Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η φλασιά έκαψε φλάντζες.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

με βλεπει φιλικά/πενταήμερη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131344 από lazlos στις 28 Νοεμβρίου 2014, 6:48μμ

lazlos

Εικονίδιο
μέλος από: 28/11/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας..
Παω 3η λυκειου κ μου αρεσει ενας συμμαθητης μου..δεν μιλαμε κ πολυ και ετσι ρωτησα τον κολλητο του 'ξερεις αν εχει κοπελα;' και μου ειπε 'δεν τα εχει με καμία' και επειδη το παιδι που θελω δεν εχει φεισμπουκ πηρα το θαρρος και σημερα του ειπα οτι μου αρεσει..με άδιασε κανονικά λεγοντας μου 'οκ βασικα σε βλεπω φιλικά' δεν ηξερα τι να απαντησω και του ειπα 'εντάξει' και εφυγα..
Τι να κανω για να με δει ερωτικά;;
Θελω τις συμβουλες σας και απο αγορια και απο κορίτσια ..
Να ντυθω λιγο πιο σέξυ; να βαφτώ; να με δει με άλλον για να ζηλέψει; τι να κάνω πείτε μου...θα πάμε και πενταήμερη αυτον τον μηνα που ερχετε..να παω να τον φιλήσω;; τι να κανω για να τα φτιάξει μαζί μου; ή εστω να φασοθουμε; εφαγα κολλημα μαζι του (δεν νομίζω να τα εχει φτιάξει με καμία ως τωρα)
Πειτε μου τις γνώμες σας και τις συμβουλες σας.. Σας ευχαριστω όλους προκαταβολικά :)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131345 από XxXGreGXxX στις 28 Νοεμβρίου 2014, 7:06μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοιτα επειδη στο ειπε οτι σε βλεπει φιλικα δεν νομιζω οτι θα αλλαξει ευκολα γνωμη. Το να ντυθεις σεξι ή να βαφτεις εντονα δεν θα βοηθησει ισα ισα μπορει να κανει τα πραγματα χειροτερα. Μ. πορεις απλα να συνεχισεις να εισαι ο εαυτος σου. Δεν γινεται να αρεσουμε σε ολους και σε ολα. Κανε παρεα μαζι ττου και περνα χρονο χωρις να τον καταπιεζεις και ισως να σε δει διαφορετικα. Αμα πιασεις να τον φιλησεις πιστευω θα βρεθειτε και.οι δυο σας σε δυσκολη κατασταση. Απλα να εισαι ανετη και οτι ειναι να γινει θα γινεις. Απλα γενικα να ξερεις υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131346 από lazlos στις 28 Νοεμβρίου 2014, 7:08μμ

lazlos

Εικονίδιο
μέλος από: 28/11/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Δηλαδή απο δω και περα να του μιλάω σαν να μην τρεχει τιποτα;; και να κανω οτι βγενω με αλλον κ ετσι ή οχι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131347 από lazlos στις 28 Νοεμβρίου 2014, 7:59μμ

lazlos

Εικονίδιο
μέλος από: 28/11/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Κάποια άλλη γνώμη;; πλζ απαντηστε μου :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131350 από XxXGreGXxX στις 28 Νοεμβρίου 2014, 10:29μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Ναι στα φιλικα παντα. Να μην δειχνεις οτι τον θες. Απλα περνα μαζι του χρονο λεγοντας τα νςα σας κτλπ. Μην το ξανα πας στο ερωτικο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login