Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γυμναστική Ακαδημία: Ένα μοντέρνο σχολείο, όπου το ποδόσφαιρο είναι μάθημα.
Τρίτη, 21 Μαΐου

Δεν ξέρω αν του αρέσω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131469 από wildGirl στις 08 Δεκεμβρίου 2014, 8:59μμ

wildGirl

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γεια σας μελη του ftou!
Μολις εκανα εγραφη και γραφω γιατι απλα ειμαι μπερδεμενη και θελω βοηθεια!
Εδω και μερικες ημερες εχει αρχισει να μου αρεσει ενας συμμαθητης μου,ο οποιος πιστευω οτι του αρεσω αλλα δεν ειμαι σιγουρη.Μιλαμε καθε μερα,εστω και λιγο,ερχεται καθεται διπλα μου που και που,γελαμε,κοιταζιομαστε κτλπ αλλα και παλι δεν ειμαι σιγουρη.Το θεμα ειναι οτι αρχιζει να μου αρεσει πολυ!Και δεν ξερω αν του αρεσω ή οχι.Μακαρι να του αρεσω,και να γινει κατι μεταξυ μας αλλα δεν τον βλεπω να κανει το πρωτο βημα.Δεν θελω να καταληξω να του πω πως μου αρεσει χωρις να ξερω αν νιωθει τιποτα για εμενα.Πως να καταλαβω αν του αρεσω;Θελω να του δειξω πως μου αρεσει και πιστεω το διχνω οσο μπορω καθημερινα,αλλα εχω αυτον τον φοβο μηπως απλα το οτι του αρεσα ηταν ολο μεσα στο μυαλο μου.Τι να κανω;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131480 από GiannakosBAcK στις 09 Δεκεμβρίου 2014, 5:08μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να τον κοιτάς στα ματιά μπας και πάρει χαμπάρι και δεν το καταλάβει ή είναι ντροπαλός προσπάθησε αδιάκριτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131483 από wildGirl στις 09 Δεκεμβρίου 2014, 7:23μμ

wildGirl

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ναι,η αληθεια ειναι οτι δεν ειχε και πολλες σχεσεις και ειναι λιγο ντροπαλος με κοριτσια..Πως θα καταλαβω αν του αρεσω ομως;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login