Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σύντομα θα κουρευτείς.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

Αγόρι σε διαδικτυακό παιχνίδι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131273 από Afrodith 13 στις 22 Νοεμβρίου 2014, 11:44μμ

Afrodith 13

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σας και πάλι αγαπητά μέλη του φτου.Είμαι η Αφροδίτη και είμαι 16 χρονών.Από το 2011-2012 μιλάω με ένα παιδί από ένα διαδικτυακό παιχνίδι.Μιλούσαμε πολύ,κάθε μέρα.Σπάνια να μην μιλήσουμε κάποια μέρα.Κάποια μέρα όμως σταμάτησε να μπαίνει λόγω εξετάσεων.Το καλοκαίρι έμπαινε.Μετά λέει είχε πρόβλημα με το ίντερνέτ του.Έμενα όμως πρόσφατα ο υπολογιστής μου χάλασε και δεν μπορούσα να μπω.Όταν επισκευάστηκε και συνδέθηκα,είδα πως μου είχε στείλει μήνυμα.Αυτό με έκανε να χαρώ γιατί είχα κάμποσο καιρό να μπω.Όμως όσο παίζω αυτός δεν έχει μπει καθόλου.Έχει αρχίσει να μου λείπει.Δείχνει πως είναι ένα καλό και ευγενικό παιδί πρόθυμο να βοηθήσει τους άλλους.Το ερώτημα είναι:(αν και ίσως λίγο χαζό βέβαια) λέτε να μου αρέσει και να μην το έχω καταλάβει;(μην γελάσετε δεν έχω ξανακάνει σχέση και γενικά είμαι άπειρη)                        Υ.γ:Συγνώμη για το μεγάλο κείμενο                                           Υ.γ 2:Θα υπάρξει αποδεκτή απάντηση.               Ευχαριστώ εκ των προταίρων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131274 από GiannakosBAcK στις 23 Νοεμβρίου 2014, 12:02πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Ασε τα παιχνίδια και ασχολήσου με τη Real life μιλάω εκ πείρας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131276 από Afrodith 13 στις 23 Νοεμβρίου 2014, 12:07πμ

Afrodith 13

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Χμμ...δίκιο έχεις.Ούτως ή άλλως τώρα με διαγωνίσματα,σχολείο και μαθήματα δεν προλαβαίνω να μπω. Αλλά παρόλο που έχω κανα μήνα να μπω τον σκέφτομαι ακόμα και έτσι αποφάσισα να απευθυνθώ εδώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131277 από XxXGreGXxX στις 23 Νοεμβρίου 2014, 12:23πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πιστευω οτι απλα σου αρεσει το οτι επικοινωνεις πολυ καλα μαζι του. Σου αρεσει που περνας εστω και αυτον τον χρονο μαζι του με αυτον τον τροπο. Τωρα μεσα απο ενα παιχνιδι ειναι πολυ δυσκολο να πεις οτι " σου αρεσει". Λογικο ειναι μετα απο τετοιο διαστημα που μιλας μαζι του να νιωθεις πιο οικεια αλλα.. δν μπορεις να εισαι και τοσο σιγουρη για αυτον. Γιατι δεν του ζητας να βρεθειτε εξω για καμια βολτα για να τον γνωρισεις και απο κοντα? Η εστω (εαν μενει μακρια) μεσω καμερας. Μονο τοτε θα δεις αν οντως υπαρχει περιπτωση να σου αρεσει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131282 από Afrodith 13 στις 23 Νοεμβρίου 2014, 4:46μμ

Afrodith 13

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Όντως μόνο που από ότι μου έχει πει οι γονείς του είναι αρκετά αυστηροί και δεν ξέρω αν θα τον αφήσουν να μιλήσει με κάποιο άτομο που δεν ξέρει στην ζωή εκτός παιχνιδιού.Γιατί είναι 1,5-2 χρόνια μικρότερος μου. Τέλος πάντων ευχαριστώ πολύ για την βοήθειά και το χρόνο σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login