Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Σύσκεψη: Το υποκατάστατο της δουλειάς όταν βαριόμαστε.
Σάββατο, 18 Μαΐου

πως να κανεις ενα κοριτσι να περναει καλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132905 από spyros_ts στις 25 Μαρτίου 2015, 1:10πμ

spyros_ts

μέλος από: 25/12/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γεια σας μαγκες... πιστευω οτι ο τιτλος τα λεει ολα.. με αλλα λογια βασικα οταν βγαινω με κοριτσια για φαση κλπ, δεν κοιταω να τις κανω να περνανε καλα μαζι μου (που το θελω) αλλα αφοσιωνομαι μονο στο σκοπο του ραντεβου... γι αυτο θελω να το διορθωσω αυτο.. πως μπορω να κανω ενα κοριτσι να περναει καλα μαζι μου (ειτε ειμαστε σε σχεση ειτε οχι)? οτι ιδεα θελετε πειτε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132934 από TheEye στις 28 Μαρτίου 2015, 6:57μμ

TheEye

Εικονίδιο
μέλος από: 4/2/2015
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Το βασικο ειναι να μη ντρεπεσαι βεβαια. Απο κει και περα, σκεψου πως εισαι με εναν φιλο σου. Και μονο στην σκεψη, παιρνεις αυτοπεποιθηση και εισαι πιο χαλαρος. Λεγε μαλακιες αλλα με επιπεδο Αν ειναι να κανετε κατι, προσπαθησε να φαινεσαι φυσιολογικος και μετα που θα φιληθειτε θα εισαι κομπλε. Τωρα αν ντρεπεσαι με την κοπελα σου, πρεπει να το τσεκαρεις. Ισως και να της μιλησεις. Στην τελικη, απλα να εισαι ο εαυτος σου..αυτο εκτιμανε οι κοπελες φιλε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132936 από Dieftharmenos στις 28 Μαρτίου 2015, 9:00μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(TheEye@28 Μαρτίου 2015)
Απο κει και περα, σκεψου πως εισαι με εναν φιλο σου.


Την βλεπω την φαση...ειναι ο φιλος απο πανω με την γκομενα και περναει η σερβιτορα και ακολουθει η εξης ατακα:

"Πωωω μαλακα,τι μ***νι ειναι αυτο...της το δινω και τωρα αν θελει στις τουαλετες.Τι κωλαρα εχεις ματια μου!!!"
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login