Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μαγκέψανε οι κότες και κάνουνε τα πούπουλα χωρίστρα.
Τετάρτη, 22 Μαΐου

πως??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130893 από home123 στις 27 Οκτωβρίου 2014, 11:10πμ

home123

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
τελικα αποφασησα να πειραματιστω , το θελω εγω να το κανω το εχω αποφασησει..το να κανω σχεση με κοριτσι το εχω προσπαθησει αλλα η μια δεν μου μιλαγε, η αλλη με εκμεταλευοταν , η αλλη με ηθελε ως φιλο αλλα μερικες φορες ουτε αυτη ηξερε τι ηθελε.γιαυτο αποφασησα να παω δοκιμαστηκα με αγορι..αλλα πως θα το βρω?? πως θα το πλησσιασω και πως θα ξερω αν θελει ή θα κανει κατι μονο για να με κοροιδευει μετα??πως θα ψαξω ??????? βοηθειααααααααα

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130894 από GiannakosBAcK στις 27 Οκτωβρίου 2014, 1:02μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Καταρχήν δεν είναι λόγος επειδή δεν βρήκες μια σωστή κοπέλα να γίνεις πουστ.. τώρα αν θες να σπας τον καρπό υπάρχουν γκέι μπαρ-καφετέριες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130895 από home123 στις 27 Οκτωβρίου 2014, 1:32μμ

home123

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
εγω να πειραματιστω θελω επιδι μονο ετσι θα εχω μια ολοκληρομενη αποψη ...δεν ειπα να γινω πουσ... σονυ και καλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130896 από home123 στις 27 Οκτωβρίου 2014, 2:39μμ

home123

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
και καταρχας GiannakosBAcK για πιο λογο εισαι τοσο αρνητικος ???? πολλα ατομα σαν και εμενα θα ηθελαν να πειραματηστουν κανοντας σχεση και με τα 2 φιλα...και αυτο ειναι το σωστο γιατι αν εισαι μπερδεμενος οταν θα κανεις και τις 2 σχεσεις τοτε πια θα μπορεις να ξερεις σιγουρα τι σαρεσει και τι εισαι....και τωρα θα πω κατι οχι για μενα γενικοσ(το να ειναι καποιος gay δεν σημαινει οτι δεν εχει δικαιωμα να ζησει μια κανονικη ζωη οπως ολλοι μας , να εχει φιλους , παρεες, και ατομα που να τον δεχονται και να το αγαπουν γιαυτο που ειναι) αν το παιδι εχει καλο χαρακτηρα δεν ενοχλει τους αλλους με τις πραξεις του, και ειναι και γαμωτα παιδια δεν θα νοιαστουμε αν ειναι γκει ή λεσβια....
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #130916 από ScandalousAngel στις 29 Οκτωβρίου 2014, 4:03μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γειά σου! Καταλαβαίνω ότι ανησυχείς και ίσως έχεις απογοητευτεί από τα κορίτσια που έχεις γνωρίσει ως τώρα. Αν και δεν μας έχεις πει ηλικία, πιστεύω ότι είσαι στην εφηβεία αν κρίνω από τα λεγόμενά σου. Όλοι μας και όταν λέω ΟΛΟΙ εννοώ και τους γκομενους του σχολείου, έχουμε φάει χυλόπιτα, μας έχουν κοροιδεψει, μας έχουν πει το κλασσικό "σε βλέπω σαν φίλο" κτλ Δεν υπάρχει λόγος να απογοήτευσε με το παραμικρό για 2-3 κοπέλες που δεν ήξεραν τι ήθελαν. Έχεις όλη τη ζωή σου μπροστά να γνωρίσεις ανθρώπους που έχετε κοινα ενδιαφέροντα και καλή χημεία.

Αυτό που σου λέει ο GiannakosBack έστω και λίγο ωμά είναι ότι δεν υπάρχει λόγος να κάνεις κάτι που δεν θες δηλαδή να πειραματιστεις με το ανδρικο φύλλο επειδή κάποιες σε εκμεταλλευτηκαν και σε στεναχωρησαν. Θα πειραματιστεις μόνο αν το ΘΕΣ πραγματικά και σου αρέσουν οι άνδρες. Δεν θα το δεις πότε σαν μια λύση απελπισίας, γιατί θα σου δημιουργήσει πρόβλημα στην ερωτική σου ζωή και στην αυτοπεποιθηση σου.

Μην πάρεις βιαστικες αποφάσεις. Γνώρισε και άλλες κοπέλες, δες πως θα πάει και άμα είναι να έρθει κάποιο αγόρι στη ζωή σου θα έρθει. Μην σε απασχολεί τι λέει ο κόσμος, πάντα θα έχει κάτι αρνητικό να πει αλλά σημασία έχει τι πιστεύεις εσύ για τη σχέση σου. Εσύ ξέρεις καλύτερα από όλους τον άνθρωπο σου και τον εαυτό σου. Ελπίζω να σε βοήθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login