Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που έφτασε και στην Ελλάδα ο υπερυπολογιστής Sinclair Spectrum ZX.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

μπερδεμενη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133257 από marinakiii στις 20 Απριλίου 2015, 11:06μμ

marinakiii

μέλος από: 20/4/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ειμαι εδω και 11 μηνες με το αγορι μου και τον αγαπαωω παρα πολυ..οπως και αυτος αλλωστε..παρα τις παραξενιες του...οταν βρισκομαστε περναμε πολυ ωραια..αλλα δεν ειμαστε και πολυ ερωτευμενοι..!το μεγαλο μου κολλημα(απωθημενο) ειναι και θα ειναι μεχρι να κανω κατι μαζι τουυ !οταν γνωριστηκαμε ημουν μικρη ...κ δεν εγινε κατι εξαιτιας μου...μετα με κοροιδευε..!Παρολα αυτα...απο τοτε δν χανει ευκαιρια να μ την πεσει...και νιωθω κτι θελω παρα μα παρα πολυ να κανω κατι μαζι του...εσεις στη θεση μ 1)θα κανατε κατι κρυφα απο το αγορι σας που αγαπατε παρα πολυ και δν θελετε με τιποτα να χασετε απο τη ζωη σας; 2)θα χωριζατε για να κανατε κατι με αυτον που σκεφτεστε καθημερινα και γουσταρετε τρελα;3)θα το πνιγατε ολο αυτο.;θα το αφηνατε να περασει;   απαντηστε...θελωω αποψεις απο ολους...ευχαριστω εκ των προτερων:)(:
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133258 από marinakiii στις 20 Απριλίου 2015, 11:08μμ

marinakiii

μέλος από: 20/4/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Το μεγαλο μου κολλημα ειναι αλλος...διευκρινιση
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #133262 από Dieftharmenos στις 21 Απριλίου 2015, 12:28πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταλαβαινω πως νιωθεις αλλα απαντηση δεν μπορω να σου δωσω εγω προσωπικα σε αυτα τα 3 που ρωτας.Ολα εχουν να κανεις με τα συναισθηματα που νιωθεις εσυ.Αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι θα απεκλεια τελειως το να το κρυψω.Δεν ειναι σωστο για το αγορι σου.

Επισης,αν δεν εισαι ερωτευμενη καλυτερα να χωρισεις.Δεν αξιζει να τον κοροιδευεις εκτος κι αν εχετε κανει μια συζητηση πανω στο θεμα και ειπατε και οι 2 οτι δεν καιγεστε.Αν οχι...δεν ξερεις τι νιωθει και δεν μπορεις να το ρισκαρεις να πληγωθει.

Μετα απο εναν χωρισμο τα συναισθηματα αλλαζουν και γινονται πιο εντονα.Μπορει να ειναι επειδη χανουμε οτι ειχαμε συνηθισει αλλα καμια φορα ειναι και αληθινα.Ισως ομως και ο χωρισμος να σου ανοιξει τα ματια και να σε βοηθησει να δεις τι θελεις.Το ρισκο ειναι οτι αν επιλεξεις να γυρισεις δεν ειναι σιγουρο οτι θα σε δεχτει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133284 από marinakiii στις 21 Απριλίου 2015, 6:26μμ

marinakiii

μέλος από: 20/4/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Εχεις δικιο...δεν θελω να τον χασω ομως...καμια αλλη γνωμη απο κοριτσι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133331 από triton Π.Ν στις 26 Απριλίου 2015, 9:39μμ

triton Π.Ν

μέλος από: 26/4/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Να κανεις ο,τι κανεις με το αγορι που αγαπας...Να μην τον κοροιδεψεις..
Βεβαια, το να φαντασιωνεσαι οτιδηποτε με καποιον αλλον, δεν ειναι κακο και να το κανεις χωρις τυψεις. Καλυτερα να το κρατησεις ομως για τον εαυτο σου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133345 από marinakiii στις 27 Απριλίου 2015, 3:05μμ

marinakiii

μέλος από: 20/4/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Μμ ευχαριστω για τη βοηθεια..Γνώμες από κορίτσια παρακαλώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login