τπτ μαζι μ ουτε και γω. Και να...κανονικά αγκαλιές, φιλιά και λοιπά. .. παραπάνω δν ξερω να παω..δλδ να κάτσω μαζι τους και να ειμαι ενδιαφέρουσα συζήτηση (κορίτσια είναι όλα). Είναι σκληροί αστείοι εχουν χιούμορ. .. και παντα ήθελα να ειμαι εγω αυτη που θα κάτσει μαζι τους. Γενικος είμαστε δεμένοι... πώς θα το κανω τώρα αυτο? Να κατσω μαζί τους ? Να τους μιλάω πιο πολύ? Μου είναι δύσκολο. ...
Ναι εχω φίλους...και κολλητούς. .. θελω και αυτός :(
Ευχαριστώ για την βοήθεια οποίος και να μου απαντήσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #130243 από anna kapa στις 14 Σεπτεμβρίου 2014, 1:47πμ

anna kapa

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν μπαινεις σε μια παρεα με το ετσι θελω δεν ειναι λεωφορείο.. παρολα αυτο μπορεις να σαι ο εαυτός σου και να προσπαθησεις να τους κερδισεις.. όταν πας εκει πες κάτι αστειο ρωτα τα νεα τους.. πως τους φαινεται το γυμνάσιο κλπ κλπ κλπ μην γινεις κούραστικη αν δεις ότι δεν τραβαει η συζητηση φευγεις και ξανά πλησιαζεις την επομενη μέρα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login