Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη φλασιά;
Δευτέρα, 29 Απριλίου

προβλημα με το αγορι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131375 από mikrimegali στις 30 Νοεμβρίου 2014, 9:14πμ

mikrimegali

μέλος από: 29/11/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ημαστε με το αγόρι μου 2 μήνες μαζί και στην αρχή ήταν πολύ καλά αλλά μετά....
Δεν μου δίνει πολύ σημασία όπως θα ήθελα,δηλαδή δεν είναι και τόσο ρομαντικός,είναι μόνο με τον δικό του τρόπο.Του έχω μιλήσει αλά δεν το καταλαβαίνει και νομίζει πως θέλω να τον αλλάξω αλλά εγώ Ιερώνυμο να μου δώσει περισσότερη σημασία.Ένα κοινό μας ζευγάρι που ξέρουμε επειδή είναι φίλη μ η κοπέλα και φίλος του το αγόρι,είναι πολύ καλά μαζί.Στο σχολείο βλεπονται, την φιλαει τρυφερα, θέλει να είναι συνέχεια μαζί της,όταν της λείπει το δείχνει και αλλά τόσα ενώ το αγόρι μου δεν κάνει έτσι και με στεναχωρει... τι να κάνω;;:/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131377 από XxXGreGXxX στις 30 Νοεμβρίου 2014, 10:24πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Ειναι δυσκολο καποιοι ανθρωποι να βγαλουν σε μικρο χρονικο διαστημα τον πραγματικο τους εαυτο. Μην συγκρινεις τις γυρω σχεσεις σου. Ο καθε ανθρωπος εχει περασει κατι διαφορετικο. Ο δικος σου μπορει να εχει περασει ασχημα με καποια προηγουμενη κοπελα και να φοβαται να δωσει πολλα ή να θελει χρονο για να σου δειξει πραγματα γιατι απλα ειναι τετοιος χαρακτηρας. Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να του μιλησεις καπου ηρεμα ωστε να σου πει καποια πραγματα. Με τον καιρο θα αλλαξει. Επισης για καλο και για κακο κρατα μια πισινη για τον καθε ανθρωπο θα σε βοηθαει να μην πληγωθεις. Ελπιζω να σε βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131380 από mikrimegali στις 30 Νοεμβρίου 2014, 10:53πμ

mikrimegali

μέλος από: 29/11/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Τον ξέρω τρία χρόνια και πιο παλιά τα είχαμε ξανά για δυο μήνες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131381 από XxXGreGXxX στις 30 Νοεμβρίου 2014, 11:45πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Αλλο να τον ξερεις και αλλο να εχεις σχεση μαζι του. Χρονο απο οτι φσιβεται χρειαζεται.. Μιλησε του
.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131399 από GiannakosBAcK στις 01 Δεκεμβρίου 2014, 3:02μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίταξε στην αρχή πάντα υπάρχει ο ενθουσιασμός γι αυτό και λογικά ήσασταν πιο συχνά μαζί και 2ον το παράδειγμα που έδωσες θα έχει άσχημη κατάληξη πρέπει και εσύ να έχεις τον χρόνο σου και το χώρο όπως και αυτός αν είστε συνέχεια μαζί μόνο θα σας γράψουν και οι φίλοι σας μετά θα αρχίσετε να τσακώνεστε και μετά πολύ πιθανό να είστε μαζί από συνήθεια και γιατί θα σας έχουν πετάξει από τις παρέες σας και γενικά δεν είναι ωραίο να είστε συνέχεια μαζί και όσο για τον άλλον που δείχνει κάποια συναισθήματα ουσιαστικά μπορεί να μην τα νιώθει όποτε να είσαι ευχαριστημένη και μην του πρίζεις τον π@ύτσο με ερωτήσεις όπως τι έχεις γιατί είσαι έτσι γιατί δεν μου μιλάς και μην κριτικάρεις τους φίλους του. Και μην ξεχνάς ότι είστε μικροί ακόμα μην έχετε εσείς οι κοπέλες να φέρεστε σαν παντρεμένοι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login