Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Παπακωνσταντίνου να τραγουδάει Ζουγανέλη - Φοβάμαι
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Βοηθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130621 από Ina.14 στις 04 Οκτωβρίου 2014, 2:17μμ

Ina.14

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Δεν μπορω να καταλαβω τι αισθανομαι πραγματικα την μια νομιζω πως ειμαι τρελα ερωτευμενη με καποιον και μετα απλα σαν να χανετε η μαγια και ολα οσαενιωθα για αυτον ..
Πριν 2 μερες ειπα σε καποιον οτι τον αγαπαω και αυτος μου λεει να πως δν ειναι η καταληλη στιγμη γι'αυτον και πως ειναι σε σχεση με καποιον αλλα αν δν ηταν θα εκανε κατι μαζι μου ,και χθες μαθαινω μως ρωτησε την συμβουλη των φιλων του για το τι επρεπε να κανει ,εγω εχω μπερδευτει παλι ..
Τι πρεπει να κανω ?? Πειτε μου σας παρακαλω.

προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #130633 από DamionGorden στις 06 Οκτωβρίου 2014, 1:57πμ

DamionGorden

μέλος από: 23/6/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για αρχή να μάθεις να συντάσεις σωστά τα μηνύματά σου γιατί μας μπέρδεψες κι εμάς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130638 από ScandalousAngel στις 06 Οκτωβρίου 2014, 1:19μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0
Πρωτον αν θες να συνεχίσεις να παίρνεις απαντησεις στα θέματα αυτού του site θα πρέπει να γράφεις τα μηνύματα σου με τέτοιο τρόπο ώστε να γίνονται κατανοητά από τα μέλη.

Καμιά φορά όταν γνωρίζουμε ένα καινούργιο άτομο ενθουσιαζομαστε μαζί του και αυτό είναι φυσιολογικό. Μπορεί να έχει κάτι πάνω του που να μας εντυπωσιασει, έναν ιδιαιτερο αέρα κάτι που μας κάνει να πολλές φορές να φανταζομαστε τον εαυτό μας μαζί τους ως ζευγάρι. Αυτό δεν είναι λέγεται ερωτας αλλά ενθουσιασμός και εχει μικρή διάρκεια.

Αυτό το παιδί για να σου είπε ότι θα έκανε κάτι μαζί σου αν δεν ήταν σε σχέση, θεωρώ ότι είχε κάποιο σκοπό. Δηλαδή έμμεσα να σου πει ότι περίμενε με μολις τελειωσει η σχέση θα ερθω να κανουμε κατι. Και αυτό το λέω γιατί αν είσαι ευτυχισμένος στη σχέση σου δεν ρωτάς τους φίλους για το τι να κάνεις είσαι σίγουρος!

Η συμβουλή μου είναι ότι ο χρόνος θα δείξει αν αυτός σε θέλει πραγματικά ή όχι. Αν όμως θεωρείς ότι δεν τον θες πραγματικά και είναι ένας απλός ενθουσιασμός τζάμπα χάνεις το χρόνο σου και αγχώνεσαι! Ελπίζω να σε βοήθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130640 από Ina.14 στις 06 Οκτωβρίου 2014, 5:20μμ

Ina.14

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστώ και συγνώμη αν δεν έγινα κατανοητή είχα απλά μπερδευτεί με όλη την κατάσταση .
ScandalousAngel σε ευχαριστώ πολύ και αυτό θα κάνω ο χρόνος θα μου δείξει τι θέλει πραγματικά έχεις απόλυτο δίκαιο !!! εγώ απλά θα τον περιμένω για όσο χρειαστεί....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login