Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκείνο που η κάμπια θεωρεί τέλος του κόσμου, ο Δημιουργός το ονομάζει πεταλούδα.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Θέλω τον καθηγητή μου

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130473 από mpatiraki στις 26 Σεπτεμβρίου 2014, 4:11μμ

mpatiraki

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά.. Οπως λεω και στο τίτλο,μου αρεσει ο καθηγητης μου,τον βλέπω και λιώνω. Ειμαι 17 παω τριτη λυκειου,εκεινος δεν ξερω πόσο ειναι..τον κόβω γυρω στα 30 ..δεν ξερω τιποτα γι'αυτον (δλδ αν εχει γυναικα,παιδι ή σχεση) θελω να τον γνωρισω καλυτερα αλλα μπενει μονο δυο φορες τη βδομαδα στη ταξη κανει το μαθημα του και πηγενει στο γραφειο των καθηγητων..θελω να του δειξω οτι μου αρεσει και οτι θελω να κανω κατι μαζί του αλλά δεν ξέρω πως :( σήμερα τον ειχα πρωτη ωρα και τον κοιταγα συνεχεια αλλα δεν καταλαβε που το παω..την τριτη ωρα ενω ειχα γυμναστική του ζητησα να με αφησει να μπω στο τμημα που ειχε μαθημα και με αφησε (σε αυτο το τμημα ειναι και οι φιλες μου αλλα δεν τους εχω πει οτι μου αρεσει)
Δωστε μου καμια ιδεα για το πως να τον πλησιασω ...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #130474 από Darkwin στις 26 Σεπτεμβρίου 2014, 4:15μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για να σου κόψω λίγο την φόρα, μην περιμένεις έναν 30 χρονο να κάνει κάτι μαζί σου. Ο άνθρωπος είναι καθηγητής. Δεν θα ρισκάρει την δουλειά του ο ανθρώπος μόνο και μόνο για μια κοπέλα που νομίζει ότι ζει σε comedy tv show. Βρες έναν στην ηλικία σου, να περνάς καλά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130475 από mpatiraki στις 26 Σεπτεμβρίου 2014, 4:33μμ

mpatiraki

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Δεν προκειτε να του δημιουργησω καποιο θεμα στη δουλεια του ..απλα τον θελω και ειναι η πρωτη φορα που μου συμβενει αυτό.. Θελω να προσπαθησω είτε κανει είτε δεν κανει κατι μαζι μου..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130476 από mpatiraki στις 26 Σεπτεμβρίου 2014, 4:51μμ

mpatiraki

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καποιος που να εχει καμια ιδεα;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130487 από panagiotiC στις 26 Σεπτεμβρίου 2014, 11:14μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Να ξερεις οτι αυτα δεν μενουν κρυφα και εσυ να μην το θες και να κανεις τα παντα για να μεινει κρυφο καποια στιγμη θα αποκαλυφθει και τοτε ο ανθρωπος θα εχει μεγαλο προβλημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130491 από mpatiraki στις 27 Σεπτεμβρίου 2014, 1:22πμ

mpatiraki

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Αυτον τον χρόνο τελειώνω το σχολειο,μετα δεν θα υπαρχει πρόβλημα..λετε να περιμένω;; αλλά και παλι δεν πρεπει να ξερω αν θα έκανε κατι μαζι μου;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130493 από Darkwin στις 27 Σεπτεμβρίου 2014, 9:57πμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
Μα δεν πρόκειται να κάνει κάτι μαζί σου. Είσαι μαθητριά του. Άμα το μάθει τουλάχιστον ένα άτομο απο το σχολείο, μετά δεν είναι δύσκολο να μαθευτεί σε όλο το σχολείο, με αποτελέσμα ο καθηγητής σου να έχει μεγάλο πρόβλημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130495 από Psyxologoc στις 27 Σεπτεμβρίου 2014, 3:47μμ

Psyxologoc

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2014
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
πες του το στα ίσα, κάτι τέτοιο μου συνέβει εμένα με μια καθηγήτρια 27 ετών (και εγω πρωτη παω) την κοίταγα πονοιρα στην τάξη, με κοίταγε, της γελούσα, μου γελούσε (κάνει οικονομικά και εχω παει και οικονομικά) και στο διαλημα στις τουαλετες της ειπα τι νιωθω για εκεινη και ψιλοχαμουρευτηκαμε.. τωρα εαν μου βγει σε καλο η κακο δεν ξερω.. απλο ειναι πες στο στα ισα και που ξερεις..(απλα κατα την γνωμη μου ειναι να μαθεις κατι για εκεινον ξερεις γυναικα,οικογενια και τετοια μην χαλασεις και οικογενια ειπαμε.. εγω εμαθα αλλα ηταν ελευθερη και ειχα ανοικτο παιδιο)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130507 από mpatiraki στις 27 Σεπτεμβρίου 2014, 8:47μμ

mpatiraki

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Πως το έμαθες;; την ρώτησες ή στο είπαν άλλοι;;
Μολις βρω ευκερία και θάρρος θα του μιλησω στα ίσα,εαν βεβαια ειναι ελεύθερος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130510 από Dieftharmenos στις 27 Σεπτεμβρίου 2014, 9:32μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Psyxologoc@27 Σεπτεμβρίου 2014)
πες του το στα ίσα, κάτι τέτοιο μου συνέβει εμένα με μια καθηγήτρια 27 ετών (και εγω πρωτη παω) την κοίταγα πονοιρα στην τάξη, με κοίταγε, της γελούσα, μου γελούσε (κάνει οικονομικά και εχω παει και οικονομικά) και στο διαλημα στις τουαλετες της ειπα τι νιωθω για εκεινη και ψιλοχαμουρευτηκαμε.. τωρα εαν μου βγει σε καλο η κακο δεν ξερω.. απλο ειναι πες στο στα ισα και που ξερεις..(απλα κατα την γνωμη μου ειναι να μαθεις κατι για εκεινον ξερεις γυναικα,οικογενια και τετοια μην χαλασεις και οικογενια ειπαμε.. εγω εμαθα αλλα ηταν ελευθερη και ειχα ανοικτο παιδιο)


Καλος χαζος εισαι και εσυ...αν λες αληθεια βεβαια.Ακομα πιο χαζη ειναι η καθηγητρια σου.

Παιδια με αυτα τα πραγματα δεν παιζουνε...αν μαθευτει ο τυπος θα χασει την δουλεια του ΑΥΤΟΜΑΤΑ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login