Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ζουγανέλης να ξεσκίζει το μουσικό σήμα του Mega Channel με μπουζούκι και μπαγλαμά.
Τρίτη, 21 Μαΐου

Δεν θελω να μιλαμε πια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133275 από wildGirl στις 21 Απριλίου 2015, 3:05μμ

wildGirl

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Λοιπον..πριν περιπου 3 χρονια γνωριστικα με μια κοπελα απο ενα online παιχνιδι και αρχισαμε να κανουμε πολυ παρεα..δεν μενουμε στις ιδιες πολεις,αλλα μιλουσαμε καθε μερα για πολλες ωρες απο φβ ή απο αυτο το παιχνιδι αναλογα..λοιπον δεσαμε παααρα πολυ σαν φιλες,εγω σκεφτομουν πως δεν υπαρχει ανθρωπος που να ταιριαζω πιο πολυ απο θεμα φιλιας.Της ελεγα και μου ελεγε τα παντα,ξεκαρδιζομασταν στα γελια κτλπ.Φτασαμε στο σημειο να βρεθουμε κιολας οταν εγω πηγα το καλοκαιρι για 2 μερες εκει που μενει (κρυφα απο τους δικους μας) τεσπα,ολα ηταν μια χαρα..μεχρι που σε καποια φαση ξαφνηκα σταματησαμε να μιλαμε οσο παλια,οι συζητησεις δεν ηταν το ιδιο και εγω σταματησα να θελω να μιλαμε(ωστοσο εκανα καποιες προσπαθειες να ξαναμιλαμε οπως πριν αυτη παλι δεν με βοηθουσε και τοσο)..λοιπον πριν απο καποιους μηνες εγω εκλεισα το φβ μου,και ετσι θα χαναμε επαφη,και ετσι κατσαμε και μιλησαμε ολη μερα το βραδυ που θα το εκλεινα..μιλησαμε ολα καλα..αλλα ενω εγω δεν ηθελα πολλα πολλα οπως ειπα και πιο πριν,εκανα την βλακεια και υποσχεθηκα να μην χαθουμε..Αφου το εκλεισα της εστιλα μνμ στο viber και το μονο που ειπαμε ηταν γεια,τι κανεις;,τι νεα και κλεισαμε...λοιπον εγω εχω ξενερωσει,δεν της κραταω καν κακια απλα δεν θελω να μιλαμε ρε παιδι μου..διεγραψα το νουμερο της (επισης ξεχασα να πω οτι ειχαμε γνωρισει και μια αλλη κοπελα ενα χρονο μικροτερη απο εμας,και αυτηνης το νουμερο το διεγραψα αλλα ουτε που με νοιαζει γιατι δεν την συμπαθησα ποτε μου)λοιπον..μου εστιλε μνμ μια φορα αυτη μου εγραψε αρκετα πραγματα που ξερω οτι αμα μου τα ελεγε 1 χρονο πριν θα πεθανα στα γελια αλλα οταν τα διαβασα δεν αντεδρασα καν..ειπαμε οτι θα μιλησουμε αυριο,αλλα δεν εστιλα ουτε εστιλε.Επισης φοβαμαι και το ενδεχομενο μην δει η μανα μου αμα μου στιλει κανα μυνημα και εχω καυγαδες μετα..λοιπον σκεφτηκα να τις κανω και τις 2 αποκλεισμο για να μην μου ξαναστιλουν..αλλα φοβαμαι οτι θα το καταλαβουν και θα τα σκατωσω..επισης μου εστιλε η αλλη η φιλη της και "δικη μου" αλλα δεν μπηκα καν στο κοπο να της απαντησω..και ειμαι σιγουρη οτι η αλλη την εβαλε να μου στιλει για να δει αν θα της απαντησω..χιλια συγνωμμη για το μεγαλο κειμενο αλλα δεν ξερω τι να κανω πια!Δεν θελω αλλες επαφες..και ναι εχω αλλαξει και εγω πολυ απο τοτε και το καταλαβαινω και ισως εγω να ειμαι το ολο λαθος στην υποθεση.Τι να κανω ρε παιδια?πως να φερθω;Δεν θελω να την πληγωσω αλλα δεν θελω να μιλαμε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133281 από Dieftharmenos στις 21 Απριλίου 2015, 5:53μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Σιγα το προβλημα...ξερεις ποσους φιλους εχω αφησει εγω???Καποια στιγμη σταματας να ταιριαζεις μαζι τους.Απλα σταματα να τους στελνεις και θα σταματησουν και αυτες.Ποσο να πληγωθει πια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login